Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (471. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
121.011
Cevap
560
Favori
3.399.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimse çıkmadan fiyatını bilemez örneklerle bile olmaz bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

çıkınca 2000 olmaz diye düşünüyorum ben

2000 tl'ye satmaya kalkarlarsa bekleriz fiyat düşmesini olur biter.400-500 dolar fiyatı olan alete 2000 tl verecek halim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marslı Adam

quote:

Orijinalden alıntı: Oprichniki

quote:

Orijinalden alıntı: Marslı Adam

çıkınca 2 hafta sonra alın bence atıyorum önce 2000 tldir 2 hafta sonra 1000e düşer satış politası böyle bkz : iphone 5

1000Tl 5nerede var alayım dostum

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Anca lafta değil mi ? İşiniz gücünüz trollük :)
  • ne 2000 olur nede 1000

1200-1500
  • Bir de böyle insanımsılar var işte, kim bilir kimin ikinci/üçüncü/dördüncü hesabı
  • quote:

Orijinalden alıntı: consolefanboy

quote:

Orijinalden alıntı: canikoblivan

Bir de böyle insanımsılar var işte, kim bilir kimin ikinci/üçüncü/dördüncü hesabı

Aynen kardeşim fake hesaplarla gelip burda artislik yapıyorlar yok neymiş konsol çöpmüş si* pc nirvanaymış olum ozaman niye buraya yorum yapıyorsun youtube dada böyle tipler var metal müzik videolarının altına bieber kraldır yazıyorlar Allah trollerden muhaffak eylesin bizi dostum ..

bunu yazmak içinmi üye oldun ?
  • Yeni konsollara ve özellikle yeni Playstation' a asıl darbeyi, BSC ekibi ve Mesut Çevik vurdu.

Doğruyu göstermek için bir kaç makalemi paylaştım. Ama PC fanları eksiyi basmış, desteğinizi bekliyorum. İki satır yazıda siz yazın sevgili dostlar. Ama önce videoyu izleyin derim. Zaten PS4 ve konsollara videonun hemen başlarında değinmişler.

2si1: "Enerji Dolu" Teknoloji ve Oyun programı
    http://forum.donanimhaber.com/m_73669886/mpage_1/f_/key_//tm.htm#73696809
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Yeni konsollara ve özellikle yeni Playstation' a asıl darbeyi, BSC ekibi ve Mesut Çevik vurdu.

Doğruyu göstermek için bir kaç makalemi paylaştım. Ama PC fanları eksiyi basmış, desteğinizi bekliyorum. İki satır yazıda siz yazın sevgili dostlar. Ama önce videoyu izleyin derim. Zaten PS4 ve konsollara videonun hemen başlarında değinmişler.

Dediğin gibi onlar ne anlar savaş ortasında kulaklıkla sohbet ederek oyun oynamaktan klan mücadelerinden PS de Alınan Zevk Pcde Gram Yok.
  • quote:

Yeni konsollara ve özellikle yeni Playstation' a asıl darbeyi, BSC ekibi ve Mesut Çevik vurdu.

Darbe değil tam tersi destek olmuş bence.

9000 dolar= cry engine 3 1080 60 fps, 400 dolar= unreal engine 4 1080p 30 fps( en kötü ihtimal). Bill Gates'ın torunu olmayanın tercihi bellidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: consolefanboy

quote:

Orijinalden alıntı: canikoblivan

Bir de böyle insanımsılar var işte, kim bilir kimin ikinci/üçüncü/dördüncü hesabı

Aynen kardeşim fake hesaplarla gelip burda artislik yapıyorlar yok neymiş konsol çöpmüş si* pc nirvanaymış olum ozaman niye buraya yorum yapıyorsun youtube dada böyle tipler var metal müzik videolarının altına bieber kraldır yazıyorlar Allah trollerden muhaffak eylesin bizi dostum ..

Sen mesajı yanlış yerden anlamışsın, sözüm sanaydı.
  • Nedir bu FPS Şuan hatrı sayılır bir Pc'mde Var Ps3te Bf3 30 FPS İse Pc de 70 Fps nin Altına Düşmedim Hiçbirfark Yok Nerdeyse.
  • quote:

Zaten halan daha tablet işlemcisi ile alakası olmamasına rağmen ve bunun defalarca kanıtlanmasına rağmen, halan daha ısrarla tablet işlemcisi diye diretmesi, az çok niyetini belli ediyor.Aslında tek başına cpu değerlendirmesi veyahut gpu değerlendirmesi yapılamaz, çünkü ps4 amd tarafından, üretilmiş özel bir apu kullanıyor, yani cpu ve gpunun birleştirilmiş hali diyebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Zaten halan daha tablet işlemcisi ile alakası olmamasına rağmen ve bunun defalarca kanıtlanmasına rağmen, halan daha ısrarla tablet işlemcisi diye diretmesi, az çok niyetini belli ediyor.Aslında tek başına cpu değerlendirmesi veyahut gpu değerlendirmesi yapılamaz, çünkü ps4 amd tarafından, üretilmiş özel bir apu kullanıyor, yani cpu ve gpunun birleştirilmiş hali diyebiliriz.

Hocam anlamadığım şu 30 fps olayı.30 fps'de oynarım sorun değil hem Ultra sanırım 1080P dediğimiz benim pc o ayarlarda kaldıramaz.Seneye daha iyi grafik motorları çıkacak.Hatta 2-6 senede de çıkar.Ps4 onları nasıl kaldıracak?Bir de APU ne hocam?

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razura -- 7 Nisan 2013; 13:14:20 >
  • 30 FPS ile 60 FPS farkına örnek:

http://boallen.com/fps-compare.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 6 Nisan 2013; 18:28:41 >
  • Of of ps4 gümbür gümbür geliyor
    Bf4 te 64 kişi wake of of

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese iyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razura

/>

Hicbir fark yok, 15 - 30 - 50 hepsi yag gibi akiyor masAllah..5 FPS'de yeter aslinda,yeter ki 1080p olsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

+1 Bu konuyu defalarca anlattık hala diretiyorlar.apu hakkında ne isterseniz sorabilirsiniz.

İ-C-O nasılsın kardeşim az sen mesaj at renksiz renksiz olmuyor bu konu :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Herkese iyi forumlar.

Gereksiz mesajları sildiğiniz için teşekkürler adminim.
  • 
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.