Şimdi Ara

Plati Game Pass Ultimate

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
2
Favori
880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Plati denen siteden 33$'a 12+23 aylık Game Pass Ultimate satın aldım. Siteden ilk kez satın alım yaptığım için başta içimde bayağı tedirginlik vardı ama satış miktarı + geri dönüşler sayesinde riske girdim ve sonucunda da bir sıkıntı çıkmadı. Yeni hesap açıp şifre vb. bilgileri verdim, onlar 13 adet Game Pass for PC kodu kullanıp + 1 ay da GPU alıp toplam 3 senelik GPU aktifleştirmişler. İşlem sonrası hesabın şifresini değiştirip iki aşamalı doğrulama ekledim.

Buraya kadar bir sorun yok. Benim merak ettiğim şey acaba bu zamandan sonra bir şekilde hesaba geri erişim sağlayabilirler mi? Sonuçta ödeme yapıldı ve bir sürü kod kullanıldı. Bilginiz varsa ve aydınlatabilirseniz sevinirim.

• Hocam ben sanmıyorum öyle birşey yapacaklarını nedeni ise adamlar çok satış yapıyorlar ve emin olun güzel de kar ediyorlar. Ayrıca gamepassli hesap satıldığını hiç görmedim birşey olmaz merak etmeyin.

Tüm işlem geçmişi 13 tane GP for PC ve 1 Aylık GPU mu?
    Kodların hepsi 1 aylık mı @coldvein
  • Umarım dediğiniz gibidir hocam. Satış miktarı cidden bayağı fazla yani şu an toplam 20419 adet satış yapıldığı gözüküyor. Ayrıca adamlar hesabı 3 gün içerisinde hazır hale getirebildiler yani bayağı yoğun gibiler.

Ayrıca evet hocam 13 adet Xbox Game Pass for PC kodu kullanılmış sonra 1 adet de Xbox Game Pass Ultimate satın alımı gözüküyor 39$'lık. Böylelikle tam 3 senelik yani 10.11.24'e kadar GPU aktifleştirilmiş.
  • coldvein C kullanıcısına yanıt
    Tüm kodlar 1 aylık değil mi?
  • Hocam orasından tam emin değilim çünkü sadece "Xbox Game Pass for PC" yazıyor ayrıca sipariş ayrıntılarında da ona dair bir bilgi bulamadım yani kaç aylık bilemiyorum.

Yeni hesap değilse yani önceden GPU kullanılmış hesap verirseniz eğer 1 senelik yapıyorlarmış ama yeni hesap açıp verirseniz 3 senelik oluyormuş, öyle yazıyordu açıklamada.
  • Merhaba hocam bunu konsol için yaptınız dimi
  • Pc içinde çalışıyor değil mi gamepass ultimate bana da link atabilir misiniz 33 dolara 35 aylık gpu bende düşünüyordum
  • harmonyoa kullanıcısına yanıt
    Evet hocam şu an XSX için kullanıyorum bir sorun yok.
  • Aldığınız satıcının linkini atabilirmisiniz bir sürü ilan var
  • RaiTrQ kullanıcısına yanıt
    PC'de denemedim ama bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum Game Pass Ultimate sonuçta.

Link:https://plati.market/itm/xbox-game-pass-ultimate-12-22-34-month-ea-play/3103309
    Diğer arkadaşa attım bakabilirsiniz hocam.
  • Peki bunu 3 gün sonra biticek bi üyeliğim var sadece ultimate için kullandığım şimdi versem bilgilerimi oraya eklerlermi acaba ana hesabım değil bu arada
  • Hesaba tekrar giremezler de. O kullanılan kodlar çalıntı kredi kartı ile alındıysa MS hesabını banlayabilir ya da cihazını ve hesabını komple banlar eğer çalıntı kartla almışlarsa. Bu aldığın hesap TL olarak normalde alsaydın kaç TL ediyordu?
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Umarım dediğiniz gibi değildir o zaman. Game Pass forumundaki şekilde yaparsak eğer 3 adet 12 aylık Live Gold (325₺*3) + 1 aylık GPU (45₺) = 1020₺ ediyor. Tabii ben birkaç uygulamadan baktım en ucuza Trendyol'dan 325'e buldum yani daha ucuzu var mıdır bilmiyorum.
    Önceden GPU kullanılmış bir hesapta yaparsanız sadece 1 yıllık GPU alırsınız. Ürünün açıklama kısmına bakarsanız sadece GPU kullanılmamış hesaplarda 3 senelik yapılabiliyor diye yazdığını görürsünüz. Yani mantıklı olan yeni hesap açıp vermek.
    Pcden oynuyorsanız farklı hesaba alın o hesabı store girin xbox uygulamasına önceki hesabı girersiniz oyunları ms store dan indirirseniz bir aynı saveden devam edersiniz.

Konsol ise yapacak birşey yok.
  • coldvein C kullanıcısına yanıt

Ucuz hesaplar kodlar genelde çalıntı kartlarla alınmış oluyor da ondan söyledim kolay kolay kimse ucuza satmaz. O çaldığı kredi kartının içindeki bakiyeyi paraya çevirmenin en kolay yolu böyle hesap kod vs satmak oluyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.