Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (3401. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33993400340134023403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Crytek yeni nesil bir oyun projesi için 12 aylık kontratlı tecrübeli programcılar arıyor. Dedikodular bu projenin Crysis 4, Homefront 2 ya da yeni bir Ip olacağını söylüyor.
  • ysn61 kullanıcısına yanıt
    Sanada teşekkürler dostum bu arada.
  • ..::Taipei Game Show 2014 Booth Babes::..

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
  • Tomb Raider PC(Maximum) vs Tomb Raider Definitive Edition

PC
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PS4
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PC
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PS4
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
  • @coolgamer hocam forumdan aldım bunu cihan arkadaştan

@revolver hocam hiç bakmadım markasına
  • Ps4 sürümünde lara sanki plastik gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreenWhite.

quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

TR PSN de contrast oyununu bulamadım kaldırdılar mı acaba 14 günlük trial aktif ettim plusda

Arkadas gecen gun bak bedava mutlaka indir dedi Contrast icin.Dün indireyim dedim 40 TL mi ne yaziyordu..Malesef bedava degil suan

Evet arkadaşlar 1 hafta veya 10 gün önce, Plus dan kalktı Contrast. Kaçırmışsınız malesef
  • PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

The Witcher 3: Wild Hunt İle İlgili Bazı Önemli Bilgiler

The Witcher 3: Wild Hunt'ın hikayesini anlamak için ilk iki oyunu oynamış olmanız gerekmiyor. Oyunun başında çok detaylı bir giriş olacak.

CD Projekt RED oyuna her biri kendi içinde anlamlı birçok yan görev ekliyor.

Ana hikaye 50 saat, yan görevlerle süre 100 - 120 saate çıkıyor.

Oyunun temelini canavar avlama oluşturacak.

Kararlarınız Ana hikaye, yan görevler ve oyun sonuna direk etki edecek ve toplam 36 farklı son olacak.

Oyunda multiplayer olmayacak ancak mod yapımcılarının önü açık bırakılacak.

Oyun sadece PS4,Xbox one ve Pc için çıkacak.

Saygılar ve İyi oyunlar dostlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoolGamerr

arkadaşlar bendede yıllardır tr ve us hesabı var,bu 2 hesabıda PS3 te kullanıyordum 2 gün önce aynı hesapları PS4 ede açtım yani hem PS3 hemde PS4 te kullanacam,sorum şu us psn den kredi kartıyla oyun indirebiliyormuyuz,oluyorsa hangi kartlar ve us psn de yabancı adres girilmesi gerektiği için tr deki kredi kartları sorun çıkarmıyormu,tr deki kartı us hesapta kullanabilen varmı?

Selam,

Usa psn de TR kartı kullanılabiliyor. Fakat burada sadece 1 tane kart oluyor. O da Garanti Bankasının vermiş olduğu American Express özellikli kart.
  • ambiante A kullanıcısına yanıt
    Aynen,sadece onu kabul etti bende de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shunter

@coolgamer hocam forumdan aldım bunu cihan arkadaştan

? Kusura bakma hocam ne demek istediğini anlamadım. Sanırım yanlış alıntıladın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shunter

@coolgamer hocam forumdan aldım bunu cihan arkadaştan

? Hocam kusura bakma ne demek istediğini anlamadım. Sanırım yanlış alıntıladın.
  • selmalar...
    hayırlı akşamlar forum ahalisi
    çokca sorulmuş bir soruyu tekrar soruyorum kusura kalmayın cevabını bulamadım
    psn plus+ da kardeşlik oluyor mu?
    oluyor ise nasıl
    benim anladığımı aktarayım
    ben kendi hesabımla plus+ aldım
    kardeşim kendi makinesinde benim hesabı primary yaptı
    ben kendi cihazımda sadece kendi hesabımda olmak şartı ile plus+ dan yararlanabiliyorum
    kardeşim ise benim hesabı ana hesap yaptığı için tüm hesaplarda plus+ dan yararlanabiliyor
    doğrumudur değilse nasıldır
    bilgiler ve paylaşımlar için şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lecturer

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

The Witcher 3: Wild Hunt İle İlgili Bazı Önemli Bilgiler

The Witcher 3: Wild Hunt'ın hikayesini anlamak için ilk iki oyunu oynamış olmanız gerekmiyor. Oyunun başında çok detaylı bir giriş olacak.

CD Projekt RED oyuna her biri kendi içinde anlamlı birçok yan görev ekliyor.

Ana hikaye 50 saat, yan görevlerle süre 100 - 120 saate çıkıyor.

Oyunun temelini canavar avlama oluşturacak.

Kararlarınız Ana hikaye, yan görevler ve oyun sonuna direk etki edecek ve toplam 36 farklı son olacak.

Oyunda multiplayer olmayacak ancak mod yapımcılarının önü açık bırakılacak.

Oyun sadece PS4,Xbox one ve Pc için çıkacak.

Saygılar ve İyi oyunlar dostlar..

Ilk iki oyunu oynamadim ama bu oyunu kesin alip oynicam cok merak ediyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lecturer kullanıcısına yanıt
    pc ezmiş her türlü
  • PC ultra ile ps4 böyleyse çok başarılı, AA sorunu olmayan, cilli gibi oyun olmuş. Hafifa renk paleti değişmiş sarımtırak geldi biraz.
  • Arkadaşlar Bf4 konusuna yazdım. Burayada yazayım. Belki bilen biri çıkar. Bende bf4 de multiplayera girince sağ tarafta arkadaşlarımın olduğu yerde girip join yapıyordum. Ama ps4 e format attıktan sonra arkadaşlarım hiç çıkmıyor sağ tarafta joinde yapamıyorum. Bunun nedeni nedir acaba ? No friends playing and No servers marked as favorite

Bu yazı yazıyor. Bir türlü çözemedim şu sorunu.
  • Ankara' dan temiz, 1 haftalık bile olmayan PS4 almak isteyenler p.m ile ulaşsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysn61

quote:

Orijinalden alıntı: bodrum

quote:

Orijinalden alıntı: Ringo-Star

quote:

Orijinalden alıntı: bodrum

Arkadaşlar ps4 için cod ghost oyunum elime ulaştı fakat multiplayer a girmeye çalışınca "Ghosts server is not available at this time" gibi bir mesaj alıyorum ve giremiyorum neden kaynaklanıyor ve çözümü nedir acaba? Yardımcı olun lütfen.

Bendede bu sorun vardı cod konusunda bir arkadaş yardımcı olmuştu. çözümü modem arayüzüne girip UPNC seçenegini devre dışı bırakmak o zaman oyuna giriyor.

Çok teşekkür ederim dostum modem arayüzünden upnp yi devre dışı bırakınca halloldu tekrar teşekkürler.

İyiki yazmışım çözümünü baya bi arkadaşa faydam oldu sevindim :)

bende de aynı sorun oldu fakat 3 saatlik updates sonrasında sorunsuzca mp olarak oyuna girdim. hiçbir modem ayarı yapmadım. yabancı forumlarda da araştırdım updatenin nedeni görüntünün 1080p'ye optimize edilmesiymiş.
  • Cidden Outlast gelmiyor mu şimdi ya? TR PSN kullanıyorum yanına bir de US PSN açsam,TR PSN'den girebilecek miyim outlasta?
  • 
Sayfa: önceki 33993400340134023403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.