Şimdi Ara

Play Station 3 Süper Slim 12 Gb Oyun Konsolu (Garantili)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Hatay
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Sıfır PSP E1004 Oyun Konsolu Sony Eurosia Garantili
    Arkadaşlar bir firmadan hediye olarak gelen sıfır psp e1004 oyun konsolu satılıktır.Ürün kutusu açılmamış sıfırdır.Distribütör ve dükkan garantili ürünlerle karıştırmayınız.Ürün 2 yıl Resmi Sony Eurosia garantisi altındadır.Ürün resmi üstte verilmiştir.
    Fiyat : 210 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 29 Haziran 2013 Satıldığı Şehir : Hatay Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• PM
  • hocam ayıptır sorması ne kampayasıydı söyleme sansın var mı buarada tebrik ederim
  • PM attım.
  • 3 tane birden nası kazandın yahu
  • PS3 konsollar satılmıştır

sadace 1 adet psp e1004 kalmıştır fiyat 210 tl...Sıfırını (mağaza formatlı)başka yerde daha uygun fiyata bulana ise bütün forum şahit olmak üzere psp konsol bedava olarak gönderilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quatrros -- 28 Haziran 2013; 13:38:09 >

• varmış http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-tasinabilir-konsol-sifir-psp-e1004-128890028/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rogue Agent -- 28 Haziran 2013; 13:35:16 >
  • dostum mağaza formatlı diyorum özür.

• mağaza formatı sonradan ekledin kıvırma şimdi değiştirildiği görünüyor şaka yapıyorum hayırlı satışlar kaldır ayrıca yazdığını satışını yap biri kalkar bulur bu seferde euroasia garantili olcak diye eklersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rogue Agent -- 28 Haziran 2013; 13:55:30 >
  • Mehmet abimize guvenebilirsiniz, yeni üye oluşuna bakmayın , dün ps3 aldım kendisinden bugün elime ulaştı Hatay'dan Kocaeli'ye 1 gün süper valla. Üründe çok güzel kutusunu ilk ben actım :) 10 numara üye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler Kubilay kardeşim tekrardan hayırlı olsun güle güle kullan.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.