Şimdi Ara

pısırıklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yav deli oluyorum akrabalardan bir kaçı ban pısırık diyorlar öyle değilim yani eskiden öyleydim ama artık değilim bilirsiniz milletin beynini değiştiremezsiniz yok pısırık diyorlar dışarıda kimseye bişey soramıyormuşum vs. okulda konuşmazmışım deli olucam ulan okulun ağası olmuşum haberleri yok yani bunu değiştiremiyorum beyinlerinden hep beni çekiştiriyorlar kendi çocukları ortaokul terk hemde kız çocuğu ben okumasam bana neler derlerdi neden hep ben

• quote:

Orijinalden alıntı: cropper

yav deli oluyorum akrabalardan bir kaçı ban pısırık diyorlar öyle değilim yani eskiden öyleydim ama artık değilim bilirsiniz milletin beynini değiştiremezsiniz yok pısırık diyorlar dışarıda kimseye bişey soramıyormuşum vs. okulda konuşmazmışım deli olucam ulan okulun ağası olmuşum haberleri yok yani bunu değiştiremiyorum beyinlerinden hep beni çekiştiriyorlar kendi çocukları ortaokul terk hemde kız çocuğu ben okumasam bana neler derlerdi neden hep ben

sen dershanede kız tavlayamazsın o zmn

• quote:

Orijinalden alıntı: By_WiliBalD

quote:

Orijinalden alıntı: cropper

yav deli oluyorum akrabalardan bir kaçı ban pısırık diyorlar öyle değilim yani eskiden öyleydim ama artık değilim bilirsiniz milletin beynini değiştiremezsiniz yok pısırık diyorlar dışarıda kimseye bişey soramıyormuşum vs. okulda konuşmazmışım deli olucam ulan okulun ağası olmuşum haberleri yok yani bunu değiştiremiyorum beyinlerinden hep beni çekiştiriyorlar kendi çocukları ortaokul terk hemde kız çocuğu ben okumasam bana neler derlerdi neden hep ben

sen dershanede kız tavlayamazsın o zmn

pısırık değilim ergenlikte biraz öyledim şimdi klimseyi takmam felsefem ölümlü dünya felsefesi ama beyinlerinden silemiyorum işte bunu

• Allah başka dert vermesin nediyim hocam.

Pısırıklık değilde insanların senin karakterin üzerinde yaptığı yorumlar üstelik doğru olmadığını bildiğin halde kafana takman pek sağlıklı bi durum değil.
  • Kendini ispatlarsan sorun çözülür.
  • Onlar sana maganda olamassın dememişler ki insanlarla iletişim kuramazsın demek istemişler
  • çizilmişsin ama yine de yazayım.
    birilerine, kendinin ne olup ne olmadığını ispat etmeye çalışmak gibi bir yanılgıya düşme. senin ihtiyacın yok kendini çevrene kanıtlamaya.
    ikinci olarak çevrendekilerin düşüncelerini umursamıyorum demişsin ama onların senin hakkındaki pısırık olduğun şeklindeki düşüncelerini umursuyorsun.
    bırak isteyen istediğini düşünsün...
    kendini olduğun gibi kabullenmeye çalış...
  • Arkadaşlar adam feyk.Boşuna yazmayın.Bu ara da okuyorsan bu yazımı lafım sana.İyi olmuş bnlamışlar seni kamil adamlarla uğraşmıyorduk sanki birde sen çıktın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.