Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5007. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50055006500750085009
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sercinho123

arkadaşlar bir şey sorucam ya bu us psnden oyun almak için amazondan kod alıcaz diye biliyorum ama fifa falan 59$ ama amazonda 59$lık kart yok 100$ lık falan var bir de bir şey sorucam bunlar dolar kurunu günlük olarak yeniliyorlar mı ? dolar kurlarını görebileceğimiz bir yeri var mı malum dolar şuan biraz yüksek düştüğünde hemen almayı düşünüyorum 2-3 oyun ve plus almayı

dostum bi 50lik bi 10luk alarak halledebilirsin. gelen kodları ayrı ayrı girdiğinde hesabında toplamda 60 dolar olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoRnTuNeS

quote:

Orijinalden alıntı: quanch

Benim ps4e görüntü çok gec geliyor. Bir siyah bir mavi ekran olup duruyor. Hdmi girişi ile oynuyorum biraz zaman geçince anca görüntü geliyor. Bunun sebebi ne anlamadım. Daha önce böyle sorun bildiren olmuştu. Adam tv değişince sorunun geçtiğini söyledi. Acaba sorun tvde mi ps4de mi anlamadim. Yardimci olur musunuz?

dediğin şey normal değil. ps4ün ışığı beyaza geçiyo mu? eğer mavide kalıyosa sorunlu model vermişlerdir.

Yok bu şekilde uzun zamandır kullaniyorum. Sadece görüntü gec geliyor. Geldikten sonra herhangi bir kopma da yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Usa psn ile giriş yapamıyorum yine bakımdalarmış. Ne bitmez bakım bu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KoRnTuNeS

quote:

Benim ps4e görüntü çok gec geliyor. Bir siyah bir mavi ekran olup duruyor. Hdmi girişi ile oynuyorum biraz zaman geçince anca görüntü geliyor. Bunun sebebi ne anlamadım. Daha önce böyle sorun bildiren olmuştu. Adam tv değişince sorunun geçtiğini söyledi. Acaba sorun tvde mi ps4de mi anlamadim. Yardimci olur musunuz?

dediğin şey normal değil. ps4ün ışığı beyaza geçiyo mu? eğer mavide kalıyosa sorunlu model vermişlerdir.

Yok bu şekilde uzun zamandır kullaniyorum. Sadece görüntü gec geliyor. Geldikten sonra herhangi bir kopma da yok

anladım dostum. o zaman belki tvden kaynaklı bir sorun olabilir, çünkü görüntünün geç gelmesi normal değil.
  • Ne rezil bur alet bu ya verdiğim paraya acıyorum artık

• KoRnTuNeS kullanıcısına yanıt
    çok saol kardeş anladım dediğini bir de bir şey sorucam fifanın ultimate editionunda ne değişiklik var biliyor musun ?
  • quote:

çok saol kardeş anladım dediğini bir de bir şey sorucam fifanın ultimate editionunda ne değişiklik var biliyor musun ?

valla dostum orasını hiç bilmiyorum. pek oynamadım ben fifada ut.

• sizin mesajlarınızı okuya okuya araba yarışı hastası oldum,bir kaç ay önce nfs almıştım bir kaç gün oynayıp geri vermiştim.Şimdi tekrar alasım geliyor ama driveclub çıkacak diye sabrediyorum.Driveclub çıkınca online oynamak isterim sizinle,gerci pek prof. değilim direksiyonumda yok şimdilik ama böyle giderse bir tane alacağım gibi

• amazondan gift kart almak istiyorum alamıyorum arkadaslar hesabımı blokluyo adres us adresi herşey dogru kart finans var kredi kartı ama olmuyorr yaa maleseff...napacam arkadaslar yardımcı olurmusunuz kafayı yedim herkeste oluyo bende niye
    olmuyo? Sanal kart bilgisi girsem sanal kartla olurmu acaba ne yapacam bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.
  • Merhaba arkadaşlar...

Destiny Reputation ve Marklar videosuyla karşınızdayız.

Teşekkürler @psychocake

Geri dönüşlerinizi önemsiyoruz.
  • arkadaşlar bu playstationda oynadığım oyunlar kazandğımız trophiler falan arkadaşlarımıza gidiyormul galiba bunu engelleyebilirmiyiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.E.O

Ne rezil bur alet bu ya verdiğim paraya acıyorum artık

Hayırdır?
  • quote:

arkadaşlar bu playstationda oynadığım oyunlar kazandğımız trophiler falan arkadaşlarımıza gidiyormul galiba bunu engelleyebilirmiyiz ?

Nasıl ?
  • su amazonda herseyi yolluyor ps4 camera yollamıyor türkiyeye fiyat süper ötesi 39$ + 15$ kargo olsa 55$ a gelcekde nerde yollamıyorlar

http://www.amazon.com/gp/product/B00BGAA3S2/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER
  • quote:

arkadaşlar bu playstationda oynadığım oyunlar kazandğımız trophiler falan arkadaşlarımıza gidiyormul galiba bunu engelleyebilirmiyiz ?

facebook uzerinden paylasim yapiyor demek istedigin bu mu ?
  • Bloo. kullanıcısına yanıt
    pardon amazondan hesap almya çalışıyorum da tam açıklayamamışım :))) profilimde gözükmesini istemiyorum
  • PlayStation - En Korkunç 8 Oyun

PlayStation Horror Games - 8 of the Most Terrifying

• quote:

Orijinalden alıntı: 11038008

Süper haber. PS3'te multiplayer oyuncu sayısı kaçtı hatırlayamadım? Karşılaştırma yapmak için soruyorum.

Bu arada Rockstar PC kullanıcılarını trollüyor sanırım. PC sahibi değilim benim bile sinirlerim bozulmaya başladı. İnsanlar 1 yıldan fazladır bekliyorlar.

PS3'te multiplayer oyuncu sayısı 16'ydı.
  • merhaba ps4 üm bozuluyor galiba. makineyi açınca kullanıcı seçme ekranında donuyor ekran titriyor ve
    karmaşık renklerle kaplanıyor sonra kendiliğinden kapanıyor kabloları takıp çıkarınca açılıyor ama her gün bir kere oluyor ilk açmalarda
    bir çözümü var mıdır bileninin başına geleniniz var mı acaba arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: janot

merhaba ps4 üm bozuluyor galiba. makineyi açınca kullanıcı seçme ekranında donuyor ekran titriyor ve
    karmaşık renklerle kaplanıyor sonra kendiliğinden kapanıyor kabloları takıp çıkarınca açılıyor ama her gün bir kere oluyor ilk açmalarda
    bir çözümü var mıdır bileninin başına geleniniz var mı acaba arkadaşlar

hic düsünmeyin garantisi var ise gidip degistirin.
    bir ara HDMI ile ilgili bir sorun vardi sanirim ona benziyor.
    mümkün ise altin uclu hdmi kullanin birdahakine bu arada.
    eskidigi zaman böyle karincalanma falan yapiyor bir zaman sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 12 Eylül 2014; 23:41:04 >
  • 
Sayfa: önceki 50055006500750085009
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.