Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (3400. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33983399340034013402
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cagkajj

Arkadaşlar ben şimdi kredi kartımı kaydedip 14 günlük bedava üyelik aldım şimdi nasıl silebilirim kredi kartı bilgilerimi

hesaplar kısmına gir hesap bilgileri fatura bilgileri şifreni istiyor gir sil ve çık

bu tür soruları google ye yaz cevabını burda kimsenin yazmasını beklemeden alırsın çağtay kardeşim
    sevgiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoolGamerr

arkadaşlar bendede yıllardır tr ve us hesabı var,bu 2 hesabıda PS3 te kullanıyordum 2 gün önce aynı hesapları PS4 ede açtım yani hem PS3 hemde PS4 te kullanacam,sorum şu us psn den kredi kartıyla oyun indirebiliyormuyuz,oluyorsa hangi kartlar ve us psn de yabancı adres girilmesi gerektiği için tr deki kredi kartları sorun çıkarmıyormu,tr deki kartı us hesapta kullanabilen varmı?

Olmuyor dostum, amazondan vb sitelerden gift code alman gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dayz bu guzelim alete gelmez mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: cakal41234

quote:

Orijinalden alıntı: CoolGamerr

arkadaşlar bendede yıllardır tr ve us hesabı var,bu 2 hesabıda PS3 te kullanıyordum 2 gün önce aynı hesapları PS4 ede açtım yani hem PS3 hemde PS4 te kullanacam,sorum şu us psn den kredi kartıyla oyun indirebiliyormuyuz,oluyorsa hangi kartlar ve us psn de yabancı adres girilmesi gerektiği için tr deki kredi kartları sorun çıkarmıyormu,tr deki kartı us hesapta kullanabilen varmı?

Olmuyor dostum, amazondan vb sitelerden gift code alman gerekiyor

ok cevap için teşekkürler
  • şu early access aşaması bitince bir ihtimal çıkarabilirler, çıkarsalar da güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

quote:

Orijinalden alıntı: cagkajj

Arkadaşlar ben şimdi kredi kartımı kaydedip 14 günlük bedava üyelik aldım şimdi nasıl silebilirim kredi kartı bilgilerimi

hesaplar kısmına gir hesap bilgileri fatura bilgileri şifreni istiyor gir sil ve çık

bu tür soruları google ye yaz cevabını burda kimsenin yazmasını beklemeden alırsın çağtay kardeşim
    sevgiler

Yazdımda hocam bir türlü bulamadım ama sonra hallettim karıştırdım baya :D teşekkürler psn:Cagtayy24 hocam bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

sevgi saygı hürmet benden sen ve senin gibi tüm genç kardeşlerime arkadaşım

Canım abim bizde de gençlik hızla geçiyor yaş 30 oldu.
  • ManPower kullanıcısına yanıt
    Keske gelse mukemmel olur. Pc oyunculugunu biraktim dedim dayz cikti

• Killzone bluray versiyonuna sahip olmama ragmen 41 gblik veri kurmus bu nedir?Her oyunda boyle ise yandik..

• quote:

Orijinalden alıntı: bodrum

Arkadaşlar ps4 için cod ghost oyunum elime ulaştı fakat multiplayer a girmeye çalışınca "Ghosts server is not available at this time" gibi bir mesaj alıyorum ve giremiyorum neden kaynaklanıyor ve çözümü nedir acaba? Yardımcı olun lütfen.

Bendede bu sorun vardı cod konusunda bir arkadaş yardımcı olmuştu. çözümü modem arayüzüne girip UPNC seçenegini devre dışı bırakmak o zaman oyuna giriyor.
  • cagkajj kullanıcısına yanıt
    ne demek çağtay kardeşim forum niye var bu yüzden bilenler bilmeyenlere söylüyecek
  • revolver kullanıcısına yanıt
    e bana göre daha çok gençsin
    lakin 35 den sonra nasıl geçiyor yaş inan insan hiç anlamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ringo-Star

quote:

Arkadaşlar ps4 için cod ghost oyunum elime ulaştı fakat multiplayer a girmeye çalışınca "Ghosts server is not available at this time" gibi bir mesaj alıyorum ve giremiyorum neden kaynaklanıyor ve çözümü nedir acaba? Yardımcı olun lütfen.

