Şimdi Ara

Pizza Siparişimi Nasıl Bedavaya Getiriyorum (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
4
Favori
7.009
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pizza şubesinin önüne gidip evine sipariş ver, kurye yola çıktığında da sipariş benim, beni de eve atıver de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kivanc1Mac

Pizza şubesinin önüne gidip evine sipariş ver, kurye yola çıktığında da sipariş benim, beni de eve atıver de

bizdensin bro :D
  • ULAN DAHA 1 SAYFA DOLMADI EKŞİYE ENTRY GİRMİSLER

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün mail geldi avantajix den, güzel fikir ama benim gibi pizza sevmeyen ve iett kullanan gece geç saatlere kadar dışarda kalmayan biri için soğuk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oo cok sicakmis hemen okula gidiyimde son servis saatinin gecmesini bekliyim

• Guzel fikirmis

• Mantıklı
    Tebrik ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atladığınız şu nokta var pizza geldiği zaman motorcu kuryeyle birlikte mi yiyorsunuz pizzayı? Kurye sizin pizzayı yemenizi mi bekleyecek bırakmak için? Bu nokta atlanmış
  • ajlık çok kötü bişiy

Bu konudaki kullanıcılar: nasituygun, yavuzkar, BanaMıDediniz, mrtslk, Amphioxus IV, tevekke, YunusPhp, rescue, ozkantokgoz, uncanny, evladifatihan, Kivanc1Mac, baden, msnkopatcocuk, cenko1905, masterap, simonbolivar01, ercansat, kralYD, mert969, samet.ozel, carlito_e, zicirtma, gamespeedmokoko, YNSMRDMR, asakarya19, kaptan ua, inception28, KARACABEYY, hermogenes, Kaykors, işteopalyaçobenim, fitarih, auzun99, ozanunal, exqwerex, MegaWolt38, usekes, ilk3r, byakrep, vanini, fen14, taran1tula, mehmetius, Legoloman, dionysossss, Why me???, ibrahim2399, scicek35, leventsr, kuki.67, ahmet_dpt, Kıdemli Yarbay, fatu38, By_EKReM,
    65 kayıtlı üye, 151 misafir, 23 mobil kullanıcı
  • Kasksız olarak motokuryenin arkasına binip ölmek paha biçilemez.. Hayat pizzadan değerli..
  • Epeydir saçma sapan mailler yolluyorlardı, bu son oldu. Avantajix bülteninden ayrıldım.
  • bindirmez adam, kaza olsa senden sorulacak, ki nereye binecen ufak motor, arkada sepete, yer yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: quentin

Kimse "Avantajixden alıntıdır" cümlesini görmemiş heralde

Sayende gördük

• Dikkatli olmak gerek oizzacı çocuk one oturtturursa ozaman evdeki hesap çarşıya uymaz
  • helal be
  • viralin tillahi dömüş millet oltaya gelmiş
    forum battı iyice
  • Avantajix mezarcı çıktı
  • geç saatlere kalınca taksit çağırması gerekiyormuş hmm

öğrenci dimi bunu yazan şimdi reklamlar
  • saygı duydum kardeşim, şirketim olsa seni müdür yapardım. aklında iş fikri falan var mı?
  • pizza 20 TL
    taksi pizzanın iki katıysa 40 TL
    pizzaya ödenen 20 TL
    motorcuya ödenen 20 TL, toplam harcama 40 TL

amaç ulaşımı halletmekti taksi 40 liraydı,
    cebimizden yine 40 Lira çıktı,
    biz bu pizzayı niye yedik?

devam ediyoruz;

taksi parasını düşünen en enayi üniversiteli yürür, olmadı 80 liraya bir ikinci el bisiklet alır motorcuya vereceği 20 TL cebine kalır,
    alsana avantajix nasıl oran ama %100.
    geçerken de madem karnı acıktı gelal dan 10 liraya pizzasını alır olmadı karışık pidesini alır 10 liraya.

kuryenin servis alanı belli 3-4 km yarı çap. git gel 15 dk.lık mesafe.
    40 lira yazan taksinin gitmesi gereken mesafe 30 km,
    motorcu 30 km gidecek bizi bırakacak 30 km dönecek 60 km yol yapacak, min. 45 dk. servis süresi oldu mu sana 1 saat.

cebinden 40 TL çıkıyorsa hiç bir şey bedava değildir.

not; viral olduğu bilinerek yazılmıştır

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.