Şimdi Ara

PLAYSTATİON 1 İLK ÇIKTIĞI ZAMANLAR NOSTALJİ İÇERİR (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
467
Cevap
16
Favori
28.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: |Mustafa|

quote:

Orijinalden alıntı: Roach3558

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bssrk

Crash'tı sanırım bi oyun vardı dönerek kutuları falan kırıyodu az oynamazdım

Bu futbol oyununu hatırlayan var mı peki ? Yazılar böyle japoncaydı galiba ronaldo , carlos falan yılan gibiydi o zamanlar

PLAYSTATİON 1 İLK ÇIKTIĞI ZAMANLAR NOSTALJİ İÇERİR

Yalnız resimde sübliminal resim var

Aslında bir tren girişimi gördüm bende resim içinde resim

Brezilya bayarağının ve 2 skorunun ortasına odaklan

Gözümden kaçmış

Alıntıları Göster
    Vay be şunlar bile nostalji olduysa, daha dün gibi hatırlarım PS aldığım günü, hoş benim için c64, amiga bile dün gibi geliyor.

• Tekken 3 ve World Cup 2002'miydi öyle bir oyun vardı Medal Of Honor vardı vay bee
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu futbol oyununu hatırlayan var mı peki ? Yazılar böyle japoncaydı galiba ronaldo , carlos falan yılan gibiydi o zamanlar

Gözümden kaçmış

Alıntıları Göster
    Abi demek ki herkes aynı oyunları oynamış,

Turn Based oyunlar cidden harika oluyordu bu cihazda beee

• Fanta çekiliş yapıyordu ozamanlar amcamın oğlu sürekli Fanta kapak ve açma halkalarını toplayıp postayla fantaya gönderiridi hergün yaklaşık 1 ay sonunda fantadan ilk ps1 ni almıştı yanında hediye olarak crash oyun filan göndermişlerdi hey gidi ne günlerdi
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Gözümden kaçmış

Alıntıları Göster
    Göz dolduran konu

• quote:

Orijinalden alıntı: orgey

Göz dolduran konu

Alıntıları Göster
    Yıl 2000'lerin başları. Benim PlayStation 1'de ilk oynadığım oyun Grand Theft Auto 1 idi. Diğer oyunlarım ise Grand Theft Auto London, Air Combat, FIFA 2004, Need for Speed ve Medal of Honor'dı. Özellikle Medal of Honor'ı ve FIFA 2004'ü ikizim ile çok oynardım. Şimdi PlayStation 4 var ve her ne kadar yepyeni bir konsola sahip olsak da, o eski tadı hiçbir zaman vermiyor. Yıllar ne çabuk akıp gidiyormuş...

• Adam resmen yaşadıklarımı yazıya aktarmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreameren

Adam resmen yaşadıklarımı yazıya aktarmış.
    Ataride fred çakmaktaş oynardık ps1 de red kitli bir oyun vardı onu oynamaya çalışırdık hep

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreameren

Adam resmen yaşadıklarımı yazıya aktarmış.
    İlk sayfada bir arkadaş hep CD lerini alırdım ama konsolun kendisini alamamıştım diye yazmış, aynı şekilde sanki elimde konsol varmış gibi ben de oyunları alırdım, saklardım öyle. . Gerçi ben aylar sonrası da olsa inatla bir şekilde konsolu aldırıyordum bizimkilere
  • bi arkadaş babasına yakalanmamak için gece kurmuş makineyi herkes yattıktan sonra ps keyfi yapacak aklınca.. açmış tomb raider ı tabi gecenin bi yarısı aniden oyunda üzerine kaplan saldırınca bizimkide hemen basmış yaygarayı.. tabi bütün ev ayakta :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanerergul

