Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (3396. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
562
Favori
3.399.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33943395339633973398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TickTok

quote:

Orijinalden alıntı: french press

O izlediğin UFC fragmanları hep göz boyama malesef. eğer oyunun öyle geleceğini falan düşünüyorsan boşu boşuna ümitlenme derim.
    Fifa14 fragmanında neler neler gösterdiler takım atağa çıkarken yedek oyuncu kulubesi heyecandan ayağa kalkıyor falan..
    hepsi yalan dolan anlayacağan

Yapma be Bu arada ben FIFA'yı begendim Bir sorum olucak.PS4'teki FIFA grafik motoru PC'ye gelicek mi ?

ümidini kese bilirsin belki yeni nesil , mevcut nesil olup , eski nesile dönüsdügünde görebilirsin :D
    oyunun cekirdek kitlesi tamamen konsolcu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoolGamerr

quote:

Orijinalden alıntı: FaTaL1Tr

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aslankani1

Piyasada oyun bile yokken bu konsola 1550 tl veren kusura bakmasın ama kerizdir. 1400 tl bile ederinin çok üstünde bir rakamken , birde üstüne zamlı haliyle mağaza mağaza dolaşıp ps4 almak isteyenin aklından zoru vardır. Ben 27 yaşındayım ve 1995 den beri oyuncuyum , ama bu fiyatlara kesinlikle satın almam

senden iyi kerizmi var bu forumda 27 yaşındayım diyorsun daha 7 yaşındaki çocuk aklı dahi yok sende,cebinde paran olsa 2000 tl bile isteseler verip alırsın cihazı biz böyle senin gibi boş konuşanı çok gördük,1995 ten beri oyuncuymuşmuş bide onunla övünüyor biz 1988 den beri oyuncuyuz bizde onunla mı övünelim!! sen alamıyorsun diye cihazı alanlara keriz diyemezsin asıl keriz sensin!

Adam haklı niye kızıyorsunuzki ? Elin conisinin yıllık geliri 50.000 $ bizlerin 10.000 $ onlar ps4 900 tl veriyor bizler1.550 tl veriyoruz. Bu durumda Tabikide hepimiz keriz oluyoruz !

kendi adına konuş sen keriz olabilirsin ben değilim.Bu arada kim ister 900 tl den fazla para vermeyi bizde isyan ediyoruz burda insanları yargılamak PS4 alıyor diye keriz demek kimseye düşmez yüksek fiyattan alanlar mecburiyetten alıyor keriz oldukları için değil,neden fiyat yüksek onu git milleti kazıklamaya çalışan sony tr ye sor PS4 alacak olanlar 2-3 sene daha fiyat düşmesinimi beklesinler fiyat düşeceğine hergeçen gün artıyor!!Boş boş yorum yapmayın.

milleti kazıklamaya çalışanın sony tr olduğunu düşünmüyorum. devlet senden ps4 alırken %20 ötv + matrahın birde %18 kdv sini alıyor. Ve son gelen partide sony zam yapmadı teknoloji marketleri zam yaptı.
  • Ekran goruntusu aldigimiz resimleri nasil siliyoruz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kredi kartı olmadan ps plus oyunu alamazmıyım
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    O kadar heveslenmiştim Peki HDMI girişi takabilmek mümkün mü veya usb ile bağlanan bir HDMI girişi var mıdır ?
  • rockwar kullanıcısına yanıt
    Makine pal. Ps plus kodu amerikadan alma makşnelerde çıkıyor yani senin aldığın ve trde satılan diğer makinelerde yok. Milyonlarca insan giriyor kredi kartını eğer çok pimpiriklenirsen sanal kredi kartı açıp gir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Piyasada oyun bile yokken bu konsola 1550 tl veren kusura bakmasın ama kerizdir. 1400 tl bile ederinin çok üstünde bir rakamken , birde üstüne zamlı haliyle mağaza mağaza dolaşıp ps4 almak isteyenin aklından zoru vardır. Ben 27 yaşındayım ve 1995 den beri oyuncuyum , ama bu fiyatlara kesinlikle satın almam

senden iyi kerizmi var bu forumda 27 yaşındayım diyorsun daha 7 yaşındaki çocuk aklı dahi yok sende,cebinde paran olsa 2000 tl bile isteseler verip alırsın cihazı biz böyle senin gibi boş konuşanı çok gördük,1995 ten beri oyuncuymuşmuş bide onunla övünüyor biz 1988 den beri oyuncuyuz bizde onunla mı övünelim!! sen alamıyorsun diye cihazı alanlara keriz diyemezsin asıl keriz sensin!

