Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5876. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 58745875587658775878
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fastbela93

Valla benimde kafam çok karışık. Şuan mesela vatan bilgisayarda 1.299 TL ye Uncharted 4 ile beraber 500 gb var. İçim gidiyor atla minibüse al gel diye
    PS4 Eski kasa artıları:
    - Şekli slime göre çok daha güzel duruyor. Slim ne bilim sanki eski dvd playerlara benziyor bir albenisi yok gibi
    PS4 Slim artıları:
    - Ps4 eski kasa artık satılmicak anladığım kadarıyla sadece slim satılacak
    - HDMI 2.0 var üzerinde
    - Wireless ı daha güçlü diye duydum ama kesin bilgim yok.
    - Usb girişlerini ve buton yerlerini mantıklı yaptıklarını (kutu açılımlarından gördüğüm kadarıyla) düşünüyorum
    Son olarakda en yeni kasa olucak sonuçta. offf kafam çok karışık. Kendi sitelerinde 16 Eylül yazıyor hala ay sonumu diyorlar saçmalık ya.

1499 gozukuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kabloyla dene hocam yine ayni sorun warsa dns ayarlarini kontrol et @solucan12

• 500 gb olanı 1299, 1 tb olan 1499 ama karar verdim ya beklicem slim alıcam inş bu hafta içi elektronik mağazalarda yerini alır
  • Makineyi çok açmıyorum, açınca ikide bir güncelleme de güncelleme, zırt pırt bu kadar neyin güncellemesi, kapatmanın yolu var mı güncellemelerin?

• s.a arkadaşlar,

ps4 için kardeşimle iki ayrı kullanıcı profil açtık ve bazı oyunlarda birbirimizin kaydettiği kayıtlarını göremiyoruz.böyle bir sıkıntı yaşayan oldu mu? özellikle pes 2016 için bu sorunun bir çözüm yolu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Makineyi çok açmıyorum, açınca ikide bir güncelleme de güncelleme, zırt pırt bu kadar neyin güncellemesi, kapatmanın yolu var mı güncellemelerin?

4.00 FW guncellemesini PSN'e giris yapabilmek icin yuklemek zorundasin. Zaten FW guncellemeleri 3 ayda bir cikiyor. Oyunlar icin cikan guncellemelerin otomatik yuklenmesini ayarlar kismindan kapatabilirsin. Ancak bu guncellemeler oyunlardaki sorunlari duzelttigi icin yuklemeni oneririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muammer816

s.a arkadaşlar,

ps4 için kardeşimle iki ayrı kullanıcı profil açtık ve bazı oyunlarda birbirimizin kaydettiği kayıtlarını göremiyoruz.böyle bir sıkıntı yaşayan oldu mu? özellikle pes 2016 için bu sorunun bir çözüm yolu var mı?

Save dosyalari sadece onu olusturan kullanicida calisir. X hesabinda kaydettigin bir save dosyasini Y hesabina kopyalarsan calismaz. Ayarlar kismindaki bolumden de baska hesaptaki dosyalari goremezsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • RUS PSN'den fifa 17 almak için kardeş aranıyor arkadaşlar. Pri bende olacak, ilgilenen arkadaşlara duyrulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

Orijinalden alıntı: muammer816

s.a arkadaşlar,

Save dosyalari sadece onu olusturan kullanicida calisir. X hesabinda kaydettigin bir save dosyasini Y hesabina kopyalarsan calismaz. Ayarlar kismindaki bolumden de baska hesaptaki dosyalari goremezsin.

iyi de hocam niye böyle acaba

en azından ince bir ayarı falan olması gerekmez mi ?
  • Arkadaşlar ps4 slim'in fiyatı 1300 tl olarak açıklanmıştı. Yurt dışı inceleme videolarını izlediğim zaman 500gb slim modellerinde uncharted 4 oyunu da çıkıyor kutudan bizde de böylemi olacak acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasamkn

Arkadaşlar ps4 slim'in fiyatı 1300 tl olarak açıklanmıştı. Yurt dışı inceleme videolarını izlediğim zaman 500gb slim modellerinde uncharted 4 oyunu da çıkıyor kutudan bizde de böylemi olacak acaba?

Bizde 1299 tl oyunsuz olarak biliyorum. Bundle slim paketleri henüz yok bildiğim kadarıyla

• quote:

Orijinalden alıntı: Carcharies

quote:

Orijinalden alıntı: sasamkn

Arkadaşlar ps4 slim'in fiyatı 1300 tl olarak açıklanmıştı. Yurt dışı inceleme videolarını izlediğim zaman 500gb slim modellerinde uncharted 4 oyunu da çıkıyor kutudan bizde de böylemi olacak acaba?

Bizde 1299 tl oyunsuz olarak biliyorum. Bundle slim paketleri henüz yok bildiğim kadarıyla

Bu çıkınca birazda bundle bekler insanlar öyle öyle yaslandı bekleyenler ;) Ps4 alin oynayn aynı oyunlar çıkacak zaten ,belki ince olacagi için fan sorun olacak vs vs bu arada önce oyunsuz surerler sonra , kesinlikle aynı fiyata kışa doğru bundle sürerler Türkiye de satış politikası ;) sonra da pro çıkar sonra pro bundle lar en son da pro + vr kampanyası en iyisi onu mu beklesek

• abidig kullanıcısına yanıt
    Bundlesız çıkıcağını sanmıyorum. Diğer ülkelerde Uncharted ve Final Fantasy li kutular gördüm. Bizde de herhalde uncharted ile verirler.
  • Arkadaşlar bir fikir verin.

Sony türkiye genel merkez ile görüştüm. Slim kasanın Türkiye'ye varışı için net bir tarih yok dediler. 16 Eylül tahmini süreydi bizde genel merkezden bilgi bekliyoruz Ekim-Kasım 'ı bulabilir dediler.

Sizce beklemeye değer mi kafam karıştı.

• Arkadaslar fifada adam takmis kulakligi konustukca konusuyor kufuru bassa butun ev duyacak tv nin sesini kapatmak zorunda kaliyorum mecbur ondada oyundan zevk alamiyorum yokmu ayarlarda falan konusmayi kapatmanin bir yolu baktim ama bulamadim???

• Whisperxx kullanıcısına yanıt
    Hay allahım ya yurt dışında hemen satışa sunuldu bizde ekim kasımı mı bulucak ne saçma iş ya. Beklemeye değermi bende bilemiyorum. Gider güzel bir bundlelı ps4 alırım daha iyi gene kafa bulandı ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastbela93

Hay allahım ya yurt dışında hemen satışa sunuldu bizde ekim kasımı mı bulucak ne saçma iş ya. Beklemeye değermi bende bilemiyorum. Gider güzel bir bundlelı ps4 alırım daha iyi gene kafa bulandı ya.

Şu an şöyle düşünüyorum. Slim kasa uzun vadeli kullanılmamış bir kasa olacak belki de kronik problemlerle gelecek. Aşırı büyük farklılık da göremedim acaba beklemesem mi kavuşsam mı ps4 'e diye düşünüyorum.

• fastbela93 kullanıcısına yanıt
    Diğer ülkelerde lansmanda ki fiyatlarla bundle olarak çıktığını görünce bende öyle düşündüm ancak playstation tr sosyal medya hesaplarında öyle bir şeyden bahsetmemeleri kafamı karıştırdı açıkçası. Avrupaya göre zaten pahalı aldığımız konsolda böyle bir uyanıklık yapmaya kalkmaz inşallah.
  • ps4 ü mü pro almak için satmayı düşünüyorum. düşünen var ise pm atabilir arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 58745875587658775878
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.