Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5109. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51075108510951105111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu psn plus üyelerıne drıve club'ın demo tarzı bişeyi verılcektı yalan mı oldu ben mı yanlıs bılıyoyurm ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dragon Slayer

bu psn plus üyelerıne drıve club'ın demo tarzı bişeyi verılcektı yalan mı oldu ben mı yanlıs bılıyoyurm ?

Server sorunu nedeniyle oyunu vermeleri biraz gecikecekmiş. 1-2 gün sonra verilir sanırım.

facebook.com/driveclubofficial

quote:

Hi Everyone,

With DRIVECLUB, we are dedicated to delivering a dynamic and socially connected racing game that everyone can enjoy, and along the way we're facing new challenges which we haven’t encountered as a development team before. We are seeing a lot of activity and new social behaviours right now, but unfortunately this is pushing the servers to their absolute limits.

We are sorry if you are having a hard time getting online as we know many of you are. Please be aware that the game will automatically keep trying to connect you. Once you're online, you should have no further problems during your session.

Everyone at the studio is now working hard to get new updates ready for the game servers to improve connectivity. We will be rolling out these updates day by day and will keep you informed.

In order to help all DRIVECLUB players who have the game already, we're temporarily holding back the PS Plus Edition and the My DRIVECLUB app to ease the load and traffic to the servers. This should give players a better chance of connecting to the game servers and, once the servers are operating well, we’ll be sure to let you know when the PS Plus Edition and My DRIVECLUB app will be available to download.

To our PS Plus fans, we're sorry you're having to wait longer to play, but we want to ensure that when you come on board, you get the best experience possible. Rest assured, if you've pre-ordered the full game upgrade from the PS Plus Edition, you will still get the full version of DRIVECLUB digitally, and if you can't get online you'll be able to get started offline like everybody else with single player mode as you start your DRIVECLUB tour. You’ll still be able to earn fame, unlock cars and get to grips with all of the options for playing and creating your own events and challenges - and everything you do will be synchronised with the servers when you do get connected, so you can set-up a bunch of challenges to send out to your friends as soon as you are able to join each other online.

We fully appreciate how frustrating this is for everyone. We want you to get online with your club because racing, challenging and having fun together is what the game is all about. We know that racing with your friends online is what you’ve been waiting for and we are doing everything we can to deliver that experience to you as soon as possible.

Sorry again for the difficult start. We’ll keep you regularly updated on our progress as we work round the clock to improve connectivity. We want everyone to know what's happening so please tag your DRIVECLUB friends or SHARE this message to let them know.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 8 Ekim 2014; 17:19:30 >
  • turkozturkoz kullanıcısına yanıt
    Hocam ne dedin de çözdüler :) Ben port açtırma işlemi de yaptırdım ama hala NAT Type2 gözüküyor. Oyunda da genelde lag oluyor.
  • Bu yılın merakla beklenen oyunlarından birisi olan FIFA 15 sonunda çıkışını yaptı. Aynı zamanda gerçekten çok sattı.  5 milyon barajını rahatlıkla geçen FIFA 15’in platformlara göre satış grafiği bile yayımlandı:

PlayStation 4: 2.20 milyon

PlayStation 3: 1.25 milyon

Xbox One: 610,303

Xbox 360: 833,336

PlayStation Vita: 32,765

PC: 30,953

Wii: 20,799

http://www.merlininkazani.com/FIFA_15_yine_satis_rekorlari_kirdi-haber-77445p1.html

PS4 rakiplerini duman etmiş. PS3'ün de hala gideri var xbox one'ı pc'yi geçmiş
  • PS4 kamerayı uygun nereden alabilirim? Yurt dışı, yurt içi fark etmez. Kız kardeşim ve benim GTA5 'te saçmalamamızı ve diğer oyunların videolarını YouTube'de paylaşmayı düşünüyorum.
  • 2014 yılı Black Friday (Kara Cuma) - 28 Kasım Cuma günü mesai saati ile başlayacak - 30 Kasım Pazar günü 23:59 da bitecek

Eeeyyyy, USA Playstation Store kullanıcıları, Christmas dönemi indirimleri ve özellikle Black Friday (Kara Cuma) indirimine hazır mıyız? USA Playstation Store, Christmas da coşuyor coşuyor. Çuval çuval, pardon gigabyte gigabyte oyun alımı oluyor.