Adam haklı niye kızıyorsunuzki ? Elin conisinin yıllık geliri 50.000 $ bizlerin 10.000 $ onlar ps4 900 tl veriyor bizler1.550 tl veriyoruz. Bu durumda Tabikide hepimiz keriz oluyoruz !

kendi adına konuş sen keriz olabilirsin ben değilim.Bu arada kim ister 900 tl den fazla para vermeyi bizde isyan ediyoruz burda insanları yargılamak PS4 alıyor diye keriz demek kimseye düşmez yüksek fiyattan alanlar mecburiyetten alıyor keriz oldukları için değil,neden fiyat yüksek onu git milleti kazıklamaya çalışan sony tr ye sor PS4 alacak olanlar 2-3 sene daha fiyat düşmesinimi beklesinler fiyat düşeceğine hergeçen gün artıyor!!Boş boş yorum yapmayın.

milleti kazıklamaya çalışanın sony tr olduğunu düşünmüyorum. devlet senden ps4 alırken %20 ötv + matrahın birde %18 kdv sini alıyor. Ve son gelen partide sony zam yapmadı teknoloji marketleri zam yaptı.

Boşver arkadaşım , konsolu mecburiyetten alıyoruz diye bir adama neyi anlatıyorsun Şimdi fiyatı 1750 yapsalar bizim millet gider koşa koşa alır , bu kerizlere müstehak

Ha benim param olmadığı için değil param değerli olduğu için almıyorum . Herşeyin bir ederi vardır ,1550 lirayı geçtim , 2 liralık mala 4 lira versem bile kendimi kötü hissederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tt7n4

Makine pal. Ps plus kodu amerikadan alma makşnelerde çıkıyor yani senin aldığın ve trde satılan diğer makinelerde yok. Milyonlarca insan giriyor kredi kartını eğer çok pimpiriklenirsen sanal kredi kartı açıp gir

Sagol dostum.

• cagkajj kullanıcısına yanıt
    kardeş bildiğim kadar başka yolu yok, paypal vs dahi kullanamıyorsun.
  • Arkadaşlar merhabalar,
    Benim size bir sorum olacak, aranıza yeni katıldım ve elimde olan PS3 oyunlarım var fakat PS4 çalıştırmıyormuş.. Ve gördüğüm kadarıyla PS store'dan indirimli satış yapılıyor PS3 oyunları için. Acaba store'dan almadığımız, yani blu-ray disc olarak elimizde olan oyunlar için de böyle bir şey yapabilmemiz mümkün mü? Yani indirimden faydalanabiliyor muyuz?
  • Arkadaşlar PS4 otomatik oyun kaydı yapıyor 15dk. Bunu nasıl kapatabiliriz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stones Throw

Ekran goruntusu aldigimiz resimleri nasil siliyoruz..

Ayarlar >>> Sistem depolama yönetimi >>> Yakalananlar
  • Psn kardeşlik hakkında ps4 için bilgisi olan bir yardım sever varsa pm ile 1-2 ufak sorum var.
  • Arkadaslar internet 2 tane oyun indiriyorum makine bu oyunlari indirip kendini otomatik olarak kapatabilirmi.

• Bu arada Dolar: 2,33 Euro: 3,20 oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslankanı

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Boşver arkadaşım , konsolu mecburiyetten alıyoruz diye bir adama neyi anlatıyorsun Şimdi fiyatı 1750 yapsalar bizim millet gider koşa koşa alır , bu kerizlere müstehak

Ha benim param olmadığı için değil param değerli olduğu için almıyorum . Herşeyin bir ederi vardır ,1550 lirayı geçtim , 2 liralık mala 4 lira versem bile kendimi kötü hissederim.

sanane arkadaş ister al ister alma alanlara laf etmek sanamı düştü senin paran değerliyse sana değerli otur turşusunu kur,ayrıca ben mecburiyetten aldım diye bir laf etmedim alanlar genelde mecburiyetten alıyor dedim varsa bir çözüm sunda herkes ederinden alsın daha fazla para ödemesin varmı çözüm yok ee daha ne yorum yapıyorsun!sen oyuncu değilsin oyuncu adama paranı sakla alma diyorsan bu forumda ne işin var git başka konularla uğraş,sana göre 1550 tl fazladır başkasına göre değildir herkesin bütçesi birmi ha bende öyle zengin falan değilim ama gidipte o parayı veren adamada niye alıyorsun deymez demem çünkü herkesin kazancı zevki harcaması kendine sonuçta o insanların parasını senmi veriyorsun,kendine almazsan alma otur 3 sene fiyatın düşmesini bekle zaten o 3 sene sonuna bir 3 yıl daha ekle PS5 gelir.Benim anlamadığım PS4 alanlara bu kadar kafayı takıyorsanız bu PS4 konusunda ne işiniz var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoolGamerr -- 25 Ocak 2014; 0:31:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

quote:

