Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.154
Cevap
123
Favori
631.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pubg hiç indirime girmedi. zaten 30$ oyun. 69tl iyi fiyat bence ki 50 liraya bile bulunabiliyor.
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    Desperado'dan çıkan itemler biker'dan düşen itemlerden daha pahallı steam pazar bölümüne girersen zaten hangi item kaç para göre biliyorsunuz
  • Oyuna güncelleme gelmiş
  • Ne biçim update se içine etmişler. Server a bağlanmıyor. Takım görmüyor falan leş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun artık tek bir yerde başlamıyor haritanın belli bölgelerinde gezmeyi açmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 25 Ocak 2018; 16:50:28 >
  • Casper nirvana
    İntel core i3 3120m
    4gb ram
    500 gb hdd
    İntel ekran karti 4000 grapis 2gb
    Pubg açarmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ugurtastekin1 U kullanıcısına yanıt
    Malesef hocam
  • 3 oyun attim 2 ainde hileye öldüm yine. Kill ekranı bile gelmiyor. Oyuncuda olağan dışı hareketlilik görülmektedir diyor. Oyunu aldigima pisman oldum

• olur mu öyle şey yaff Sis oyunu bilmiyonuS hile diyonus ağlıyonusss cs de de rankınız silver sisin
  • panikatak59 steam ismim ekleyin arkadaşlar emirlere uyarım oynarken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Desperado'dan çıkan itemler biker'dan düşen itemlerden daha pahallı steam pazar bölümüne girersen zaten hangi item kaç para göre biliyorsunuz

Pazarı takip etmiyorsunuz sanırım.

• ibiza - 20 KILL #SOLO - Manyak Motorcu! - Yayıncı Lootu

İyi Seyirler
  • Kaan Berk K kullanıcısına yanıt
    Bana biker'da düşen en pahallı itemi söylermisiniz ?

• Oyunda mermi yediğim yönü anlayamıyorum. Bf serisinde sıkıntı olmuyor. Bu sorunu nasıl aşarım

• Merhaba,

Çevresel 5+1 veya daha iyi 7+1 özelliği olan kulaklıklardan kullanın.
    Silahın namlusundan çıkan parlamayı tespit etmek düşmanın yerini tespit etmenin en kısa yollarından birisi, bu parlamayı görmek için düşmanınızı yemleyin.Panik yapmadan ani ve büyük açılı dönüşler yapmayın,sabit durmayın hoplayıp rasgele yön değiştirerek yanıltın ve düşmanınızı sürekli atış yaptırmaya çalışın.

Düşmanın saklanma ihtimali en yüksek olan yerleri kontrol edin, eğer ki düşmanınız normal bir oyuncudan daha zeki ve yetenekli ise, sıradan bir oyuncu gibi ilk akla gelen yerlere saklanmayacaktır.Kullandığınız silahların seslerini birbirinden ayırt edebiliyorsanız işiniz daha kolay olacaktır. Atıyorumki size ateş eden oyuncunun tüfeği kar98 keskin nişancı tüfeği yani 5 atışın sonunda saklanacak ve tekrar ateş edecek bu kısa zaman aralığında daha stabil olup düşmanınızı daha rahat tespit edebilirsiniz.

Eğer elinizdeki silahta en azından 4x ve üzeri dürbün varsa düşmanı tespit için dürbünü sürekli açık bırakıp tek bir yere odaklanmayın.
    sürekli açıp kapatarak görüş açınızı maksimum seviyede tutun.

Aklıma gelenler bunlar oldu biraz uzun oldu kusra bakma. İyi oyunlar.

• Chagotta kullanıcısına yanıt
    Razer Mano war 7.1 kullanıyorum .fakat oyun içinde surround tarzı bir ayar bulamadım. Önerilerini dikkate alacağım tşk ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthropomancy -- 26 Ocak 2018; 11:18:55 >
  • Rica ederim kolay gelsin.
  • ArrowDixoN_ kullanıcısına yanıt
    Ya adam bir yere atladı ben koca haritayı geziyom onun kadar takım toplayamıyom Adam 200 metreden ne varsa tarıyor karşısındaki adamlar bot gibi oluyor öyle bakıyor.
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Tabii ki. Cloth Mask. 1360 TL ye satılmakta şu an. Desperadonun en pahalı ürünü ise Leoparlı olan ve 1020 TL şu an. Bunun yanında biker kasasında biri 370 biri 270 tl olan iki tane biker jacket ve gene 200 tl civarında gezen gömlek gözlük vs item var. Tabii ki desperadoda iki tane daha deri kapşonlu var 700-800 tl eden ancak açma maliyetlerine ve çıkma şanslarına bakınca Biker daha mantıklı bir seçenek gibi geliyor bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaan Berk

Tabii ki. Cloth Mask. 1360 TL ye satılmakta şu an. Desperadonun en pahalı ürünü ise Leoparlı olan ve 1020 TL şu an. Bunun yanında biker kasasında biri 370 biri 270 tl olan iki tane biker jacket ve gene 200 tl civarında gezen gömlek gözlük vs item var. Tabii ki desperadoda iki tane daha deri kapşonlu var 700-800 tl eden ancak açma maliyetlerine ve çıkma şanslarına bakınca Biker daha mantıklı bir seçenek gibi geliyor bana.

Bikerde oranları çok düşük çok aşırı şanslı olman lazım cloth mask milyonda bir oranda çıkıyor. 200 300 tl ye satılanlar bile çok aşırı şans istiyor çok zor.
  • 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.