Mesela bunun gibi

Not: Yukarıda ki afiş 2013 yılı Kara Cumasına ait, o yıllarda Xbox 360 ile kıyasıya bir rekabet vardı ve online oynamak için PSN Plus üyeliği mecburi değildi. Şimdiler de ise, Microsoft' un beceriksizliğinden dolayı, konsol rekabeti sona erdiği için, meydan Sony' e kaldı. Artık böyle Kara Cumalar yaşanır mı bilmiyorum. Sony'nin indirim yapmasını gerektirecek hiç bir nedeni yok, PSN Plus üyeliğini zaten zorunlu olarak alıyoruz, konsol rekabeti de sona erdi. Bakalım bu sene, Christmas dönemi nasıl geçecek, bekleyip göreceğiz. Sony oyunlarında ve servislerinde olmasa da, Multiplatform oyunlarda ciddi indirimler olacaktır.

Kara Cuma da 1 yıllık PSN Plus üyeliği $30 = 68TL ye düşüyor. Birde PSN kardeşlik (PSN ortaklık) yapıyorsan, adam başı $15 = 34TL ye 1 yıllık PSN Plus üyeliği alınıyor. ŞAKA GİBİ

PSN ortağım ve ben, USA PSN Plus üyeliğimizi yeni almış olmamıza rağmen, bu sene ki Kara Cumada böyle bir indirim olursa, Plus üyeliğimizi kesinlikle +1 yıl daha uzatacağız. Belki +2 yıl bile uzatırız. Plus indirimini bilemem de, baba oyunlarda, çılgın indirimler kesinlikle olacaktır.

2014 yılı Black Friday (Kara Cuma) - 28 Kasım Cuma günü mesai saati ile başlayacak - 30 Kasım Pazar günü 23:59 da bitecek

Bu konuda merak ettiğiniz her şeyi, linkini paylaştığım konuda sorabilirsiniz.

USA PLAYSTATION STORE dan ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR
    http://forum.donanimhaber.com/m_97897417/f_//tm.htm#97897417

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 9 Ekim 2014; 15:59:57 >
  • Selam, kara cuma bu cuma mı oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ve kara cuma TR PSN'i de etkiler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowz61

ve kara cuma TR PSN'i de etkiler mi?

etkilesin , akli basina gelsin :D kara günler bekliyor seni mustafa MUSTAFA MUUUSTAFAAA ...

oyun keyfiniz kesilmesin :D

• kasim ayinda sanirim black friday
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

Selam, kara cuma bu cuma mı oluyor?

28 kasım 2014
  • Arkadaşlar ps sürekli ağ bağlantısı kesildi diyor ve 2 gundur drıve club serverlarına baglantı cok zor bugun daha gıremedım baglantı hatası verıyor oyunun serverları sızde yasıyormusunuz aynı problemı
  • caseymert kullanıcısına yanıt
    Mert herkezde aynı sorundan muzdarip
    serverlerde arıza varmış onlıne oynanmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

arkadaşlar ps 4 te kol makina kapalıyken şarj olmuyormu? bi ayarımı var yoksa? bide şarj oranını nasıl görüyoruz yüzde kaç kaldı gibisinden?

PS4 kapalıyken şarj olmaz. PS tuşuna bastığında doluyor işlemini görebilirsin.

Bekeleme modunda sarj oluyor hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Rigor Mortis

http://www.dr.com.tr/oyun-konsol/killzone-shadow-fall-ps4//oyunlar/savas/urunno=0000000573279

bu linkteki türkçemidir sizce

Buyuk ihtimal(yuzde 99 pal) TR dir ama bu oyuna o para verilmez arti..

Dh ikinci el bölümünde 50-60 TL
    GG Shbndn Gibi sitelerde 60-70 en fazla oralara bak hocm

• Gelen oyunları açar açmaz sildim gene çöp gene çöp

• Kara gün cuma ne oldu biri anlatsın

• Beyler gene ilginç bir soruyla burdayım

Şimdi xxx oyunu aldım oynadım %20 30 yaptım sonra sattım oyunu silmedim cihazda duruyor. Şimdi bu oyunu tekrardan alsam sec hak olarak o psnden girdigimde kaldıgım yerden oynama sansım varmı ?
  • Driveclub ı alan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: ajdarvevo

Kara gün cuma ne oldu biri anlatsın

Amerikalıların alışveriş festivali

• 
Sayfa: önceki 51075108510951105111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.