Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (4436. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44344435443644374438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Onda bölge farkı oluyormu bilemiycem ama tr'dir o halde hocam

US olmadığına göre EU psn de geçerli oda bende yok maalesf.

Zaten bitmiş 31 martda yeni gördüm :D

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AVB44 -- 28 Mayıs 2014; 19:28:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanarya75

quote:

Orijinalden alıntı: eno12345

Arkadaslar bedava 2 gunluk ps plus varmis arkadasim acmis ama ben bulamadim nerde oldugunu bilen varmi ?

2 günlükte var 14 günlükte. 2 günlüğe ben killzone da multi girmeye çalışırken hata verdi plus olmadığı için. O zaman karşıma çıktı 2 günlük. 14 günlüğüde psn storeda bulabilirsin.

onu bılmıodum bak sadece 14 gunluk var sanıyodum :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0t27

Injustice gods among us psn'de 41 tl'ye düştü. bence bu fiyata kaçmaz. mortal kombat veya dc karakterlerine ilginiz varsa kesinlikle oynayın derim. (batman'in 75. yılı nedeniyle 1 haftalık etkinlik kapsamında fiyat düşmüş.)

Bu indirimden sonra E3'te plus ile yıllık oyun olarak gelebilir yada sene sonuna kadar kesin verirler.
  • http://www.dualshockers.com/2014/05/28/battlefield-hardline-gameplay-trailer-leaked/
    Battlefield Hardline oynanış videosu sızmış. Bayağı SWAT olmuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msty85 -- 28 Mayıs 2014; 19:28:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caseymert

quote:

Orijinalden alıntı: kanarya75

quote:

Orijinalden alıntı: eno12345

Arkadaslar bedava 2 gunluk ps plus varmis arkadasim acmis ama ben bulamadim nerde oldugunu bilen varmi ?

2 günlükte var 14 günlükte. 2 günlüğe ben killzone da multi girmeye çalışırken hata verdi plus olmadığı için. O zaman karşıma çıktı 2 günlük. 14 günlüğüde psn storeda bulabilirsin.

onu bılmıodum bak sadece 14 gunluk var sanıyodum :/

Bende bilmiyordum. Bir anda karşıma çıktı. Allahın bir lütfu herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

gta5 ps4 çıkacakmı neden açıklamıyorlar anlamıyorum çıkacak veya çıkmayacak deselerde bizde rahatlasak

Çıkacak olsa bile bu sene zor. Yılın yarısı bitti, açıklama gelse bugün en az 7-8 ayı var...

Gerçi bir umut oyunu ps4'e hazırlamışlardır baya. Eski nesil satışları baltalanmasın diye ketum davranıyor olabilirler. E3'te çıkıp deseler Eylül ayında gta 5 ps4 için geliyor deseler bomba olurdu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: naruto_iso

quote:

Orijinalden alıntı: b0t27

Injustice gods among us psn'de 41 tl'ye düştü. bence bu fiyata kaçmaz. mortal kombat veya dc karakterlerine ilginiz varsa kesinlikle oynayın derim. (batman'in 75. yılı nedeniyle 1 haftalık etkinlik kapsamında fiyat düşmüş.)

Dostum hala 40 dolar gözüküyor bende. PS3 sürümünden mi bahsediyorsun?

TR psnde fiyatı 40 tl

• Yok böyle bir hacking.. Daha çok Watch Dogs videosu için takipte kalın

• quote:

Orijinalden alıntı: lecturer

Metal Gear Solid V

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Kojima: " E3 2014'te yayınlayacağım yeni videonun mix işlemleri bitti. Bu video silahlı çatışma, patlama, tahribat, yıkım ve araba kovalamacası, zombi, yaratık ve uzay mekiğiiçermeyecek. sadece bir adamın adım adım çıldırışına şahit olacaksınız. İzlemesi zor bir trailer sizleri bekliyor olacak."

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Fena vermiş coşkuyu bu herifler işi biliyo
  • Tr psn de THIEF DEMO indirilebilir durumda...

• Hardline video kaldırılmış EA tarafından. Görüntülere bakarak yeni nesi oynanış değildi bence grafikler çok kötüydü ben hayal kırıklığı yaşadım şahsen. Videodan birkaç kare ;
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]PLAYSTATION 4 [ANA KONU]PLAYSTATION 4 [ANA KONU]PLAYSTATION 4 [ANA KONU]PLAYSTATION 4 [ANA KONU]PLAYSTATION 4 [ANA KONU]PLAYSTATION 4 [ANA KONU]PLAYSTATION 4 [ANA KONU]PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
  • Söylenti , Sony´nin Guerillla Stüdyosunun oyunu yoksa bu mu ?

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Orta cagi kiyafetleri giymis Samuray ve Sovalyeler , Kovboylar gibi gözüküyorlar. ayrica oyunun acik dünya olacaginida belirtelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 28 Mayıs 2014; 21:23:03 >
  • evin salonunu ps4 eye cameradan izleyebilir miyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony E3´te yapacagi Konferans Tarihini Acikladi + Video da :)

videodan yanlis anlamadiysam Amerika´da 40 tane sinema salonundan bilet satin alip canli yayini
    bulunduklari sinama salonlarindan canli yayini izleyecekler. biz de olmaz zaten böyle seyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 28 Mayıs 2014; 21:24:11 >
  • Seriouslyman kullanıcısına yanıt
    Şu an elinizde sanirsam 1000 tl ccivarında bir büyeye sahipsiniz üzerine 200 tl daha ekleyip ntcs ps4 alıp 8 sene keyfini sürebilirsiniz yani eski teknolojiye para yaptırmanizi tavsiye etmem sonunda 9 senelik konsol devrini ttamamlamış demek istediğim ps3 alırsanız 3 sene sonra ps4 almak için tekrar bütçenizi zorlamamaniz için öyle bir mantık yuruttum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun pre-alpha olduğu için grafiklerin böyle gözükmesi normal.
  • TheHeaven kullanıcısına yanıt
    Pre-Alphamı bu oyun ? Ben sanki bir yerde 2-3 yıldır geliştiriyorlarmış diye okudum. Pre-alpha bir halide yoktu sanki. Bana tamamlanmaya yakın bir oyunmuş gibi geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

Söylenti , Sony´nin Guerillla Stüdyosunun oyunu yoksa bu mu ?

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Orta cagi kiyafetleri giymis Samuray ve Sovalyeler , Kovboylar gibi gözüküyorlar. ayrica oyunun acik dünya olacaginida belirtelim.

bu oyun çok sağlam olacağa benziyor, ben merakla bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troller

Pre-Alphamı bu oyun ? Ben sanki bir yerde 2-3 yıldır geliştiriyorlarmış diye okudum. Pre-alpha bir halide yoktu sanki. Bana tamamlanmaya yakın bir oyunmuş gibi geldi.

Yabancı sitelerde okuduklarıma göre oyun şuan pre-alpha sürümünde. Ben de onların yalancısıyım.
  • 
Sayfa: önceki 44344435443644374438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.