Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (3395. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33933394339533963397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara' dan temiz, 1 haftalık bile olmayan PS4 almak isteyenler p.m ile ulaşsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N.forest

quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

quote:

Orijinalden alıntı: FaTaL1Tr

quote:

Orijinalden alıntı: CoolGamerr

quote:

Orijinalden alıntı: aslankani1

Piyasada oyun bile yokken bu konsola 1550 tl veren kusura bakmasın ama kerizdir. 1400 tl bile ederinin çok üstünde bir rakamken , birde üstüne zamlı haliyle mağaza mağaza dolaşıp ps4 almak isteyenin aklından zoru vardır. Ben 27 yaşındayım ve 1995 den beri oyuncuyum , ama bu fiyatlara kesinlikle satın almam

senden iyi kerizmi var bu forumda 27 yaşındayım diyorsun daha 7 yaşındaki çocuk aklı dahi yok sende,cebinde paran olsa 2000 tl bile isteseler verip alırsın cihazı biz böyle senin gibi boş konuşanı çok gördük,1995 ten beri oyuncuymuşmuş bide onunla övünüyor biz 1988 den beri oyuncuyuz bizde onunla mı övünelim!! sen alamıyorsun diye cihazı alanlara keriz diyemezsin asıl keriz sensin!

Adam haklı niye kızıyorsunuzki ? Elin conisinin yıllık geliri 50.000 $ bizlerin 10.000 $ onlar ps4 900 tl veriyor bizler1.550 tl veriyoruz. Bu durumda Tabikide hepimiz keriz oluyoruz !

o para 7 senelik konsol icin az bile. :) oyunlar yoksa bile yavas yavas gelmeye baslayacaklar zaten neyin kafasiysa bu ?
    türkiyenin geneli futbol ,nisanci oyunu ana kitele zaten yetmesmi ? oyunlar gelenekadar hazir bekliyor .

birde her seferinde cepteli alan fakirlere anlatin bunu

O para verilirmi.. veren kerizmidir bilmem ama. Ps 3 u ilk alanlardan biri olarak birak 7 seneyi yogun olarak bile degil 4 sene oynadımda sonra sari ısik kirmizi isik hataları nedeniyle konsol çöplük oldu. Benim gibi magdur olan binlerce kisi var.insallah ps4 te bu sorunlar olmaz

Katılmıyorum hocam . Kimi kullanıcılar vardır pislenir tozlanir ,havasız kalır cihaz vsvs kullanırlar .senin kini bilmem ayrıca iki sene garanti yi gecdi seninki ve iki sene daha kullandın iki senede garanti siz bu durumda mağdur olmak çok saçma bu biraz da şans işi ya neyse . Bende 5 senedir kullaniyorum HDD sonuna kadar dolu hiç bir sorunum yok . Benimkiside şu bozulsa mantıken mağdur olamam. Durduk yere bu cihaz sizi 10 sene götürecek o yüzden 10 sene garanti mi verecek ?????

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Navy SEALs

arkadaşlar bir sorum daha var çok olduk ama ne yapalım ilk defa konsol aldım zorlanıyoruz :)) fifa 14 aldım analog tuşu ile değilde o artı kısımla yönlendirmek istiyorum onun ayarını nereden yapabilirim ? saygılar!

settings den kumanda ayarlarına gir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManPower

hocam haklısın sorun her gün gelen zamlara ses çıkaramayan bir halkın olması, gerçi bizim halk da buna müstahak bana göre. gerçi şimdi eleştiriyi yaptık ya hemen etiketleme başlanır, solcu cemaatçi radikal paralel devletçi, faiz lobici , dolar lobici, istikrar düşmanı vs diye. hiç bir şeyci değilim oy kullanmıyorum artık :)

oy kullanmıyorsan eğer
    o zaman konuşmayada hiç hakkın olmaz arkadaşım
    önce gidip oyunu kullanıcan sonrada gidip hakkını arayacaksın
    lakin burada değil siyaset platforumlarında

burası siyaset yeri değil ayrıca bu yorumu sana yazan ihtiyarda
    sıkı bir solcudur

solculuğum asla play station kullanmama engel olamaz
    umarım kalbini kırmamışımdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

quote:

arkadaşlar bir sorum daha var çok olduk ama ne yapalım ilk defa konsol aldım zorlanıyoruz :)) fifa 14 aldım analog tuşu ile değilde o artı kısımla yönlendirmek istiyorum onun ayarını nereden yapabilirim ? saygılar!

