Şimdi Ara

plaka sorgusunda araç sbm kayıtlarında yoktoru çıkıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arabanını plakası değişmiş sanırım. Adam şasiyi vereyim sorgula diyordu ama güvenedim. Seneye arabayı satma durumum olabilir bu arabaya bulaşmayayım mı sizce? Yoksa ben arabayı alırsam bilgiler çıkar mı sonradan? Çıkmamasının sebebi nedir? Çok soru sordum ama kusura bakmayın. Yardımlar için teşekkürler şimdiden.
    http://tinypic.com/r/ynmkk/9

• benim araba da kayitlarda golden cinsi kucu olarak cikiyor, yoktor nedir, olmasi ya da olmamasi neye isarettir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konu güncel. Cevaplarsanız sevinirim önemli.
  • Şasi den sorgulayarak doğru bilgiye ulaşırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: practicer

Arabanını plakası değişmiş sanırım. Adam şasiyi vereyim sorgula diyordu ama güvenedim. Seneye arabayı satma durumum olabilir bu arabaya bulaşmayayım mı sizce? Yoksa ben arabayı alırsam bilgiler çıkar mı sonradan? Çıkmamasının sebebi nedir? Çok soru sordum ama kusura bakmayın. Yardımlar için teşekkürler şimdiden.
    http://tinypic.com/r/ynmkk/9

Aracın kazası yoktur veya küçük/büyük tüm kazalar sigortaya bulaşmadan cepten yaptırılmıştır.

• Almamda risk yok yani? Adam şasiyi vereyim sorgula diyor kendinden emin.
  • Şase ile sorgulamak daha güvenli.

Önceki plakasında hasar olmayıp aracı aldığında plakası değişebilir o plakada önceki araca ait hasar olur ama aslında araçda hasar yoktur böyle durumlar olabiliyor

Bundan dolayı şaseden sorgulayın mutlaka oda yetmez cebinden yaptırır gözükmez hasar kaydı

iyi bir almadan baktırın araca

Satışı zorlaştıracak bir durum yok eğer araçta hasar kaydı yoksa şaseden sorgulayınca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 17 Nisan 2016; 13:48:36 >
  • Peki teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.