Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.154
Cevap
123
Favori
631.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Plan-B

Test serverinda aldigimiz kasaları pazarda satabiliyormuyuz bilgisi olan varmı?

cevap soruda gizli
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeTeCiK

quote:

Orijinalden alıntı: jetsons

Yazılan yazıda duracağı görünüyor. Düşme oranları düşürüleceğini yazmışlar.

DESPERADO (new paid crate box) : 40%
    BIKER (new free crate box) : 40%
    Wanderer : 10%
    Survivor : 10%

hocam survivor ve Wanderer Kutularından yaklasık 215 tane var elimde.. sizce ne yapmalıyım Hemen satayım mı ? bekLeyip güncellemeden Sonra mı satayım?

Kutuların düşme oranı azaldığı için pazardaki kutu sayısı da azalır, o da fiyatın biraz daha yukarı çıkmasını sağlar diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

quote:

Orijinalden alıntı: MeTeCiK

quote:

Orijinalden alıntı: jetsons

Yazılan yazıda duracağı görünüyor. Düşme oranları düşürüleceğini yazmışlar.

DESPERADO (new paid crate box) : 40%
    BIKER (new free crate box) : 40%
    Wanderer : 10%
    Survivor : 10%

hocam survivor ve Wanderer Kutularından yaklasık 215 tane var elimde.. sizce ne yapmalıyım Hemen satayım mı ? bekLeyip güncellemeden Sonra mı satayım?

Kutuların düşme oranı azaldığı için pazardaki kutu sayısı da azalır, o da fiyatın biraz daha yukarı çıkmasını sağlar diye düşünüyorum.

uzun zamanlı yatırım için mantık doğru fakat kısa vadede fiyatı ya sabit kalacak yada değer düşecek. Bunu da yeni free kasanın değeri belirleyecek. Ve uzun bir süre yeni olan free kasa survivor ve wanderer kasalardan doğal olarak daha değerli olacaktır.

• Yeni kasalardan sonra Gamescom kasalarının fiyatlarının düşeceğini ön görerek elden çıkarttım şimdi. Ne kadar düşer bilmiyorum ama 10 TL civarına gelirse yine alır zulalarım. Düşmez de artmaya devam ederse, kardan zarar etmiş olurum ama şimdiden yeterince kar yaptırdı bile zaten. Bir de 75.000 kasa var hala pazarda... Bu kadar çok olmasına rağmen bu kadar pahalı olması sırf başka kasa olmamasından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Likeaboss1905 -- 9 Ocak 2018; 20:11:58 >
  • Lyrazed kullanıcısına yanıt
    Tam yatırım uzmanı gibi konuşmuşsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba, Pubg yeni aldim ancak bilgisayarimda sıkıntı cikti. Kod olarak aldigim icin steam'e iade yaapmiyorum. zararimi sifirlamak icin hesabimi satiyorum. Hem steam'e göre ucuz hemde yaninda 2 oyun hediye(csgo-fm17)
    https://forum.donanimhaber.com/satilik-steam-hesabi-pubg--130792597#130792597
  • Oyundaki en kötü şey 2. olmak. Oyunun başın da mı ölmek yoksa 2. olarak mı ölmek istersin diye sorsalar başında öleyim derim. Çok fena sinir bozan bir duygu. İnsanın ağlayası geliyor
  • nvdia yeni driver da cok kotu lag var catisma cikacak ilk mermiyi siktigimda 2 sn lag oluyor o ara oluyorum

• yine hile yine hile...

