Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.154
Cevap
123
Favori
631.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: casoga

arkadaşlar 1060gtx 3gb 16 gb ram amd r3 1200 3.8 oc.li sistemimde pubg son 1 aydır yaklaşık 5 oyunda bir oyun sırasında bilgisayar donuyor. hiçbir işlem yapamıyorum. reset tuşuna basıyorum oyuna tekrar giriyorum devam et diyincede connection failed hatası alıyorum oyuna giremiyorum. son 1 aydır olmaya başladı. az önce test ettim tekrar oldugu sırada msi after burner programı açıktı ekran kartı 70 derece işlemci 56 idi. onlardanda oldugunu düşünmüyorum. bu problemi yaşayan veya çözen varsa lütfen yardımcı olsun can sıkıcı olmaya başladı.
    Ekran kartında hız aşırtma yapıyor musun? Yapıyorsan bundan kaynaklanıyordur. Kartında hız aşırtma yoksa cpu'da yaptığın hız aşırtmayı default ayarlara getir ve öyle test et. Yaz aylarında yeterli soğutma yapamayınca hız aşırtma bunun gibi problemler çıkarabiliyor. Aynı ekran kartı var 6gb versiyonu. Yaptığım hız aşırtma kışın problem çıkarmıyor ama yazın patlıyor. Çok ince ayar istiyor. Ekran kitlenir kalır ya da 1 fps de kala kalırsın reset atmadan da düzelmez.

• Merhaba,
    No recoil vs hepsi ban sebebi. Report ekranında raporlama nedenlerinden biridir no recoil.
    Chocotaco ne makrosu kullanıyor acaba? Binlerce insanın önünde canlı yayınyapan adamları makro ile zan altında bırakmayınız.Siz beceremiyorsanız kimse beceremiyor diye bir kaide yok.

Saygılar.
  • ArrowDixoN_ kullanıcısına yanıt
    Herif AKM ile nasıl o kadar düzgün spray atabiliyor yav, eğer macro falan kullanmıyorsa helal olsun. m416 yada scarl ile daha düzgün spray atmak AKM ye göre daha kolay bana kalırsa.
  • ArrowDixoN_ kullanıcısına yanıt
    Herif AKM ile nasıl o kadar düzgün spray atabiliyor yav, eğer macro falan kullanmıyorsa helal olsun. m416 yada scarl ile daha düzgün spray atmak AKM ye göre daha kolay bana kalırsa.
  • battle pass almak mantıklımı ? steam pazar satışı olmicak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

yaptım hakkaten çok etkiledi teşekkür ederim
    fps'niz iyi ise ekran ölçeğini 120 yapmayı da deneyebilirsiniz
  • Şu Event Pass sisteminin maddi ve manevi faydasını anlatabilecek var mı ?
  • Exnuc kullanıcısına yanıt
    Hocam ekran kartım fabrika çıkışlı oc li dediğim gibi dondugunda derecesi 70 cpu ise 55 di normal seviyeler yani 6 aydır oynuyorum son 1 aydır bu sorun var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatta kalma oyununun hayatta kalma çabaları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

Hayatta kalma oyununun hayatta kalma çabaları.
    Hayaldi gerçek oldu demek geldi içimden, Güzel yorum ağzına sağlık.
  • Event pass olayini alan biri anlatsin yaw hediye skin falan geiyor galiba alirsak

• Güncellemeyi yapan var mı ? yenilikler hariç fiziklerde değişim falan var mı ? 12gb fazla geldi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: casoga

Hocam ekran kartım fabrika çıkışlı oc li dediğim gibi dondugunda derecesi 70 cpu ise 55 di normal seviyeler yani 6 aydır oynuyorum son 1 aydır bu sorun var.
    1 aydır havalar sıcak malum cpu da bulunan hız aşırtmayı defaulta çekip test edin.
  • event pass ı etek için alacaktım kanser görevler yüzünden vazgeçtim. yok 10 km araç sür, 2km baggy sür, ilk 3 e adam vurmadan kal. yetenege dayalı 2 görev gördüm 300mtden sniper ile adam vur ve 100 adam vur. geri kalan görevler abudik gubudik hepsi. etegi de 29. level yapmışlar süre de 28 gün
  • event pass i birisi anlatsin yaw.hayatımda gordugum en garip dlc.hem hediye vericek hemde hediyeler belli bir zaman sonra kaybolacak.verdigin hediye geri alinirmi lan? hırboo.
  • Event pass ın neyini anlamadınız

30 level e kadar görevler var, görev yaptıkça exp kasıyorsunuz exp kastıkça level atlıyorsunuz. Veya 5 dolara 5 level satın alıyorsunuz.

Bazı levellerde hediyeler veriliyor.

Event pass alanlar 30 level e kadar, almayanlar 19. Level hediyelerine kadar alabilir.

Bu hediyelerin bazıları süreli 15-30 gün arasında siliniyor (bunlarda süresi yazıyor) bazıları kalıcı sizin oluyor (takas edilemez/satılamaz)

Bu hediyelerde çeket, kilot, etek, şapka, sütyenimsi tshirt, gözlük, nick değiştirme felan var. Göze hoş gelen itemler hep 20 level sonrası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 22 Haziran 2018; 17:39:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

Event pass ın neyini anlamadınız

30 level e kadar görevler var, görev yaptıkça exp kasıyorsunuz exp kastıkça level atlıyorsunuz. Veya 5 dolara 5 level satın alıyorsunuz.

Bazı levellerde hediyeler veriliyor.

Event pass alanlar 30 level e kadar, almayanlar 19. Level hediyelerine kadar alabilir.

Bu hediyelerin bazıları süreli 15-30 gün arasında siliniyor (bunlarda süresi yazıyor) bazıları kalıcı sizin oluyor (takas edilemez/satılamaz)

Bu hediyelerde çeket, kilot, etek, şapka, sütyenimsi tshirt, gözlük, nick değiştirme felan var. Göze hoş gelen itemler hep 20 level sonrası.
    peki silinen hediyenin yerine baska hediyeler gorevler cıkıyormu=?

• quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

peki silinen hediyenin yerine baska hediyeler gorevler cıkıyormu=?

Alıntıları Göster
    Dostum her levelin hediyesi farklı. Atıyorum 5. Level de sana 30 günlük mor çeket veriyor 30 gün sonrasında bu siliniyor. Yine diyelim 29. Levelde etek veriyor bu kalıcı olarak senin oluyor fakat takas ve satış yapılamıyor.

Her Level de ne verileceğini görevlerin ne oldugunu oyun içinden bakabilirsin.

• silinen hediyelere zaten herkes erişebilecek kalıcı olanlar bileti alan premium sahibi kişilerde olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K3BL4

silinen hediyelere zaten herkes erişebilecek kalıcı olanlar bileti alan premium sahibi kişilerde olacak.
    kalıcı olanlarda zormus galiba ya.300 km den sniper gorevi filan varmiş.
  • 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.