Şimdi Ara

Playstation 3 Tır Oyunu Var Mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
56
Cevap
1
Favori
41.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Natsukaw.S

Başlığı görür görmez daldım. Sıkıcı olsada içimde bi kamyonculuk ruhu var.

Yoruma bittim hocam..Gercekten tırlar - kamyonlar - kepçeler filan ilgimi çekmesede benimde konuya giresim geldi.Acaba benimde içimde kamyonculuk mu var diye düşündüm :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowsluck007 -- 6 Eylül 2011; 9:31:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowsluck007

quote:

Orijinalden alıntı: Natsukaw.S

Başlığı görür görmez daldım. Sıkıcı olsada içimde bi kamyonculuk ruhu var.

Yoruma bittim hocam..Gercekten tırlar - kamyonlar - kepçeler filan ilgimi çekmesede benimde konuya giresim geldi.Acaba benimde içimde kamyonculuk mu var diye düşündüm :)

Alıntıları Göster
    Yalnız ESMERin son mesajı benide konuya yazı yazmak zorunda bıraktı diyebilirim
    Alacaksın Driving force unu geçeceksin tırın kokpitine kapattacaksın müziği açacaksın sevdiğin şarkıları bir elin direksiyonda bir elin boşta hatta abartıp ailenin ve sevdiklerinin resimlerini ekranın bir iki karış üstünü yapıştıracaksın bir de sigara yakacaksın yoruldunmu sürmekten o zaman mola ver git mola yerinde yemeğini ye çayını iç yat ama unutma sevkiyat geçikmemeli Değişik olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: kayhanpulurbey

Yalnız ESMERin son mesajı benide konuya yazı yazmak zorunda bıraktı diyebilirim
    Alacaksın Driving force unu geçeceksin tırın kokpitine kapattacaksın müziği açacaksın sevdiğin şarkıları bir elin direksiyonda bir elin boşta hatta abartıp ailenin ve sevdiklerinin resimlerini ekranın bir iki karış üstünü yapıştıracaksın bir de sigara yakacaksın yoruldunmu sürmekten o zaman mola ver git mola yerinde yemeğini ye çayını iç yat ama unutma sevkiyat geçikmemeli Değişik olurdu

Alıntıları Göster
    aynen katılıyorum kardeşim, bu kadar gelişmiş düzeyde oyun varken güzel kaliteli bir ps3 tır oyunu yapabirlirler bence
    cokta güzel olur, şahsen araba yarışları yerine tır sürmeyi tercih ederim :) tek başıma futbol oynayacagıma (online hariç)
    tır sürerim yani bunu zaten pc de hep yapıyordum ama kalitelisini ps3 te oynamak harika olur

• quote:

Orijinalden alıntı: _EsmeR

aynen katılıyorum kardeşim, bu kadar gelişmiş düzeyde oyun varken güzel kaliteli bir ps3 tır oyunu yapabirlirler bence
    cokta güzel olur, şahsen araba yarışları yerine tır sürmeyi tercih ederim :) tek başıma futbol oynayacagıma (online hariç)
    tır sürerim yani bunu zaten pc de hep yapıyordum ama kalitelisini ps3 te oynamak harika olur

Alıntıları Göster
    tamamen saçmalık oyun konsolund anasıl olmaz bu oyun tamamen hayal kırıklığına uğradım bugün aldım biraz geç olsamda ^^ yokmu yani şimdi :(

• anlamadim simdi tir oyunu oynucaksan neden ps aldin tuplu monitor pclerdede oynaniyor o oyunlar artik
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion1916

anlamadim simdi tir oyunu oynucaksan neden ps aldin tuplu monitor pclerdede oynaniyor o oyunlar artik
    en güzeli budur . kaç sene önce aynı oyunu bir avm'de arcade jetonlu makinada oynamıştım. kamyon direksiyonu gaz fren pedalı ve özel kabiniyle göz dolduruyordu. bu oyunu çok aradım ps2de varmış .ama edinme şansım olmadı oyunu . korsanı bile yok .