bi arkadaş babasına yakalanmamak için gece kurmuş makineyi herkes yattıktan sonra ps keyfi yapacak aklınca.. açmış tomb raider ı tabi gecenin bi yarısı aniden oyunda üzerine kaplan saldırınca bizimkide hemen basmış yaygarayı.. tabi bütün ev ayakta :)
    ps1 le kocaeli depreminde tanıştım. o zamanlar çadırda kalıyoz. eve gündünzleri giriyoz yavaştan. tabi dualshock diye birşey bilmiyorum.
    sega mega drive snes felan vardı ama titreşimli bir kol hiç olmamıştı.
    ben de makineden önce almış olduğum(konsoldan önce oyun alanlardanım bende) need for speed high stakes oyununu oynamak için alete taktım.
    tabi yarış başlayınca kol bir titredi. ben deprem korkusu ile nasıl tırstım. ilk defa karşılaşıyordum. böyle bir olayla.
    sonra kolu masanın üzerine koydum ve titreyişini öylece seyrettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kurtbecer

ps1 le kocaeli depreminde tanıştım. o zamanlar çadırda kalıyoz. eve gündünzleri giriyoz yavaştan. tabi dualshock diye birşey bilmiyorum.
    sega mega drive snes felan vardı ama titreşimli bir kol hiç olmamıştı.
    ben de makineden önce almış olduğum(konsoldan önce oyun alanlardanım bende) need for speed high stakes oyununu oynamak için alete taktım.
    tabi yarış başlayınca kol bir titredi. ben deprem korkusu ile nasıl tırstım. ilk defa karşılaşıyordum. böyle bir olayla.
    sonra kolu masanın üzerine koydum ve titreyişini öylece seyrettim.

Alıntıları Göster
    97 98 yıllarında olmayı isterdim tüplü tvler youtube suz bir hayat.. ama geceleri o oyun zevki bir başkaydı

• quote:

Orijinalden alıntı: Arake

97 98 yıllarında olmayı isterdim tüplü tvler youtube suz bir hayat.. ama geceleri o oyun zevki bir başkaydı

ben aynı dediğin gibi yaşıyorum 55 ekran tüplüde ps1 winning oynuyorum ve internetim ne pc'de ne de telefonda yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rcmf1907

quote:

Orijinalden alıntı: Arake

ben aynı dediğin gibi yaşıyorum 55 ekran tüplüde ps1 winning oynuyorum ve internetim ne pc'de ne de telefonda yok...

Alıntıları Göster
    99-2000 yılı falandı. karşı komşumun kuzenleri gelirdi beni de çağırırlardı. tomb raider oynamalarını falan izlerdim. kapıdan girince ekran kararıyordu birden zombiler falan çıkıyordu yanlış hatırlamıyorsam.
    bir de arkadaşımın abisinde vardı. hergün gider izlerdim. polis arabalarının patladığı bir oyundu. uzaktan elektrik veriyorduk teröristlerden beyaz bir şeyler dökülüyordu. ne günlerdi..

• quote:

Orijinalden alıntı: Patient93

99-2000 yılı falandı. karşı komşumun kuzenleri gelirdi beni de çağırırlardı. tomb raider oynamalarını falan izlerdim. kapıdan girince ekran kararıyordu birden zombiler falan çıkıyordu yanlış hatırlamıyorsam.
    bir de arkadaşımın abisinde vardı. hergün gider izlerdim. polis arabalarının patladığı bir oyundu. uzaktan elektrik veriyorduk teröristlerden beyaz bir şeyler dökülüyordu. ne günlerdi..

Alıntıları Göster
    gözlerim doldu :(
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Gözümden kaçmış

Alıntıları Göster
    İlk oyunum Crash Team Racing idi ahhh ahhh...

• quote:

Orijinalden alıntı: Father Gascoigne

İlk oyunum Crash Team Racing idi ahhh ahhh...

Alıntıları Göster
    Playstation 1 in mutlaka oynanması gereken 21 oyunu

Tıkla

• Syphon filter, mgs, crash bandicoot, ready2rumble,tomb raider hepsi efsaneydi.
  • Ps1 in en iyi oyunu resident evil 2-3 tür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zooe

Ps1 in en iyi oyunu resident evil 2-3 tür
    Driver 1'in remakeini yapsalar fena olmazdı.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.