Bendede bu sorun vardı cod konusunda bir arkadaş yardımcı olmuştu. çözümü modem arayüzüne girip UPNC seçenegini devre dışı bırakmak o zaman oyuna giriyor.

Çok teşekkür ederim dostum modem arayüzünden upnp yi devre dışı bırakınca halloldu tekrar teşekkürler.
  • Tekken ps4 e gelir mi sizce ?

• Arkadaşlar bu us psn de dc universe online var indiren oldumu free olarak veriliyor lakin 22 gb bir boyutu var indirmeye değermi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERGX

quote:

Orijinalden alıntı: KoRnTuNeS

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Navy SEALs

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Navy SEALs

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BERGX

psn plus kullanan var mı? plus olmadan onlıne fifa14 oynanmıyor mu?

Plus olmadan hic bir oyunu online oynayamazsin f2p ler haric.

cod ghost var hocam bende o da mı öyle şuan için multiplayer oynuyorum ama daha sonra oynayamayacak mıyım ?

Suan nasil oynuyorsun hocam, psn nin 7 gunluk denemesi koduyla mi oynuyorsun? Eger oyleyse o bitince malesef oynayamazsin, plus alman lazim

ooow bu kötü işte bir 100 lira mı vercem ya multiplayer oynamak için bunu bilmiyordum..evet deneme süresi sanırım..bunu bilseydim kesinlikle almazdım ps4 pişman oldum şimdi!

Dostum, ps plus her ay ucretsiz bir kac tane oyun veriyor. Yani 100 lira vereceksin belki ama, sene sonunda plus sana toplamda 10-12 tane ucretsiz oyun vermis olacak. Suana kadar ps plus in ps4 icin verdikleri ucretsiz oyunlar: Resogun, contrast, dont starve ve 5 subat ta outlast i verecek

dostum malesef outlast oyunu tr psne gelmeyecek, sansüre takılmış büyük ihtimal. onun yerine başka bir oyun verilecek ama şimdilik oyunun ne olduğu belli değilmiş.
    http://blog.eu.playstation.com/2014/01/22/playstation-plus-in-february-bioshock-infinite-metro-last-light-outlast-more/ burada şöyle bir açıklama var.

*WARNING: Contains adult themes. Only suitable for those 18 and over. Please note that this title will not be available in the following regions: Saudi Arabia, Qatar, Kuwait, UAE, India and Turkey. We will update you on a replacement title as soon as possible. In addition, Outlast is still awaiting classification from the ratings boards in both Germany and Australia. Again, we will update you as soon as we have more information.

Saudi Arabia, Qatar, Kuwait, UAE, India and Turkey işte mevcut yerimiz . Hiç birsey yönetilemediği gibi bu oyunlar konusunda da sansür var demek

Türkiye hariç diğer hepsine, Dolar üzerinden geliyor ps4, bize gelince avrupa bölgesi diyorlar, tam aptal yerine koyuyorlar bizi , yüzümüze baka baka.
  • UFC görüntüleri tatmin edici. Oyunu merakla bekliyorum. Özellikle arkadaşlarla oynamak ev ortamında çok sarıyor. Xbox 360'da turnuvalar vs yapıyorduk. Sporcuların özel güçleri vs. olmayınca (Street Fighter vs gibi) daha da sarıyor.
  • Ne yaniç hiç +18 içerik yok mu ülkemizde?

Bir oyun sonuçta ne var bunda bu kadar anlamış değilim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Amazing Spider-Man 2

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ringo-Star

quote:

Çok teşekkür ederim dostum modem arayüzünden upnp yi devre dışı bırakınca halloldu tekrar teşekkürler.

İyiki yazmışım çözümünü baya bi arkadaşa faydam oldu sevindim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 33983399340034013402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.