Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (817. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nedir bu bedava oyun masalı?plus u olmayanlar oyunları single player oynayacak falan?hangi oyunlar?orjinal oyunu satın alıp bi de üstüne plus almamız gerekmez umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

nedir bu bedava oyun masalı?plus u olmayanlar oyunları single player oynayacak falan?hangi oyunlar?orjinal oyunu satın alıp bi de üstüne plus almamız gerekmez umarım.

Online oynamak için plus almak gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

IGN anket düzenlemiş. E3'ü kim kazandı diye, dileyenler oy kullanabilir.

http://www.ign.com/articles/2013/06/11/who-is-winning-e3

Sony burdada dağıttı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MJres

Yine sen yine güzel haber, eline, emeğine sağlık, araştırmaların çok iyi söylemeden edemeyeceğim, umarım Sony'nin AMD ile çalışması güzel ve faydalı olur, takipteyim SİPAHİ.

İYİ FORUMLAR..

Adamın söylediği üzerinden 1 yıldan fazla geçmiş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheHeaven

quote:

nedir bu bedava oyun masalı?plus u olmayanlar oyunları single player oynayacak falan?hangi oyunlar?orjinal oyunu satın alıp bi de üstüne plus almamız gerekmez umarım.

tam anlayamadım ben olayı.100 150 lira orjinal oyuna para vereceğim bir de her ay plus a para mı vereceğim?yoksa bu her ay 1 bedava oyun masalında mı sadece böyle?net anlayan biri açıklayabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YusufTaziM.

quote:

Orijinalden alıntı: Bahattin Abi

2. el desteğini biri açıklayabilir mi ??

Bahattin Abi Oynayıp bitirdiği oyunu ücret ödemen başkasına satabilecek veya arkadaşına verebilecek

Sony muhtemelen komisyon payı alacak oradan kar edecek. Bu PSN kardeşliğini çok iyi analiz etmiş sony. Bu işten kar etme peşinde bence. Düşünsenize engel koysa el altından satılacağına arada ben olayım demiş sanki sony

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

Quantum Break

Bu oyunun playstation 4'le alakası yok. Yanlış konuya attın yorumunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

IGN anket düzenlemiş. E3'ü kim kazandı diye, dileyenler oy kullanabilir.

http://www.ign.com/articles/2013/06/11/who-is-winning-e3

Sence?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada koldaki ekran ne işe yarıyordu?
  • selamlar...
    ps3 hesabını ps4 de kullanabilecekmiyiz
    ve aynı şekilde ps3 oyunlarını ps4 de oynaya bilecekmiyiz
  • quote:

quote:

quote:

tam anlayamadım ben olayı.100 150 lira orjinal oyuna para vereceğim bir de her ay plus a para mı vereceğim?yoksa bu her ay 1 bedava oyun masalında mı sadece böyle?net anlayan biri açıklayabilir mi?

Şimdi dostum sen oyunu aldın parasını ödeyip.Eğer sadece singleplayer oynayacaksan ek bir ücret ödemene falan gerek yok.Eğer online oynamak istiyorsan aylık 5 dolara plus alacaksın.Ha buradan online oynamak paralı hale geldi anlamını çıkarma bence.Çünkü plus sahibi herkese ayda 1 tane bedava oyun verilecek.
  • quote:

quote:

quote:

Bende merak ettim simdi gercekten her ay para mi verecegiz online oynamak icin.

• Her ay 5$ gibi bir ücret veriliyor plus için. Ayrıca her ay da bir oyun bedava imiş. İlk ayında DriveClub™ bedava olacakmış

http://www.driveclub.com/
  • türkiyedeki satış fiyatı 1000 tl üstü olucak yine ucuz satılıcağını hiç sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: beynini.delerim

Ps4 ün 400 dolar fiyatından sonra microsoft kinecti kutudan çıkartıp xboxı da 400 dolardan satacaktır. Görürsünüz bakın.

kinect olmadan xbox one çalışmıyor ki kutudan nasıl çıkartsınlar
  • drive club un proluge u verilecek yanlış anladınız.tam sürüm değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Şimdi dostum sen oyunu aldın parasını ödeyip.Eğer sadece singleplayer oynayacaksan ek bir ücret ödemene falan gerek yok.Eğer online oynamak istiyorsan aylık 5 dolara plus alacaksın.Ha buradan online oynamak paralı hale geldi anlamını çıkarma bence.Çünkü plus sahibi herkese ayda 1 tane bedava oyun verilecek.

bence bu olmamış yahu.ben alırım her yıl 3-4 tane oyun haftada 1-2 saat online oynarım.devamlı oynayanlar için 5 dolar bir şey değil benim için de bir şey değil de,ne bileyim.plus a bağımlı hale gelmek pek hoş değil verecekleri oyunların kalitesine de bağlı tabii,ama kill zone bf cod vermeyecekleri açık.küçük küçük oyunlar verip bedava oyun veriyoruz demezler umarım.
    ve böyle bir sisteme geçiliyorsa aylık 5 $ sa atıyorum yıllık alınca 40-45 $ a alınabilmeli.
  • Yahu beyler senelik plus alacaksınız işte 50 dolara. Aya bölseniz ay başına 5 dolardan az bir fiyata geliyor. Her ay verilecek bedava içerik de cabası...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 11 Haziran 2013; 17:56:20 >
  • Onlinein paralı olması hic iyi olmamış ,ama yapacak birsey yok ,bundan sonra sistem bu belli ki.

• Oyun sayısı çok tatmin edici.
    Konsolun çıktığı yıl içinde 100 oyun çıkacakmış.

Bu arada dün yazmıştım, PS4 resimini güncelledim
    :

Yıktınız.
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Kırdınız.
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Yıprattınız:
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Yedirmeyiz.
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Ama hacılar, eski Playstation'lar daha şık.
  • 
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.