Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (552. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
55. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pubg nin anti cheatlerini bypass edip öyle kullanıyorlardı, yada no recoil %0 yerine %50 yapıyordur, anti cheat bu sefer normal spray olarak algılayabilir no recoil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anakart asus yada asusun yan markası olabilirmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Favi.

Arkadaşlar şöyle bi ses sorunum var. Daha önce laptop kullanıcısıydım ve kart olarak Dolby ses vardı içinde. Sesler inanılmaz güzeldi. Şimdi pc topladım ve sesler inanılmaz kötü geliyor kulağıma. Gerek ayak sesi, gerek silah sesleri çok tuhaf. Bildiğiniz bir yöntem var mı? Ya da bu durumu yaşayanlar nasıl çözdünüz?
    Selamlar elimde çok güzel ekolayzır ayarları var paylaşabilirim isterseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Dediğiniz gibi diğeri stereo oluyor. Sanal 7.1 in pek faydası yok diyorlar. O nedenle Corsair hs50 düşündüm ama bilemedim.

Alıntıları Göster
    O paraya bulabilirseniz ikinci el sennheiser pc350 yada hyperx cloud 2 yada alpha almanızı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aksi Müddea

Alıntıları Göster
    Selamlar. Akşam sizi bekliyorum o zaman. Id: Cristeria
    Görüşürüz Sanhok'ta.
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    gelmiyor ben denedim squadta
  • quote:

Alıntıları Göster
    Bende alabilirim hocam eko ayarları varsa kulaklık hyperx cloud 2 ses programı msi anakart sitesinden indirilmiş realtek

• quote:

Orijinalden alıntı: devulations

Bende alabilirim hocam eko ayarları varsa kulaklık hyperx cloud 2 ses programı msi anakart sitesinden indirilmiş realtek

Alıntıları Göster
    Bendede hyperx2 var bende alabilriim
  • quote:

O paraya bulabilirseniz ikinci el sennheiser pc350 yada hyperx cloud 2 yada alpha almanızı tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Bir bakarım hocam , tşk ler.
  • Patren kullanıcısına yanıt
    maçlar gece 3 te hocam oylama yapılmayacak demekki bilet satıyorlar işte
  • https://discordapp.com/invite/SPVEh6

Duo ve squad oynayan arkadaşlarım sattılar. Varsa gelmek isteyen buyursun muhabbete.
  • Steam arayüzü değişmiş bilgisayarıma format attım bütün sürücüler fln yüklü. Oyunu oynaya basıyorum açılmıyor tekrar oyna yazısı geliyor. Varmı bu problemi yaşayan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: devulations

Alıntıları Göster
    Equalizer Settings:

31: -4dB
    62: -3dB
    125: 2dB
    250: 4dB
    500: 6dB
    1k: 5dB
    2k: 10dB
    4k: 10dB
    8k: 9dB
    16k: 9dB

dB Level: 10

sondaki dB level creative sea kartı kullananlarda var sizde yoksa atlayabilirsiniz. Bu ayarlar pozisyonel hissiyatı arttırmakta ekstra bi beklenti içerisine girerseniz hayal kırıklığı olabilir.

Creative kullananlar SBX pro studio varsa Off konuma alacaklar... 7+1 kullanan varsa 7.1ini kapayip stereo kullanırsa daha etkili ses kasar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aksi Müddea -- 7 Kasım 2019; 22:11:59 >

• Aksi Müddea A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam yarın denerim.

• quote:

Equalizer Settings:

31: -4dB
    62: -3dB
    125: 2dB
    250: 4dB
    500: 6dB
    1k: 5dB
    2k: 10dB
    4k: 10dB
    8k: 9dB
    16k: 9dB

dB Level: 10

sondaki dB level creative sea kartı kullananlarda var sizde yoksa atlayabilirsiniz. Bu ayarlar pozisyonel hissiyatı arttırmakta ekstra bi beklenti içerisine girerseniz hayal kırıklığı olabilir.

Creative kullananlar SBX pro studio varsa Off konuma alacaklar... 7+1 kullanan varsa 7.1ini kapayip stereo kullanırsa daha etkili ses kasar.

Alıntıları Göster
    Bu ayarları nereye gireceğiz, ses konusunda baha cahilim ama şu sıralar merak sardım :)

• helll_599 kullanıcısına yanıt
    Gece 3 neden en çok Avrupalılar, oynuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Creative52 C kullanıcısına yanıt
    o problem çoktan beri var hocam ben o problemi 2 aydır rahat yaşıyorum 5-6 defa deneyince giriyor oyuna
  • quote:

Anakart asus yada asusun yan markası olabilirmi?
    evet hocam hatta anakart ve islemci değistikten sonra basladı sorun fakat eski sorunsuz kullandığımda asus idi. eskisi rog maximus ix formula. şuanki rog maximus xi formula. yine suan aynı anakartta kablolu kulaklıkla sorun yok usb kulaklığa gecince deli eden bir cızırtı baslıyor dayanılacak gibi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wout.Weghorst

evet hocam hatta anakart ve islemci değistikten sonra basladı sorun fakat eski sorunsuz kullandığımda asus idi. eskisi rog maximus ix formula. şuanki rog maximus xi formula. yine suan aynı anakartta kablolu kulaklıkla sorun yok usb kulaklığa gecince deli eden bir cızırtı baslıyor dayanılacak gibi değil.

Alıntıları Göster
    Hocam bendede sennheiserin usb kulaklığı var asus anakartı olanlarınki düzgün çalışmıyordu o yüzden direk marka sordum. Reditte baya şıkayet var, çözüm falanda görememiştim ama bi araştırın isterseniz. Yada kulaklığın direk 3.5mm jack bağlantısı varsa aliden sipariş geçin o şekilde kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aksi Müddea -- 8 Kasım 2019; 5:56:45 >

• Hocam eğer usb kulaklık kullanıyorsanız ancak kulaklığin yazılımı destekliyorsa bu ayarları yazılım üzerindeki ekolayzır ayarlarından yok 3.5.mm jack kullanıyorsanızda anakartın üzerindeki ses kartı yazılımındaki ekolayzır ayarlarından bu değerleri giriyorsun

• 
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.