• quote:

Orijinalden alıntı: _Dolores O'Riordan_

tamamen saçmalık oyun konsolund anasıl olmaz bu oyun tamamen hayal kırıklığına uğradım bugün aldım biraz geç olsamda ^^ yokmu yani şimdi :(

Şu an bu yazıyı yadıgın pc her türlü kaldırır zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:SyLaR:.

quote:

intel hd 3000 var :D kaldırmıyor :D büyük konuşma
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .:SyLaR:.

quote:

intel hd 3000 var :D kaldırmıyor :D büyük konuşma

Alıntıları Göster
    ETS2 olsa fena mı olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: Moretz

ETS2 olsa fena mı olurdu

Alıntıları Göster
    ETS konsollar için çıksa off offf satış rekorları kırar be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Breakage

ETS konsollar için çıksa off offf satış rekorları kırar be

Alıntıları Göster
    konuyu hortlattık ya gt 5 de bi modunda tır varmıydı ona benzermiydi cariermi vardı ama eminim bi ps 3 oyunun da tır sürme vardı sevkiyat filan yapıyosun hatırlamıyom ama

• quote:

Orijinalden alıntı: oldsnake06

malesef tır oyunu yok ama istersen tren oyunu var cufcuflarsın
    raılfan oyun zor bununuyor pek piyasada yok

cufcuflarsın
  • Euro Truck Simulator 2 oyunuyorum pc'de ama PS3 için yok mu bu oyun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kediyekafatutanfare

Euro Truck Simulator 2 oyunuyorum pc'de ama PS3 için yok mu bu oyun ?

Yok malesef.

Simulator olarak en son Farming Simulator çıktı. Belki ilerleyen zamanalrda ETS'de gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masdera

quote:

Yok malesef.

Simulator olarak en son Farming Simulator çıktı. Belki ilerleyen zamanalrda ETS'de gelebilir.

Hmm hayırlısı bakalım.Pc'yi televizyona bağlayıp konsolla falan oynayabilirsiniz ben arada yapıyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Masdera

quote:

Yok malesef.

Hmm hayırlısı bakalım.Pc'yi televizyona bağlayıp konsolla falan oynayabilirsiniz ben arada yapıyorum.

Alıntıları Göster
    Hala yokmu ps3'de simülasyon oyunu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: CriminaI

Hala yokmu ps3'de simülasyon oyunu ?

Alıntıları Göster
    Konuyu Hortlatma gereği duydum çünkü; 29 yasındayım ve henüz yeni bir ps3 sahibi olabildim, orta seviye denebilecek bir direksiyon siparişi verdim fakat simulasyon oyunu bulamıyorum ve sorunuma çözüm olabilecek tek ortam olarak ta DH yi görüyorum yardımcı olacak arkadaslara şimdiden teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cirdon

Konuyu Hortlatma gereği duydum çünkü; 29 yasındayım ve henüz yeni bir ps3 sahibi olabildim, orta seviye denebilecek bir direksiyon siparişi verdim fakat simulasyon oyunu bulamıyorum ve sorunuma çözüm olabilecek tek ortam olarak ta DH yi görüyorum yardımcı olacak arkadaslara şimdiden teşekkürler..

Alıntıları Göster
    ps3 te tren simülasyonu olduğunu yeni gördüm bilseydim 10 kere alırdım ps4 aldımya şimdi ona bekleriz ama ps2 de uçak simulasyonu oynadım cd yi kaybettiğimde ağlıcaktım neredeysee çok zevkli bir oyundu yine japonlar yapmıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: denizgoren

ps3 te tren simülasyonu olduğunu yeni gördüm bilseydim 10 kere alırdım ps4 aldımya şimdi ona bekleriz ama ps2 de uçak simulasyonu oynadım cd yi kaybettiğimde ağlıcaktım neredeysee çok zevkli bir oyundu yine japonlar yapmıştı

Alıntıları Göster
    ayrıca gerizekalımı bunlar bu tarz oyunları konsollara niye çıkarmıyolarki çok satar diye korkuyorlar heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizgoren

ayrıca gerizekalımı bunlar bu tarz oyunları konsollara niye çıkarmıyolarki çok satar diye korkuyorlar heralde

Alıntıları Göster
    Real Dolmuş Simulator isterük
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.