Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5874. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 58725873587458755876
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O hesaplar 3 güne patlar. Çalıntı hesaplar şikayet edilme gibi bir durum olursa ps4 ban bile yiyebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba. Remote play apk yı lg g4 telefona yukledim ama ps4 ile bağlantı kurmasını istedim remote play için güncelleme gerekli diye telefona uyarı geldi. Telefondaki ps4 remote play 1.4.0 apk versiyon. Ps4 4.0 sürümünde. Bana remote play için güncelleme yapabileceğim link atabilecek bir arkadaş varsa atarsa çok sevinirim.

• Arkadaşlar benim ana hesabım us ben tr hesap aci0 kupalarımı yeni hesaba kaydırma imkanım var mı?

• Yeni SONY PLAYSTATION 4 Reklamı uzun süredir izlediğim en iyi reklam diyebilirm gaza getirici

• bu arada konu ile alakasız ama kaçırmayın diye söylüyorum. şuan bf4ün bütün harita paketleri bütün platformlarda ücretsiz. daha önce kaçırmış olanlar bir hafta boyunca ücretsiz olarak bütün harita dlclerini indirebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoRnTuNeS -- 14 Eylül 2016; 14:48:14 >
  • PS VR kullanırken Cep Telefonu ekranınıza ulaşabileceksiniz, Bence muhteşem bir özellik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ps4Pro -- 14 Eylül 2016; 17:18:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

Arkadaşlar benim ana hesabım us ben tr hesap aci0 kupalarımı yeni hesaba kaydırma imkanım var mı?

kupalar ne işe yarıyor hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgty1212

quote:

Arkadaşlar benim ana hesabım us ben tr hesap aci0 kupalarımı yeni hesaba kaydırma imkanım var mı?

kupalar ne işe yarıyor hocam

Bir getirisi katkısı yok ama arkadaş ortamında hangi oyunu oynamış ne kadar kupa vs toplamış onu simgeliyor. Aynı formda eski üyelerin çoğunun mesaj sayısı vs yüksek ya hani bir başka göz ile bakıyoruz ona benzer

• Ps4Pro P kullanıcısına yanıt
    Keşke fiyatı da gaza getirse ama o telefon ekranını da görmemiz hatta imkan olsa sms, WhatsApp, arama ve yanıtlama vs gibi kullanımları sağlasa süper olur.

• quote:

Keşke fiyatı da gaza getirse ama o telefon ekranını da görmemiz hatta imkan olsa sms, WhatsApp, arama ve yanıtlama vs gibi kullanımları sağlasa süper olur.

Aynen malesef yurt dışı uygun sadece

/>
  • Arkadaşlar PS4'üm için uyumlu bir güç kablosu almam gerek. Tavsiye ettiğiniz bir ürün var mı link olarak özelden ve ya buraya atabilirsiniz.
  • Beyler tr psn için enpara card ı cüzdana yükleyemiyorum? Genel bir sorunmudur? Adres bilgisi vs herşeyi eksiksiz ve düzgün giriyorum ama hata veriyor!

• Yeni yazılım mükemmel görünüyor. Nihayet son derece akıcı oldu

• apaci0834 A kullanıcısına yanıt
    hahah tamam teşekkürler
  • XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    cok cins bişe kredi kartından gecende plus almıştım tek seferde tak diye aldı.dün destiny dlc alayım dedim 15 defa denemişimdir yok ödemeyi kabul etmiyor bir türlü dedim bide ps4 den deneyeyim tek seferde kabul etti
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgty1212

cok cins bişe kredi kartından gecende plus almıştım tek seferde tak diye aldı.dün destiny dlc alayım dedim 15 defa denemişimdir yok ödemeyi kabul etmiyor bir türlü dedim bide ps4 den deneyeyim tek seferde kabul etti

Hocam bende ps4 den denedim defalarca olmuyor acaba enpara card ile alakalı bir sıkıntımı var?

• XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    hiç bir fikrim yok hocam ama o müşteri hizmetlerinin 48 saat bekle filan dedikleri hikaye.kredi kartı üstündeki ismi büyük harfle yaz türkçe karaktersiz yaz i yi ı yap ğ filan g yap vb şekilde dene önce pc den dene olmadı ps4 ten tekrar dene.pc den denerken işlem gçmişinde sürekli ıskalamak ücretleri yazıyordu ps4 ten çekti çok aptal bi olay.adres kısmı yok extre ila aynı olacak filan onlarda hikaye hepsine buludugun ili yaz bırak bi böyle dene sen kartı ekleyebiliyomusun yoksa eklerken mi hata veriyor veya para çekerken onay kısmında mı
  • cgty1212 kullanıcısına yanıt
    Psn kartiniza blocke koyabiliyor cok deneyip iska gözukuyorsa bi 15 gun sonra tekrar deneyiniz.

• Slim bu ay çıkacak diyorlar ayın yarısı bitti. Sizce ne zaman çıkar? Önsipariş verebileceğimiz site bilen var mı? PS4'üm yok.
  • 
Sayfa: önceki 58725873587458755876
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.