Şimdi Ara

PlayStation 2 DÖnüştürücüsü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.a arkadaşlar. Ben bilgisayarıma joystick alıcam ama araştırırken gördüm Playstation 2'nin kollarını Ps3 - PC için kullanmamızı sağlayan bir dönüştürücü varmış. yanı girişini usb yapıyor. Ps3'üm olmadığı için bilgisayar için alıcam. Bende Sony Kolu var orj. Rahat olduğu için onu kullanımı bilgisayarda kullansam sorun çıkartır mı ? 8-10 TL arası bişeydi. Bende o kadar para vereceğime onu kullanayım diyorum. Olumlu - Olumsuz nasıl sonuçlar alabilirim ? cevaplıyacak arkadaşlara teşekkürler :)

• Daha önce deneyen ve olumlu sonuç alanları hatta forumun ikinci el bölümünde bu ürünü satanları görmüştüm.Olumsuz bir durum ile karşılacağını düşünmüyorum,denemekten zarar gelmez.Sorun olursa ürünü geri iade edersin.
  • Hmm sağol peki bunları elektronik mağzalarda bulabilir miyim ? Büyük Ve Küçüklerde yani teknosa gibi yerlerde bide evime yakın olan yerlerde.
  • Çoğu yerde bulamazsın.Fazla kullanan olmadığı için özellikle büyük teknolojik marketlerde satılacağını düşünmüyorum.İnternet üzerinden araştırmanı tavsiye ederim.Sahibinden,gittigidiyor vs. gibi yerlerden.Forumada bir bak istersen belki hala satan birileri vardır.
  • çok kullanan yoksa bir şey vardır belki diye düşündüm en iyisi kıyıcam paraya :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.