Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (784. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
562
Favori
3.399.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 782783784785786
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: soygar

quote:

Orijinalden alıntı: YusufTaziM.

Ps3 599 Dolardan Çıkmıştı Ps4 399 Dolar Ozaman Türkiyeye Resmi Satış Dışında Gram Destek Yoktu Şimdi Excler Türkçe
    399 Dolar 750 Tl Yapıyor En Fazla 1399 Tutupta Bir Malı 2Katından Fazla Fiyata Satamaz

Arkadaşım,Türkiyede avro olarak gelecek,Dolar satışı yok,399 avro + vergiler+ kazık geçirmeye alışmış firmalar.1200 lira istesinler,sevinirim.

Hocam399 euro vergi dahil fiyatı avrupada, sen onu 350 den hesapla.

Aksesuarlar ve fiyatlarını tanıtsalar teşke, aslında ps4 , xbox dan daha pahalı niye mi, eyecam , move , navigasyonu 100 dolardan aşağı alınmaz.
    Ama ps4 e can feda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phantom_coal -- 11 Haziran 2013; 9:23:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps eye benim işime yaramaz ekstra kol alıcam sadece sonra gelsin sabahlar bf4+fifa 14
  • fiyatını geçin de online oyun için plus üyeliği şartmış. nedir bu plus? daha önce ilgimi çekmediğinden üyelik falan almamıştım ne gibi avantajları var ?
  • ilk izlenimlerim oldukca olumlu,ps4 kasayi begendim oyunlar güzel diger detaylarda güzel yalniz online oynamak icin para istemesi olmadi ,simdi ücreti fazla degil bedava oyun veriyor diyecekler olacaktir dogrudur ama ben sony den bedava online bekliyordum bu anlamda hayal kirikligi oldu benim icin, ya iste korktugum basima geldi XBOX disli bir rakip olsaydi sony yine online i bedava yapardi ,pohh pohhh cular sony ye yöneldi xbox one fos cikinca sony de bu firsatdan istifade ederek online parali yapti baska bir aciklamasi yok gecmis olsun sony yi poh pohlayanlar bende dahil
  • PS4 en azından 8mb kotasız internet isteyecek.ttnet bir güzellik yapsın artık,kotasız internet kullanalım,Yüksek kalite oyun,Hızlı internet ister.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

quote:

quote:

Ps3 599 Dolardan Çıkmıştı Ps4 399 Dolar Ozaman Türkiyeye Resmi Satış Dışında Gram Destek Yoktu Şimdi Excler Türkçe
    399 Dolar 750 Tl Yapıyor En Fazla 1399 Tutupta Bir Malı 2Katından Fazla Fiyata Satamaz

Arkadaşım,Türkiyede avro olarak gelecek,Dolar satışı yok,399 avro + vergiler+ kazık geçirmeye alışmış firmalar.1200 lira istesinler,sevinirim.

Hocam399 euro vergi dahil fiyatı avrupada, sen onu 350 den hesapla.

Aksesuarlar ve fiyatlarını tanıtsalar teşke, aslında ps4 , xbox dan daha pahalı niye mi, eyecam , move , navigasyonu 100 dolardan aşağı alınmaz.
    Ama ps4 e can feda.

Eyecam-move la ne işimiz olur gamepadi verin bf4 atalım
  • Yabancı forumlarda da Xbox'ın gerçekten kötü durumda olduğu gözle görülüyor.

• İsterse 2000 olsun , affetmem.

• Fiyatı çok iyi. İlk haftalar biraz da olsa XBOX One'dan etkilenmiştim ama şuan PS4 alacağıma eminim.
  • Biri bu windows a artık bittiğini söylemeliydi bence apple üstüne sony yapıyor bunu sağolsunlar :)
  • Online ücretli derken takip edemedim nasıl bir sistem olacak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesukru

fiyatını geçin de online oyun için plus üyeliği şartmış. nedir bu plus? daha önce ilgimi çekmediğinden üyelik falan almamıştım ne gibi avantajları var ?

59Dolar Her ay bir oyun bedava olucak İlk Oyun DriveClup
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Yabancı forumlarda da Xbox'ın gerçekten kötü durumda olduğu gözle görülüyor.

Şuan Fanboylar dışında kimse Xbox One almaz diye düşünüyorum.
  • Plus ile online geliyorsa bence sony eskisi gibi bol kepçe oyun dağıtmaz.

• diğer güzel bir soru..
    ps+ ile gelen ve download liste olan oyunlar ps4'te donwload list'te gözüküp cloud ile ps4 üzerinden oynanabilecek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: starks

quote:

PS4 en azından 8mb kotasız internet isteyecek.ttnet bir güzellik yapsın artık,kotasız internet kullanalım,Yüksek kalite oyun,Hızlı internet ister.

neden illa 8 mbit

Microsoft 3 mbit yeterli demişti ps4 içinde farklı olmaz.
  • mantikla hesaplayinca tr de 1199tl olur gibi geliyor.ancak sony tr bir atilim yaparak 999tl ye satistan sunar diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mesukru

fiyatını geçin de online oyun için plus üyeliği şartmış. nedir bu plus? daha önce ilgimi çekmediğinden üyelik falan almamıştım ne gibi avantajları var ?

59Dolar Her ay bir oyun bedava olucak İlk Oyun DriveClup

59 dolar yıllık ücret değil mi? aylıksa çok feci.
  • İmza isteyen?....

• quote:

Orijinalden alıntı: yımah

quote:

Şuna Bakın

OHA AMA YANİ BİNA YIKILIYOR

Bu arada ALIRIM BÖYLE KONSOLU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |Eren| -- 11 Haziran 2013; 9:42:42 >
  • 
Sayfa: önceki 782783784785786
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.