Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (786. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 784785786787788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: C-TRanger

İmza isteyen?....

Koydum imzaya
  • Kaç dolardan satışa çıkıyor? 400 dolar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soygar

quote:

Orijinalden alıntı: YusufTaziM.

Ps3 599 Dolardan Çıkmıştı Ps4 399 Dolar Ozaman Türkiyeye Resmi Satış Dışında Gram Destek Yoktu Şimdi Excler Türkçe
    399 Dolar 750 Tl Yapıyor En Fazla 1399 Tutupta Bir Malı 2Katından Fazla Fiyata Satamaz

Arkadaşım,Türkiyede avro olarak gelecek,Dolar satışı yok,399 avro + vergiler+ kazık geçirmeye alışmış firmalar.1200 lira istesinler,sevinirim.

PS3 satışa çıktığı zaman 599 usd 840 tl yapıyordu ve resmi tr satış fiyatı 1500 tl'ydi. Kimse hayal görmesin 399 euro 1000 tl civarı yapıyor ve ps4 resmi çıkış fiyatı en iyi ihtimal 1500 tl. Ama çıkıştan 3 ay sonra falan yaklaşık %20 fiyat indirimi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllık alınca daha mı uygun oluyor ve yıllık 3aylık 6aylık gibi paketleri var mı? Eğer daha uygun değilse multi oynayacağım zaman almak daha mantıklı. Bir de fifa ut için de almak zorunlu mu oldu şimdi?

• Beyler Move aparatları Ps4 te çalışacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulamadımbirşey

Yıllık alınca daha mı uygun oluyor ve yıllık 3aylık 6aylık gibi paketleri var mı? Eğer daha uygun değilse multi oynayacağım zaman almak daha mantıklı. Bir de fifa ut için de almak zorunlu mu oldu şimdi?

Hocam 3 aylık ve 1 yıllık olmak üzere 2 paketi var.3 aylık paket şu anda 30 lira, 1 yıllık paket 90 lira.
    Evet, Fifa UT için gerekli.
  • Sağol hocam. Yıllık almak mantıklı o zaman.

• ps4 online ,multi parali aylik ,5 dolar yaziyorsunuz ama onun üstüne yasadigin ülkenin kdv si özel tüketim vergiside ekleniyor ücret kabariyor ,neyse multi oynamak isteyenler pamuk eller cebe örnegin ben danimarkadayim burada aylik 5 dolar olmaz 15 dolar oluyor vergilerden sonra ama üyelik reedom vs satan yerlerden shopto.net gibi buralardan alir isek ucuza 5 doalra gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreuger -- 11 Haziran 2013; 10:16:50 >
  • Şimdi baktım yıllık Plus 100 liraymış, 5 dolar daha ucuz olacak dedi. 3 aylık ve 1 yıllık tarifeler var, bu 3 aylık mı 5 dolar daha ucuz olacak (ki bu durumda 20 dolar daha ucuz olur yıllık ve 60 liraya falan gelir) yoksa yıllık mı 5 dolar daha ucuz? Her türlü çok pahalı değilmiş online.
  • Sırf bu konsol için ininal kart :D

• quote:

Orijinalden alıntı: jack_sparrow_82

quote:

Orijinalden alıntı: soygar

quote:

Ps3 599 Dolardan Çıkmıştı Ps4 399 Dolar Ozaman Türkiyeye Resmi Satış Dışında Gram Destek Yoktu Şimdi Excler Türkçe
    399 Dolar 750 Tl Yapıyor En Fazla 1399 Tutupta Bir Malı 2Katından Fazla Fiyata Satamaz

Arkadaşım,Türkiyede avro olarak gelecek,Dolar satışı yok,399 avro + vergiler+ kazık geçirmeye alışmış firmalar.1200 lira istesinler,sevinirim.

PS3 satışa çıktığı zaman 599 usd 840 tl yapıyordu ve resmi tr satış fiyatı 1500 tl'ydi. Kimse hayal görmesin 399 euro 1000 tl civarı yapıyor ve ps4 resmi çıkış fiyatı en iyi ihtimal 1500 tl. Ama çıkıştan 3 ay sonra falan yaklaşık %20 fiyat indirimi olur.

Usd değil Euroya bakıcaksın
    http://www.tcmb.gov.tr/kurlar/200612/01122006.html
    1142 Tl yapıyor
  • uyumlu tv özellikleri ile ilgili herhangi bir açıklama yapıldımı?
  • pahalı ve gereksiz..
  • Kara kutu tasarimi xboxtan şik duruyor 2. Ele destek büyük avantaj daha ucuz olacak ama türkiye fiyati minimum 1400 tl olur

Gameplaylerdeki donmalar kasmalar hoş olmadi çok güçlü bir pc dedikleri ps4 için hele az önce watchdogsu izledim resmen 20 fps rezalet akicilik

• PS Plus disinda sony ipmis birakmis microsoftu her acidan daha iyi olabilir mi diyenlere guzel bir cevap olmus
    Xbox'un tek ovunecegi sey xbox eyefinity bedava veriliyo ve HALO

xboycular microsoft bu guven olmuyo 4-5 sene sonra belki daha iyi cikartirlar umidinizi kaybetmeyin
  • Dostum bu güzel sunum için teşekkürler, cihazı gördükten sonra sabırsızlık telaşı başladı bende.. Artık ekimi nasıl beklerim bilemiyorum.. Sanki evlenecekmişim gibi :-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: süperemekli

pahalı ve gereksiz..

ALERT ALERT ALERT

NONTHEİST HAVASI SEZDİM
  • youtubedan bir yorum

quote:

SONY KILLED MICROSOFT
    SOMEONE CALL THE AMBULENCE
    OH LOOK HERE THEY COME
    WiiU WiiU WiiU WiiU WiiU WiiU WiiU WiiU WiiU WiiU WiiU WiiU WiiU WiiU

• quote:

pahalı ve gereksiz..

• quote:

quote:

pahalı ve gereksiz..

ALERT ALERT ALERT

NONTHEİST HAVASI SEZDİM

Roger That
  • 
Sayfa: önceki 784785786787788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.