Şimdi Ara

Piston Oyun PC'si Önümüzdeki Ay Çıkıyor (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SenJi

u fanboylara çok gülüyorum.Tamam Valveyi kötülemek istiyorsunuzda az kafanızı çalıştırın ve yazıyı okuyun.Bu steambox değil bu başka bir şirketin ürünü.

Valva ürünmü olsa ne yazar kendi degil baska fimalar kendi cüzümünü üretecek
    onada sadece SteamOS´ü yükleyeceginiz. steam os bildigin Linux´a skin olarak gelecek
    cilalanmis olarak.fakat heberde tam olarak Windows mu yoksa Lunux mu olacagi da söylenmemis.( pc diye geciyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MementoFLori -- 1 Ekim 2013; 14:02:55 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir seçenek aslında ama fiyat çok yüksek. İçinde optik sürücü yerine SSD kullanması maliyeti oldukça yükseltmiş. Koca koca PC'ler yerine böyle küçük şirin PC isterim aslında. Fiyatı dışında PC oyuncuğunda çok önemli adım.

• Guclu falan oldugu yok.3.2ghz AMD Trinity islemci,384 sp 7730 gpu,8gb ddr3 ram,128gbssd.Bu donanim ve bu fiyat resmen soygundur.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheBladeRunner

Guclu falan oldugu yok.3.2ghz AMD Trinity islemci,384 sp 7730 gpu,8gb ddr3 ram,128gbssd.Bu donanim ve bu fiyat resmen soygundur.

la ne cahil insanlarsınız. cihazın avantajı taşınabilir olması. sen ps4 ü taşırsın çantanda artık. 1000$ da zenginler alır burada ki gibi züğürtlerin de çenesini yorar işte.
  • Fiyat eleştirenler...

"Cihazın şu anda ek olarak SSD sabit disk sürücü alanı"

Buna göre SSD diskler kullanılıyor konsolcular bilmez bu teknolojiyi ama siz yinede SSD disklerin fiyatlarına bir bakın lütfen.
  • SSD disk varsa fiyat makul olabilir. Şuan nerden baksan 128GB lık ssd ler 350-400 TL fiyatlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Fiyat eleştirenler...

"Cihazın şu anda ek olarak SSD sabit disk sürücü alanı"

Buna göre SSD diskler kullanılıyor **** bilmez bu teknolojiyi ama siz yinede SSD disklerin fiyatlarına bir bakın lütfen.

Nerden biliyorsun bilmediklerini, marsta mı yaşıyor bu ****.Hey Allahım yaiŞu bsc misafirlerinden gına gelid artık.
  • Fiyatı çok yüksek gibi geldi. Tabi içindeki donanımı bilmiyoruz ama konsollarla rekabete girmeleri çok saçma. Playstation GOD OF WAR'ın yeni serisini çıkardık dediği anda iş biter.
    PS3 alıp GOD of WAR 3 'ü bitirdikten sonra geri satan arkadaşım var benim.
    çoğu kişi sırf SONY oyunları ve sadece PS ve XBOX'a çıkan oyunlar için alıyor. Piston da bu şekilde sağlam bir oyunla çıkmazsa veya Kinect ya da move gibi bir teknolojiyle çıkmayacaksa niye alınsın ki, diye düşünmekteyim.

• Beyler bu cihazın vallve ile alakası yk nerden uyduruyorsunuz be oha diyorum. eğer 1000 dolar fiyat biçilmiş ise kesin gtx780m gibi bir gpu kullanacaklardır. şuanki kesimin kullandığı pclerden bile güçlü,yenii nesil konsollardan bile güçlü bir sistem olacaktır. PS4 ve xbox one gibi uydu alıcısından büyük değil, hatta konsolun kapladığı yerden %50 daha az yer kaplayacaktır.

• Yuh fiyata bak donanımı belli değil ne işe yaradığı belli değil buna para verecek enayi varmı cidden?
  • Xbox one için fiyat tartışması yapmanın saçma olduğunu görüyorum.
    ulan dingiltoş 400$-500$ ile kaliteli oyun konsolu almak var iken şimdi gider buna 1000$ + gamepad parası verir miyim!!! 1100 dolar vereceğim vede alt yapısı ne ps4 kadar nede Xbox one kadar iyi olacak.
    ya bende bir sorun var ya bunlarda.
  • Donanımı tam belirtildiğinde fiyat olarak değermi belli olur.
    Lakin konsolları, insanların konsol olarak alma sebebi kullanımı kolay, pratik, rahat ve exlere sahip olmasıdır.
    Yani makina çok güçlü olsa bile, insanların ilgisini çekebilecek exlere veya özelliklere sahip olması gerekir.
    Misal; nintendo gamecube ve xbox güçlü olmalarına rağmen ps2'nin topuğuna yetişemeyip geride kalmışlardı.
    Ps3 ve xbox360'da bu nesilde nintendo wii'nin gerisinde kalmıştır.
    Sonuç eğer bu cihaz ps'nın exlerine kafa tutacak exlere yada nintendo wii gibi yenilikçi oyun sistemine veya xbox360'ın live sistemi gibi bir özelliğe sahip olmazsa, alınası bir cihaz olmaz.
    En azından benim için.
    Saygılar.
  • fiyat yüksek,donanım ne kadar yüksek olursa olsun,o fiyattan alınmaz.
  • Piston aşşağı indi

• Sunu anlamadim bunu pc ye mi bagliycaz yoksa tv ye mi pc ye takilicaksa cok satmaz hem bunun fiyati + iyi bir pc
  • ulan o paraya PS4 alıp üstünede oyunlar alınır oynanır :S
    vala bunların paradan haberi yok haralde:)

• Pc severleri herzamanki gibi soyma işi devam ediyor 400 dolara ps4le adam 10 senelik en özel oyunları ve tüm oyunları en akıcı oynanabilir şekilde oynatma garantili cihaz satıyor pcye 3 bin dolar sistem harcıyoz 2 sene sonra uyumsuzluklar çıkıyor

• parçaların Mobility versiyonlarını kullanacaklarsa o kadar para yine çok, herkes biliyor ki mobility versiyonları Desktopa göre daha güçsüz
    --------------
    EKLEME
    --------------
    http://youtu.be/p1FK40qZUPw?t=55s
    IGN'nin yaptığı bu videoya göre:
    - 3.2Ghz AMD TRINITY İşlemci
    - RADEON 7000-Serisi Ekrankartı
    - 8GB DDR3 RAM olacakmış cihazda.

Bir de sürekli sadece oyun ve multimedyaya değiniyorlar. acaba WINDOWS harici birşey mi olacak merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trapdoor -- 2 Ekim 2013; 12:29:59 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.