• öhöm parayı kıracaz yine desenize
  • The Loner kullanıcısına yanıt
    Hiç sorma bir türlü solo'da birinci olamadım en son akşam dışarı çıkacaktım bir el atayımda çıkayım dedim en baba loot oldu dedim boşa gitmesin hemen kapışayım öldürsünler dedim 9 kişi öldürdüm bu zaman kadar bu kadar adam vurmamıştım son 2'e kaldım 1 metre var adamla aramda medic basarken gaz'a öldüm yine ikincilikle kapattık bakalım ne zaman birinci olacağız

• quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Hiç sorma bir türlü solo'da birinci olamadım en son akşam dışarı çıkacaktım bir el atayımda çıkayım dedim en baba loot oldu dedim boşa gitmesin hemen kapışayım öldürsünler dedim 9 kişi öldürdüm bu zaman kadar bu kadar adam vurmamıştım son 2'e kaldım 1 metre var adamla aramda medic basarken gaz'a öldüm yine ikincilikle kapattık bakalım ne zaman birinci olacağız

ben 1.0 güncellemesi öncesi 2 kere birinci oldum. 1.0 güncellemesinden sonra hiç birinci olamadım Daha oyun sürem yeni 80 saat oldu. 1 aya yakındır oynuyor sayılırım. Ne zaman ümitsiz olsam o zaman oyunu kazandım ama ne zaman kararlı ve dikkatli olsam hep öldüm Şans , rakibini ondan önce görebilme ve aim gerekli bu oyunda. Bende aim güzel ama şans yok. Bazen adamları görmekte de zorlanıyorum. Adam 4x veya 8x ile sıkıyor. O adamları tam sıktığı an görmek de harbiden zor. Pek kill odaklı oynayan biri de değilim. Güzel loot çıkan yerlere iniyorum. Ordan araba ile son 15 kişi kalana kadar gidiyorum. Arada adam görürsem onları vurmaya çalışıyorum. Son 15'e kalınca arabadan inip pusarak adam arıyorum. Twitch'de güzel oynayan adamlara bakıyorum soloda 20-22 kill alıyorlar. Oyun boyunca koşa koşa gidiyorlar. Hiç mi bir sniperlı birisi bunları vurmuyor anlamıyorum. Ya onlar çok şanslı ya da biz çok şanssızız.

• yeni kasa survivor wonderer gibi olucaksa direk satın, gamescom gibi geçici olucaksa stoklayın
  • Yeni güncelleme duyuru başlığındaki 80 sayfanın 80'inde #RegionLockChina hashtagli yüzlerce yorum var
    Nereden baksan 800 yorumun 750'si #RegionLockChina

Getirtecekler o bölge kilidini
  • Naneli Larry kullanıcısına yanıt
    Adamlar asya'da avrupa server'ında oynuyorlar hic mi lag olmuyor acaba ?

• Likeaboss1905 kullanıcısına yanıt
    6 tane gamescom var bende satsammı diye düşünüyorum. Yeni gelecek kutunun biri anahtarla açılacak sanırım o gene zulalanır fiyatı yükselir ilerde sanırım en iyisi eldeki 4 gamescomu satayım ben 2 tanesi dursun
  • Kasa geldigi ilk saatlerde deli fiyatlara gidiyor o ara satarsak para yaparız Normal sürüme ne zaman gelicegi konusunda bilgi varmı?

• yeni kutuların yüksek fiyata çıkması çok zor olacaktır. gamescomdan ağzı yananlar satmayacaktır ama bence direk satmak gerek. gamescom kutularının stokları hala dururken yeni kutunun fiyatı artması için 5 yıl falan beklemek lazım.
    öngörülerime göre yeni kutular gelince gamescom fiyatları düşecek ama uzun vadeli baya bir artış olacaktır. Elimde baya bir kutu var bekliyorum ben. zaten 7 lira civarından stokladığım için her türlü kardayım
    Bu arada yeni kutuların fiyatları çabuk düşecektir alıp direk satmak lazım.
    Bu yazdıklarım benim görüşümdür yanlışlıkla zengin olamazsanız falan beni ilgilendirmez dava falan açmayın sonra bana

• Bugün güncelleme geliyormuş sanırım kutular da gelecek mi bugun ki güncelleme de ?

• ownerplus kullanıcısına yanıt
    Hocam güncellemenin bugun gelecegi kesinmi? Daha dün test serverına geldi bukadar hızlı gelmesi biraz zor gibi?

• 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.