Orijinalden alıntı: ManPower

hocam haklısın sorun her gün gelen zamlara ses çıkaramayan bir halkın olması, gerçi bizim halk da buna müstahak bana göre. gerçi şimdi eleştiriyi yaptık ya hemen etiketleme başlanır, solcu cemaatçi radikal paralel devletçi, faiz lobici , dolar lobici, istikrar düşmanı vs diye. hiç bir şeyci değilim oy kullanmıyorum artık :)

oy kullanmıyorsan eğer
    o zaman konuşmayada hiç hakkın olmaz arkadaşım
    önce gidip oyunu kullanıcan sonrada gidip hakkını arayacaksın
    lakin burada değil siyaset platforumlarında

burası siyaset yeri değil ayrıca bu yorumu sana yazan ihtiyarda
    sıkı bir solcudur

solculuğum asla play station kullanmama engel olamaz
    umarım kalbini kırmamışımdır

Benim de içimden geldi saygılar üstad
  • Arkadaşlar Sharkoon 5.1 kulaklığımı bağlamak istiyorum ps4 çıkışları digital optic out getirdim dolby mi yapıyım dts mi onu anlamadım ince bir ayar yapmak gerek mi en kaliteli şekilde nasıl alırım ?
  • mementopolis kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmazsan bir sorum daha olucak Hong kong tan alınan ps4'te türkce menü kullanma şansım varmı yada ingilizce?
  • quote:

quote:

quote:

Bende bu arkadaşlara hak veriyorum bi yerde, PS4 bu parayı kesinlikle haketmiyo bu haliyle 1100 TL. en ideal fiyat bu makine için kimse boşuna abartmasın PS4 dü, zaten pek bi oyunuda yok ortada olanıda herkese hitap etmiyor , ve piyasada PS3 hala canavar gibi duruyo , tabiki şuan için öyle çünkü piyasada yeni nesil varke bir süre sonra eskiye kim bakar PS3 1 sene kadar daha falan iyi gider sonrasında artık PS4 te tam rayına oturur herşey yoluna girer, ben öyle düşünüyorum

Bazı insanlar birşeyi kibarca anlatır bazılarıda elini masaya vurarak , bu arkadaşta elini masaya vurmuş bir bakıma doğruyuda söylüyor bende katılıyorum ama doğruyu söyleyeni 9 köyden kovarlar , ne kadarda doğruyu konuşursan konuş laf sokan birileri mutlaka çıkar o yüzden burada elinden geldiğince kibar olmaya çalışmak en iyisi

27 yaşındasın ve aklı başındasın fiyatı konusunda çok haklısın, bende ne kadar PS4 dü almamak için kendimi zor tutsamda ne kadarda PS fanı olsamda veya gidip PS4 almış olsamda şu bi gerçekki PS4 bu fiyatı kesinlikle haketmiyo aslında herkes bunun bilincinde 1100 TL. bu makinanın hakkı fazlası değil

Ama şöylede bi gerçek var konsolcu arkadaşların başka bir seçeneği yok alırsan oynarsın almazsan baka baklırsın
    heleki oyun oynamayı yemek ve su içmek gibi bir ihtiyaç haline getirmiş insan için istediğin şeyi söyle yine farketmez
    çünkü 10 - 15 sene önce bende aynıydım ordan çok iyi biliyorum , kimse makinanın hakettiğinden fazlasını vermek istemez ama maalesef başka seçenek yok, kimisi fiyatına söylene söylene alır , kimiside hiç umursamaz alır oyununa bakar, kimiside fiyatının düşmesini bekler

Sonuç olarak Aslanımda bi bakıma doğruları dile getirmiş ama biz akıllanmayız kendimizi niye bu kadar bu oyunlara bağlıyoruzki elin gavurundan beter hale geldik neredeyse, arkadaş sanki dünyaya oyun oynamaya gelmişiz
    bu nasıl beladır bizim üstümüzde Ya rabbi

NOT :Tamam bende oyun oynamayı seviyorum oyunlar için bu zamana kadar çok paralar harcadım ama bazen düşünüyorumda ihtiyacı olan yerlere 5 - 10 TL. yi verirke durup düşünüyoruz , ama bize maneviyat olarak hiç bir faydası olmayan bişeye milyarlık fiyatıda olsa göz kırpmadan verebiliyoruz, bizlerin gidişatı hiç iyi görünmüyor arkadaşlar Allah bize akıl fikir versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PS4-Exlusive -- 25 Ocak 2014; 0:47:11 >
  • 
Sayfa: önceki 33943395339633973398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.