Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.154
Cevap
123
Favori
631.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Silahlarda bahsettiğiniz kadar değişiklik yok arkadaşlar tamamen psikolojik bence.Abarttiginizi düşünüyorum ve guncellemeden bayağı memnunum ben.Ayrıca dikey hassasiyet ile olayi biraz daha pozitif duruma getirebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer

yav bu silahlar neden bu kadar çok sekiyor? parçaları bile tam
    Aynen spreyde ustalaşmaya başladığım m416 ve scar full set olsa bile abuk subuk yerlere sıkıyor

• Shroud yeni silah SLR ı deniyor - 22 KILL #SOLO

İyi Seyirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: msb_bjk

Aynen spreyde ustalaşmaya başladığım m416 ve scar full set olsa bile abuk subuk yerlere sıkıyor

Alıntıları Göster
    Eski recoil de ustalaşacak ne vardı ki

Özellikle dikey recoil de 416 ve scar neredeyse hiç sekmiyordu + vertical grip ile yatay sekme de çok fazla azaldığı için sprey de 30 merminin 23-25 i aynı yere gidiyordu şuan bilenle bilmeyen arasında ki fark iyice açıldı hatta bakıyorum bir çok oyuncu UMP ile geziyor artık. Biraz önce solo dan çıktım son safe ve son 3 kişi military base in ortasında yerde yatıyoruz önümde adam cover da bekliyor biliyorum tam grenade sallıcam elime aldım adam çıktı vurmaya çalışıyor elimde ki grenade bırakıp silaha geçip aim alıp sağ click ile adamı vurdum adam daha yarı canımı anca götürdü

Ayrıca belirteyim M416 ve Scar sprey için en iyisi Half Grip daha sonra Vertical Grip hiç bulamazsan Angled Grip onu da bulamadın Thumb Grip bu 4 ü de yoksa Gripsiz kullan ama sakın sprey atacağın silaha Lightweight Grip takmak gibi bir hata yapma

• her güncellemede oyunu bozmayı nasıl becırıyorlar gercekten anlamak cok zor. milleti oyundan sogutmak mı istiyorlar anlamadım gıttı.
    bırak kardesım kım hangı sılahla oynamak ıstıyorsa bırak oynasın sılahlarını ayarını bozmak nedır. guncellemeden sonra oyun oynanmaz hale geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Eski recoil de ustalaşacak ne vardı ki

Özellikle dikey recoil de 416 ve scar neredeyse hiç sekmiyordu + vertical grip ile yatay sekme de çok fazla azaldığı için sprey de 30 merminin 23-25 i aynı yere gidiyordu şuan bilenle bilmeyen arasında ki fark iyice açıldı hatta bakıyorum bir çok oyuncu UMP ile geziyor artık. Biraz önce solo dan çıktım son safe ve son 3 kişi military base in ortasında yerde yatıyoruz önümde adam cover da bekliyor biliyorum tam grenade sallıcam elime aldım adam çıktı vurmaya çalışıyor elimde ki grenade bırakıp silaha geçip aim alıp sağ click ile adamı vurdum adam daha yarı canımı anca götürdü

Ayrıca belirteyim M416 ve Scar sprey için en iyisi Half Grip daha sonra Vertical Grip hiç bulamazsan Angled Grip onu da bulamadın Thumb Grip bu 4 ü de yoksa Gripsiz kullan ama sakın sprey atacağın silaha Lightweight Grip takmak gibi bir hata yapma

Alıntıları Göster
    bu nick ne ya

• Beyler i5 7400 ve rx550 ile kaç fps alınır?Deneyemiyorum şuan dene demeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Full#Throttle

Merhaba,

Aşağıdaki sistem ile oyunu low ayarlarda akıcı oynayabilir miyim?

i5 8250u 1.6-3.4 Ghz
    MX150 2GB GDDR5 1531Mhz
    8GB DDR4 2400Mhz
    256GB SSD
    Aynı işlemci ekran kartı, ram ddr3 8 gb, 1 tb normal harddisk ile low-medium da akıcı şekilde oynatıyor arada kasmalar olabiliyor tabi.
  • takım arkadaşı arıyorum beraber oynamak için ekleyin lütfen

http://steamcommunity.com/id/295543/
  • Gençler yeni patchden sonra uçaktan atlayınca benim karakterin sırtında paraşüt çantası gözükmüyor. Twitch'de 3-4 kişiye göz attım da baktığım herkesin sırtında vardı. Acaba sıkıntı bende mi yoksa genel bir sıkıntı mı?
  • Herkese selam. Şu anahtar kasa olayı nedir? Anahtar alınca direk kullanabiliyor muyum birde kasa mı satın almalıyım. oyunda yeniyim ne nedir nasıl işler hiç bir fikrim yok. şu kasa anahtar olaylarını biraz anlatır mısınız?
  • Arkadaşlar war mode a noldu . Gelmişti ama kaldırdılar tekrar gelmedi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicofgs

