Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.154
Cevap
123
Favori
631.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bütün ayarlar en düşük seviye oynadım ama çözünürlüğünü bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatihvelioğlu F kullanıcısına yanıt
    oyun min 8 gb ram ıstıyo ıslemcın ve ekran kartın ıcın yorum yapamıcam
  • Ekran kartının kaldırma olasılığı Yüksel ama işlemciden şüpheliyim açık söylemek gerekirse

• Fatihvelioğlu F kullanıcısına yanıt
    hocam ben masaüstünde 750ti ile ben 60tan aşağı adam akıllı düşmüyorum aa high, texture low, 1680*1050p.

Ama laptop ile 4 gb ram varken sizin gibi aynı sorunları yaşadım. 8 gb yapınca tamamen düzeldi gayet oynuyorum şuan.
    Yeni gelen updateler ile oyun 3gb'a yakın ram harcıyor. önceden oyun 5.5gb ram harcıyordu bende. isterseniz oyundayken windowsun gereksiz uygulamalarını kapatıp ramden kazanan programları kurabilirsiniz. razer cortex yapıyordu sanırım bu işi. ayrıca 4+4 yaparsanız dual channeldan biraz daha verim alabilirsiniz. ama tabi ram hızınız da biraz düşük ama elinizde varsa 2 ram daha takıp oynayabileceğinizi düşünüyorum. İşlemci tarafı ekran kartını besliyordur diye düşünüyorum, darboğaz 750ti'a yapmaz sanırım.
    benim sistem i3 4160, 4*2 1600ram, msi 750ti 2gb.
  • Sistemimde gtx 1060 3gb r5 1600 16 gb ram mevcut. Oyun ssd ye kurulu ve fps dropları yaşıyorum. Nedeni ne olabilir

• sinirli3459 oynamak isteyen varsa eklesin girelim.

Yeni başladım fazla iyi degilim ona göre :D
  • Ben bu oyunu yapanın hazırlayanın test edenini piyasaya sürenin ve paramızı alanın taaaa sülalesini öpeyim son 3'e kaldım oyun kendisini kapatıp dxgi.dll hatası verdi şimdide oyun açılmıyor şaka gibi
  • Windows 10 dan 7 ye geçmeyi düşünüyorum. Pubg için önerir misiniz?
  • BUgün oyunda beni öldüren adam için ölüm kamerasına bakayım dedim. "Öldürende anormal hareketler algılandı.Bu nedenle ölüm kamerası oynatılamıyor diye bir uyarı verdi. Bu daha önce şikayet edilmiş bir oyuncu anlamına mı geliyor acaba ?
  • Birkaç tane kutu açmayı düşünüyorum da Biker açmak mı mantıklı yoksa Desperado mu? Değerli item düşürme şansı olarak fark var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 24 Ocak 2018; 22:51:23 >
  • en güncel fps rehberi beyler bi göz atın gtx 850m ile 80 fps almaya başladım

https://www.steamcini.com/rehberler/pubg-fps-rehberi.html
  • Kutu açmayi biri aciklayabilirmi nereden aciyoruz nasil kazaniyoruz

• 15x de kullandık sonunda :)) sonra kar98 e taktım

• +200 saati olan, mümkünse iyi oynayan(tecrübeli) arkadaşlar squad yada duo girebiliriz pm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi requaizen -- 25 Ocak 2018; 5:40:8 >
  • Battlefield 4 te bile 14x 40x kullanamadım bu oyunda 15x bence çok gerekli değil, attığınız kar98 mermisi havada süzülen bir
    muhabbet kuşu edasında gidiyor, yani namlu hızı düşük eski tüfek, awm derseniz tamam kabul.

Bu arada çöl haritasında ciddi yanık riskin var :D Güneş kremsiz loot yapma :D
  • Ya şu son 2 safe kalırken erken gitmek daha mı mantıklı yoksa olabildiğince geç gitmek mi daha avantajlı? Ben genelde geç gidiyorum. Hatta bir keresinde son 3 e kalmışken safe in dışından adamı vurmuştum. Safe de beni düşürmüştü. Diğer adam kazanmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-90F8184DD -- 25 Ocak 2018; 11:13:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

adam pusmuş dibimden pompalıyla bir sıktı tavana zıpladım sesten. ses ayarlarınız nasıl böyle durumlarda napıyorsunuz rahatsız olmuyormusunuz kısık sesle mi oynuyorsunuz

Kıssan ayrı bir dert, ses kasamıyorsun adamın nerede olduğunu duyamıyorsun. Kısmasan ayrı bir dert, kırmızı bölge bombalarında bile havaya sıçrıyorsun. Yapacak bir şey yok, az korku şart.

• cetinsangu kullanıcısına yanıt
    Kırmızı bölge başladığı anda Klavye üzerinde Ctrl+M, mute yap geçsin gitsin.
  • Arkadaşlar bu oyunun fiyat en düşük kaçı gördü acaba steamde? Şuan 50 tl ye bldum bir sitede sizce alayım mı? Yoksa steam kş indirmlerinde 50 tl ye düşer mi? Bonusgenç ile 10 tl indirimi de kapıp 40 tl ye alma planım var. Tavisyelerinizi bekliyorum.
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla steamde PUBG daha önce hiç indirime girmedi. Şubatın 15-19'u arası yeni bir indirim dönemi var ama orada da indirime gireceğini pek sanmıyorum satışları iyi gidiyor.
  • 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.