Şimdi Ara

Pişmanım.Ne yapmalıyım ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ben telefondan bi kızla konuşuyordum.Hergun okuldan gelince ben mesaj atıyordum,sonra ben ona 2 hafta mesaj atmadın ondan ses soluk çıkmadı bende zaten senin için bir onemim yok sil beni gerek yok dedim oda sinirlendi sonra sildi beni telefonundan bende pişmanım şuan facede ekli kız.Ne yapmalıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• o aralar olaylar oldu kafam çok bozuktu kusura bakma sana patladım falan de.

• quote:

Orijinalden alıntı: Müptela12345

o aralar olaylar oldu kafam çok bozuktu kusura bakma sana patladım falan de.

Ama kıza sakin bi dille söyledim dedim hani konuşmuyoruz etmiyoruz senin için onemim yok dedim sil beni dedim yani atarlanmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeşeliPitt -- 28 Haziran 2014; 2:33:22 >
  • Up

• Beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: NeşeliPitt

quote:

Ama kıza sakin bi dille söyledim dedim hani konuşmuyoruz etmiyoruz senin için onemim yok dedim sil beni dedim yani atarlanmadım

nebiliyim eğer kız seni seviyosa (arkadaş yada sevgili olarak farketmez) ne dersen mazur görür yani sıkıntı etme. samimiyseniz zaten kolayca konuşursun ne dert ediyosun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NeşeliPitt

quote:

nebiliyim eğer kız seni seviyosa (arkadaş yada sevgili olarak farketmez) ne dersen mazur görür yani sıkıntı etme. samimiyseniz zaten kolayca konuşursun ne dert ediyosun.

Saolun hocam 1 saat önce açıkmış kaçırmışım

• Yaratıcı fikirler çıkabilir up

• varlıgı farkedilmeyenin yoklugu da bir şey değiştirmez,iki hafta nasıl mesaj atıp ilişkiyi kestiysen şimdi de öyle yapacksın çünkü bu tarz insanlar böyle muameleyi hakediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yorgun şair

varlıgı farkedilmeyenin yoklugu da bir şey değiştirmez,iki hafta nasıl mesaj atıp ilişkiyi kestiysen şimdi de öyle yapacksın çünkü bu tarz insanlar böyle muameleyi hakediyor

Hocam obla konuşmak bana huzur veriyor mutlu oluyorum onu geri kazanmak lazım

• tükürdüğünü Yalama laf ağızdan çıkmış bi kere. başkasını bul.

• quote:

Orijinalden alıntı: porsche911gt2

tükürdüğünü Yalama laf ağızdan çıkmış bi kere. başkasını bul.

Hocam ne gerekirse yaparım ama başka biri olmaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.