Şimdi Ara

PLAYSTATİON 1 İLK ÇIKTIĞI ZAMANLAR NOSTALJİ İÇERİR (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
468
Cevap
16
Favori
28.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok nostaljik olmuş, gözümden yaş geldi ;(
  • Crash'ı şimdi olsa gene oynarım, şimdinin grafikleri o tadı vermiyor.
  •  PLAYSTATİON 1 İLK ÇIKTIĞI ZAMANLAR NOSTALJİ İÇERİR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taha.

PLAYSTATİON 1 İLK ÇIKTIĞI ZAMANLAR NOSTALJİ İÇERİR

arkadaşlar,

evimde hala vintage ps1 durmakta crash bandicoot un eski yıllarda orjinali vardı fakat şu anda kayıp,cd film oyun satanlardada bulamadım,bana cd ye çekip gönderebilecek bir yardımsever varmı forumda,şimdiden yardımcı olacak arkadaşa teşekkür ederim,pm den cevap bekliyorum..

• PS1'i hep arkadaşlarımda oynardık. Bir arkadaşım vardı tam bir oyun delisi. Resident Evil serisini, silent hill'i hep ona oynatırdım. Parasite Eve vardı mesela bayılmıştım. Cimri bir arkadaşım da Spiderman'i oynuyordu kol falan titreşiyordu yok böyle bir zevk. Başka bir cimri arkadaşımda bana Driver oynatmamıştı Gidip evde San Andreas oynamıştım Pc alma yılım 2004'tü sanırım. PS3 alana kadar hiç konsolum olmamıştı. PS1 bomba ama ya

• Spider-Man, Crash Bandicoot & Team Racing, Şirinler, WE6 (Pes 2)

Hiçbir zaman Ps1'im olmadı ama hep kafelerde ya da arkadaşlarda oynuyordum çok eğlenceliydi.
  • Fotoğraflar tarafımca 5 gün önce çekildi uzun zaman sonra bağladım ve eski günleri yâd ettim..Winning Eleven'ın japonca versiyonu ile Türkiye Ligi 2003-2004 sezonu vardı elimde onları oynadım biraz müthiş zevk aldım bu konsollar tam bir efsane ya zamanında ne oynardık gece gündüz saatlerce

PLAYSTATİON 1 İLK ÇIKTIĞI ZAMANLAR NOSTALJİ İÇERİR PLAYSTATİON 1 İLK ÇIKTIĞI ZAMANLAR NOSTALJİ İÇERİR
     PLAYSTATİON 1 İLK ÇIKTIĞI ZAMANLAR NOSTALJİ İÇERİR PLAYSTATİON 1 İLK ÇIKTIĞI ZAMANLAR NOSTALJİ İÇERİR

• ilginç ,ben de sizin nostalji dediğiniz ps1i 15 senedir birfiil oynuyorum sanki hiç yenileri cıkmamış gibi.. Tabi ki winning aşkına.. Uzun anlatmayım segadaki international super star soccerdan sonra ps1 winninge gectik ve arkaslarla cok oynadık turnuva yaptık hatta turnuvaları ben ayarladım ve bi vazodan kupa yapmıştım ustunde kuçuk bi top ve sampiyonlar ligi amblemi vardı.. Galip olanda kalıyodu bi sonraki turnuvaya dek.. Bu buyuk turnuvalarımız 8 kişilikti ve toplam 8 tane yapıp en çok kazanan kupanın sahibi olcaktı.. Tabi herkes büyüdü bi ps1 oynayan ben kaldım ve su ana kadar 7 turnuvayı devirdik zar zor .en başlarda cok guzeldi yanlız o kadar iyi oynamama ragmen hic sampiyon olup da kendi kupamı alamadım darısı 8. Ve son turnuvaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• off yıl 99-2000 falan o zamanlar ilkokul 1'iz daha enerjilere sığamadığımız yaşlar tabi. Peder bey meraklı bu cihazlara kapmış gelmiş eve resident evil oynuyor benim içinde fifa ve crash gibi oyunlar almış. Pat bir uyarı resident evil cd'ni gösterip bunu oynama bak korkarsın diyor. Ulan o yaşta çocuğa denirmi o. Meraktan nasıl çıldırıyorum ilerleyen günlerde. Peder bey evde yokken anne vasıtasıyla oynardım oyunu. Korkudan neler neler yaşamadık. Sonra işte bir resident evil fanı doğdu
  • Bendeki ince kasa PS1 birdenbire yok oldu. Bulsam okadar sevinirimki. Gran turismo hastasıydım başından kalkmıyordum.

• Ben Ps1 mi 99 yılında aldırdım anneme 1 sene ben de kaldı. Sonra bi arkadaş benden Ps1 istedi 1 haftalığına çocuk saflığı verdim ben de. Ardından arkadaş taşındı o hafta ici Ps1 mi yürütmus oldu bu da benim böyle bu anım :)

• 2 Yıl önce sürekli gittiğim mahallemin elektronik malzeme satan dostum PS1 i TV ye takmış ISS oynuyordu. Gel beraber oynayalım dedi, oynadım. Ciddi ciddi zevkle 3-4 kere oynadık.
  • Kucukken 10 yasinda falan ortaokul sınavlarına hazırlanıyorum.
    Babam beni bekler dersim bitince evdekiler uyuyunca pc de karsilikli basketbol oynardik. Atariye izin vermezdi annem tv bozuluyor diye. Bizde pc manyağı olduk. Ps xbox falan elime almam. Ha birde gameboy ve nintendo. Yas oldu 30 babam birakti ben devam oyuna

• Ps1 de ilk oynadığım oyun resident evildir zaten ondan sonra da hiçbirşey eskisi gibi olmadı

• Silent Hill,Road Rash,CTR,Street Fighter Alpha 3,Winning Eleven hala emulatorlerle oynarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be gözlerim doldu

Bide bende memory card yoktu, nerden alabilicemi de bilmezdim. Bütün gün Gran Turismo oynar, gece tv yi kapatıp ps yi açık brakır, sabah devam ederdim oynamaya Neyseki sonradan biyerlerden bulup almıştık Günlerce Winning Eleven da oyuncu isimlerini japoncadan latin harflerine çevirmekle uğraşır, sonra maçlar yapardık.. Çok zevkli oyunlar vardı zamanında, Syphon Filter aklıma gelenlerden.
  • 8bit atarilerden, tetrislerden bugüne geldim, tüm konsolları aldım, şuan son teknoloji playstation 4, evet çok kaliteli olabilir belki ama ben şu eski büyüyü bulamıyorum

• Playstation 1 zamanında mahalllede sadece bizde vardı. Bizim evde deliler gibi oynardık. Memory card yoktu kaydedemezdim. Crash, Dinasours, Tekken , winning eleven... bir poşet oyun hala duruyor ps ile birlikte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala en sevdiğim konsoldur kendisi kendime yeni bir yane aldım ama bu sefer çipsiz bir şekilde elimden geldiğince koleksiyonumu genişletip çocukluğumu yaşamaya çalışıyorum
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.