abi saolasın..cod ghost ta multiplayer yapayım dedim duman ettiler beni :))) alışmışız klavye mouse ne yapacağız bilmiyorum önümden geçen adamı öldürdüm sadece 2 kere :))
  • quote:

quote:

quote:

abi saolasın..cod ghost ta multiplayer yapayım dedim duman ettiler beni :))) alışmışız klavye mouse ne yapacağız bilmiyorum önümden geçen adamı öldürdüm sadece 2 kere :))

alışırsın zamanla önce oyunu bir single oynayıp bitirseydin easy den başla yani en kolayından
    sonra zorunu oyna
    ben hep ilk aldığım savaş oyunlarını böyle 2 kere üstüste bitiriyorum
    önce kolayını sonra zorunu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TickTok kullanıcısına yanıt
    O izlediğin UFC fragmanları hep göz boyama malesef. eğer oyunun öyle geleceğini falan düşünüyorsan boşu boşuna ümitlenme derim.
    Fifa14 fragmanında neler neler gösterdiler takım atağa çıkarken yedek oyuncu kulubesi heyecandan ayağa kalkıyor falan..
    hepsi yalan dolan anlayacağan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi french press -- 24 Ocak 2014; 22:19:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTaL1Tr

quote:

Orijinalden alıntı: CoolGamerr

quote:

Orijinalden alıntı: aslankani1

Piyasada oyun bile yokken bu konsola 1550 tl veren kusura bakmasın ama kerizdir. 1400 tl bile ederinin çok üstünde bir rakamken , birde üstüne zamlı haliyle mağaza mağaza dolaşıp ps4 almak isteyenin aklından zoru vardır. Ben 27 yaşındayım ve 1995 den beri oyuncuyum , ama bu fiyatlara kesinlikle satın almam

senden iyi kerizmi var bu forumda 27 yaşındayım diyorsun daha 7 yaşındaki çocuk aklı dahi yok sende,cebinde paran olsa 2000 tl bile isteseler verip alırsın cihazı biz böyle senin gibi boş konuşanı çok gördük,1995 ten beri oyuncuymuşmuş bide onunla övünüyor biz 1988 den beri oyuncuyuz bizde onunla mı övünelim!! sen alamıyorsun diye cihazı alanlara keriz diyemezsin asıl keriz sensin!

Adam haklı niye kızıyorsunuzki ? Elin conisinin yıllık geliri 50.000 $ bizlerin 10.000 $ onlar ps4 900 tl veriyor bizler1.550 tl veriyoruz. Bu durumda Tabikide hepimiz keriz oluyoruz !

kendi adına konuş sen keriz olabilirsin ben değilim.Bu arada kim ister 900 tl den fazla para vermeyi bizde isyan ediyoruz burda insanları yargılamak PS4 alıyor diye keriz demek kimseye düşmez yüksek fiyattan alanlar mecburiyetten alıyor keriz oldukları için değil,neden fiyat yüksek onu git milleti kazıklamaya çalışan sony tr ye sor PS4 alacak olanlar 2-3 sene daha fiyat düşmesinimi beklesinler fiyat düşeceğine hergeçen gün artıyor!!Boş boş yorum yapmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoolGamerr -- 24 Ocak 2014; 22:34:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: french press

O izlediğin UFC fragmanları hep göz boyama malesef. eğer oyunun öyle geleceğini falan düşünüyorsan boşu boşuna ümitlenme derim.
    Fifa14 fragmanında neler neler gösterdiler takım atağa çıkarken yedek oyuncu kulubesi heyecandan ayağa kalkıyor falan..

Yapma be Bu arada ben FIFA'yı begendim Bir sorum olucak.PS4'teki FIFA grafik motoru PC'ye gelicek mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TickTok

quote:

Yapma be Bu arada ben FIFA'yı begendim Bir sorum olucak.PS4'teki FIFA grafik motoru PC'ye gelicek mi ?

