Şimdi Ara

Plastik Parça Üretimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Resimdeki plastik parçayı üretmek istiyorum. Ancak kalıp için uçuk fiyatlar çıktı ortaya. Tornada az baskılar için kalıp yapılabildiğini söylediler.

En fazla 1000 parça kadar üretmeyi düşünüyorum ve bu askı 3-4 kilo taşıyacak bir parça olacak. Fotoğrafın görünmeyen kısmında 20mm pulun girebileceği kadar da bir yuvar var.

İşi bilen arkadaşlar bir yönlendirebilir mi? Plastik Parça Üretimi

• 3d yazıcıyla yapabilirsiniz en azından kalıptan ucuza gelir ama biraz yavaş olur üretim süreci

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3b yazıcılarla ürettiğim parça dayanıklı olmayacaktır sanırım. Kalıp yaptırmaktan başka bir çare var mı bilemiyorum. Kalıp yapılacak ise de en ucuz yollusu nasıl olacak onu öüğrenebilirsem iyi olacak vallahi.
  • tornada kalıp yapma işi ile bilgisi olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: phradrel

3b yazıcılarla ürettiğim parça dayanıklı olmayacaktır sanırım. Kalıp yaptırmaktan başka bir çare var mı bilemiyorum. Kalıp yapılacak ise de en ucuz yollusu nasıl olacak onu öüğrenebilirsem iyi olacak vallahi.

Dayanıklılık açısından farkı olmaz aynı plastik türünü kullanacaksınız sonuçta abs plastik epeyce sağlam bir malzeme

• Plastik hammadde üretiyorum. Yardımcı olabileceğim bir konu varsa sorabilirsiniz
  • Anesthesia` kullanıcısına yanıt
    nasıl üretiyorsun işlerim dolayısıyla heray 14-16 çuval lg marka ABS alıyorum bi aydınlat lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: phradrel

3b yazıcılarla ürettiğim parça dayanıklı olmayacaktır sanırım. Kalıp yaptırmaktan başka bir çare var mı bilemiyorum. Kalıp yapılacak ise de en ucuz yollusu nasıl olacak onu öüğrenebilirsem iyi olacak vallahi.

Saglam diyorsaniz kalip sart. 1000 adetide 3d yazici ile cok zor yaparsiniz. Kalip fiyatlari ise aski uretmek icin biraz utopik olur.

Tavsiyem piyasadan istediginize yakin askilari arastirip toptan almaniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkanbrkpc

nasıl üretiyorsun işlerim dolayısıyla heray 14-16 çuval lg marka ABS alıyorum bi aydınlat lütfen

Tonajlı çalışıyorum hocam ben

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.