Şimdi Ara

Play Store alışveriş ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dün marketten deneme amaçlı ilk uygulamamı aldım. Güzel güzel gmail hesabıma sanal kartımı tanımladım, sonra marketime girdim, programı seçtim (SetCPU) 1.99 dolar ve aldım program yüklendi eyvallah yalnız sanal kartımın limitni 10 tl yapmıştım sonra kontrol ettim 4,7küsür tl hatırlamıyorum tam. bu kadar olmaması lazım diyerekten biraz kullandım uygulamayı ve refund ettim. Şuan sanal kart limitim 8.7küsür tl.

Tam olarak nasıl oluyorda 1.99 $ lık uygulama 5,küsür tl civarında benden kesiliyor ve refund yaptıgımda neden paranın hepsi gelmiyor ? bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: manyakurt

Herkese selam,

Dün marketten deneme amaçlı ilk uygulamamı aldım. Güzel güzel gmail hesabıma sanal kartımı tanımladım, sonra marketime girdim, programı seçtim (SetCPU) 1.99 dolar ve aldım program yüklendi eyvallah yalnız sanal kartımın limitni 10 tl yapmıştım sonra kontrol ettim 4,7küsür tl hatırlamıyorum tam. bu kadar olmaması lazım diyerekten biraz kullandım uygulamayı ve refund ettim. Şuan sanal kart limitim 8.7küsür tl.

Tam olarak nasıl oluyorda 1.99 $ lık uygulama 5,küsür tl civarında benden kesiliyor ve refund yaptıgımda neden paranın hepsi gelmiyor ? bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

onu anlamadımda

neden 2 dolar veriyyosun markette kaç tane ücretsiz set cpu programı var

oda değil apk var

• quote:

Orijinalden alıntı: hKncnnrT

quote:

Orijinalden alıntı: manyakurt

Herkese selam,

onu anlamadımda

neden 2 dolar veriyyosun markette kaç tane ücretsiz set cpu programı var

oda değil apk var

Zaten şimdiye kadar öyle yapıyordum. Artık maaşa geçtiğim için, -ki ekmeğimi yazılım mühendisliğinden kazanıyorum, hatta şuan android üzerine uygulama yapıyoruz (:- artık hak ettikleri parayı vererek kullanmaya karar verdim. Test amaçlı almıştım zaten yıllardır bildiğim bir program ama test de patladı işte türkiyeden uygulama alınınca fazladan vergi falan mı oluyor bilmedigim.

• aynı sorun bende de var. Dün uygulama aldım 2.42 tl tuttu bide ayrıca 1.8 tl çekildiğini gördüm hiç bir açıklama yok birazdan banka ve google ile görüşeceğim. Bakalım neymiş bu Paypal hesabı olurkende almışlardı bu ücreti
  • Görüştüm her iki taraflada fazladan çekilen 1 $'ın banka ödeme sistemi ile google ödeme sistemi arasında olduğunu yani bir doğrulama yapıyorlar. 1 hafta içerisinde geri iade edileceğini belirttiler. Yine de kontrol etmekte fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exomaniac

Görüştüm her iki taraflada fazladan çekilen 1 $'ın banka ödeme sistemi ile google ödeme sistemi arasında olduğunu yani bir doğrulama yapıyorlar. 1 hafta içerisinde geri iade edileceğini belirttiler. Yine de kontrol etmekte fayda var.

Çok teşekkürler hocam peki bu doğrulama işlemi her seferinde mi yapılacak tek seferlik bir uygulama mı bi bilginiz var mı ?
  • rica ederim. kredi kartınızı tanımladığınızda tek seferlik olacak bir uygulama anladığım kadarıyla.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.