Şu an Pc'de nasıl olduğu veya ileride nasıl olacağı konusunda hiç bir fikrim yok dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi french press -- 24 Ocak 2014; 22:35:04 >
  • quote:

quote:

hocam haklısın sorun her gün gelen zamlara ses çıkaramayan bir halkın olması, gerçi bizim halk da buna müstahak bana göre. gerçi şimdi eleştiriyi yaptık ya hemen etiketleme başlanır, solcu cemaatçi radikal paralel devletçi, faiz lobici , dolar lobici, istikrar düşmanı vs diye. hiç bir şeyci değilim oy kullanmıyorum artık :)

oy kullanmıyorsan eğer

sıkı bir solcudur

Abi içimden geldi. SAYGILARIMI sunmak istedim. Beğeni ile takip ediyorum yazdıklarını. Tekrar: saygılar, selamlar.

• Arkadaşlar odamın boyutu hali ile fazla büyük bir TV kullanamıyorum 27'' TV 'da oynayan var mı acaba görüntü kalitesi çok fark ediyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shunter

güzel oldu bence sizin yorumlarınız nedir arkadaşlar

süper olmuş neyle yaptın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TickTok

quote:

Gelmesine gelirde 2015 te falan geleceğini sanmıyorum aynı poltikayı PS3 zamanındada izlediler PS3 te fifa 08-09-10 next gen iken pc de fifa 11 e kadar oyun current gen'di yani PS2 deki fifa motoruydu sadece grafikler Ps2 ye oranla PC de biraz daha iyiydi.EA PC oyuncularını takmıyor tek bahanesi herkesin sistemi yeni oyun motorunu kaldıracak seviyede değil ee o zaman 3-4 yıl sonra niye next geni PC ye çıkarıyorsun tabi o zamana kadar konsolu alan almış oluyorda ondan.Anlayacağın adamların konsol sattırma politikası!Next gen fifa PC ye anca 2016 yada 2017 gibi gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

Bir Fransızın asgari ücretinin %3'ü ile sıfır yeni çıkmış bir PS4 oyunu alınabiliyorken, Türkiye'de asgari ücretinin %20'si ile anca bir oyun geliyor. Ülkenin tamamına keriz diyemem ama bu duruma ses çıkarmayan en azından forumlarda sitem etmeyen, durumu eleştirmeyen kişi kerizin tanımıdır.

Dikkatinizi tebrik ediyorum. Uyanık insanlarda varmış bu ülkede.

• quote:

analogla oynayarak sorunu çözebilirsin kardeşim şaka bi yana controller settings den ayarlayabilirsin maça girerken taraf seçme kısmında üçgene basarsan ayarları göreceksin. ama öyle oynayacaksan oynama daha iyi hocam ne yapın edin alışın analoga yoksa oyunun keyfi çıkmıyor.
  • Arkadaslar ilk kez playstation sahibi oldum birkaç ufak sorum var. Ps4 u bugun teknosadan aldım ve bu makine pal mı kutuya baktım felan göremedim nasıl anlarım.
    30 günlük psn kod hediye varmı sanki ilk partide vardı.
    Demoları ve ücretsiz oyunları indirmek için psn şartmı. Şartsa kredi kartı bilgilerimi girmemi istiyor ps4 üzerinden bir güvenilk sorunu olmaz dimi. SAYGILAR...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lecturer

Sony satış müdürü John Koller:"E3 2014'te inanılmaz şeyler göreceksiniz. Çok yoğun bir listeyle geleceğiz ve acayip eğlenceli olacak."

Hadi bakalım zaten büyük bombalar gelicektir !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: shunter

güzel oldu bence sizin yorumlarınız nedir arkadaşlar

Folyonun markası "Avery Dennison" mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revolver -- 24 Ocak 2014; 23:30:12 >
  • quote:

quote:

oy kullanmıyorsan eğer

sıkı bir solcudur

saygıdeğer abim alınmadım da ben uzatmalı da olsa hukuk öğrencisiyim mevcut düzeni eleştirmek için bir partiye oy vermem bir partiden olmam gerektiğini düşünmüyorum. ha bir partiden olmamam bir partiye oy vermemem benimde belli bir dünya görüşüm olmadığına gelmez pekala ama şunu görüyorum son gelişmelerle türkiye tarihinde ender şekilde görülmüş bir şekilde hukuk çiğnenmekte, tabi ki burası siyaset konuşma yeri değil siyaset konuşulması da forum kuralları gereğince yasak bildiğim kadar. sadece kendi görüşümü genel olarak bildirdim.

• 
Sayfa: önceki 33933394339533963397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.