Şimdi Ara

Playstation 1de olan bir oyunun ismi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • playstation 1de bi oyun vardı motor sürüyordun yarış elemanının elinde zincir sopa filan oluyordu ya da sen diğer elemanlardan hacılıyordun adamlara sopa tekme yumruk vurup düşürüyordun yarışıyordun aşırı zordu adını bilen hatırlayan var mı? ayrıca bu oyunu ben ps3de oynayabilir miyim? yada pcde emulatörle filan olabilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Final Fantasy Forever

buna çok benziyor ama onda böyle spor motorlar yoktu hiç hep klasik normal motorlar var grafikler bu kadar atarivarimsi değildi yada gözler ps3e çok alıştı ondan da kaynaklanıyor olabilir ama bu olmadığına %85 eminim ayrıca bilgilendirme için sonsuz teşekkür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LawlietRyuzaki -- 27 Kasım 2012; 19:19:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LawlietRyuzaki

playstation 1de bi oyun vardı motor sürüyordun yarış elemanının elinde zincir sopa filan oluyordu ya da sen diğer elemanlardan hacılıyordun adamlara sopa tekme yumruk vurup düşürüyordun yarışıyordun aşırı zordu adını bilen hatırlayan var mı? ayrıca bu oyunu ben ps3de oynayabilir miyim? yada pcde emulatörle filan olabilir mi

road rash jailbreak
    olduguna eminim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alivegoodpeople

quote:

playstation 1de bi oyun vardı motor sürüyordun yarış elemanının elinde zincir sopa filan oluyordu ya da sen diğer elemanlardan hacılıyordun adamlara sopa tekme yumruk vurup düşürüyordun yarışıyordun aşırı zordu adını bilen hatırlayan var mı? ayrıca bu oyunu ben ps3de oynayabilir miyim? yada pcde emulatörle filan olabilir mi

road rash jailbreak

%90 bu oyun ama benim dediğimde sanki o sağ sol altta ki can barları yoktu diye hatırlıyorum ama bu da olabilir dediğim gibi bunu ps3de yada emulator ile pc de oynama şansım var mı çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: alivegoodpeople

quote:

road rash jailbreak

kesinlikle road rash hatta sega mega drive 2 dede vardı ne oyundu be

• https://www.youtube.com/watch?v=td7v5yTivKs&feature=youtu.be

• Road Rash 3D hocam.

-----

• Benim attığımı soruyor bence

• [DHTUBE=]https://youtu.be/7hArrvaEGhs[DHTUBE=]

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Road Rash 3D hocam.

-----

aha bu oyun ajahaa direkt karakter yapma ekranında motorları görünce bile hatırladım süpersin dostum valla ellerine sağlık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.