Herkese selam. Şu anahtar kasa olayı nedir? Anahtar alınca direk kullanabiliyor muyum birde kasa mı satın almalıyım. oyunda yeniyim ne nedir nasıl işler hiç bir fikrim yok. şu kasa anahtar olaylarını biraz anlatır mısınız?
    Pazardan kasa ve anahtar alabilirsin. Oyundan da "BP" kazanarak kasa alabilirsin. Oyundan kasaya ait key de alabilirsin gerçek para ile. Oyunun ana menüsünde rewards sekmesinde detaylari görebilirsin. BP oynadıkça kazanılır. Birinci olursan çok adam vurursan daha fazla Bp kazanabilirsin.

• 71 lira çıkardım 33 lirasına arma 3 aldım geri kalan parayada 3 adet kasa açtım toplamda 40 liraya patladı bana kasalar, kasanın ikisinden baş birinden m416 orange çıktı. Şuan pazarda 26 lira, iyice ölücü oldum 30 lirayı geçermi sizce yoksa satayımmı ? 3 mayısta 35 liraya satılıyordu tam güncellemenin geldiği gün banım bitti pazar fiyatı düştü komik gelecek ama ölücüyüm ben o 4,5 lira kayıp için gece düşünürüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turcopolo

71 lira çıkardım 33 lirasına arma 3 aldım geri kalan parayada 3 adet kasa açtım toplamda 40 liraya patladı bana kasalar, kasanın ikisinden baş birinden m416 orange çıktı. Şuan pazarda 26 lira, iyice ölücü oldum 30 lirayı geçermi sizce yoksa satayımmı ? 3 mayısta 35 liraya satılıyordu tam güncellemenin geldiği gün banım bitti pazar fiyatı düştü komik gelecek ama ölücüyüm ben o 4,5 lira kayıp için gece düşünürüm
    Geçmez.
  • arkadaşlar son güncellemeden sonra oyunda sıkıntı oldu. Oyun bi kasılmaya başlıyor sonra düzelir sonra tekrarlıyor sürekli bu döngü var.

fps 80 lerde oynuyorum böyle bi sorun yoktu son güncellemeden sonra oldu. Kart gtx1050

yaşayan biri varmı.
  • Önder kullanıcısına yanıt
    bende de sıkıntı var 50 55 fps alıyorum ama oyunda bır agırlık hantallık kasılma var gıbı drop da yıyorum sureklı hele de catısma anında ama ne hıkmetse fps hıc dusmuyo
  • Ben pubg oyununu çıktığı seneden bir sene sonra oynama başladım.İstatistiklerime göre oyun hayatımı sorgulamana kızıyorum.
    Ben bir günde 1 saat pubg oynuyorsam 4 saat battlefield 4 oynuyorum. Muhabbet etmiyorum, senin artist tavırların benim genel olarak oyun yeteneğimi sorgulayamaz onu demek istiyorum.Evet oyun bilgim yok tövbe tövbe ya hadi arkadaşım sen kendi artistliğini yap bana oyun kalitemi anlatma.Sürekli try hard oynamıyorum ben yayına gelen acemi oyuncularla eğlenceli zaman geçirmeye çalışıyoruz.İstatistiklerim kötü olsada benim oyunu bilmediğim manasına gelmez.Dünyanın en iyi pubg oyuncusu gibi bana tavır yapma boşuna benim kanalım videolarımdan oyun kaliteme göre eleştiri yap laf salatası ile değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

Gençler yeni patchden sonra uçaktan atlayınca benim karakterin sırtında paraşüt çantası gözükmüyor. Twitch'de 3-4 kişiye göz attım da baktığım herkesin sırtında vardı. Acaba sıkıntı bende mi yoksa genel bir sıkıntı mı?
    Valla bende de yok

• 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.