Şimdi Ara

Pirelli P3000 mi Bridgestone B250 mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Hyundai Getz marka aracım için lastik alacağım. Pirelli de kampanya varmış. 3+1 için toplam 279 ytl. Brigdestone B250 ise toplam 335 ytl'ye geliyor. Sizce hansini tercih etmeliyim?

• ikisi arasında tercih yapacaksan bridgestone derim..
  • aynı aractan kullanıyorum, 42000km oldu usundeki kumho lar hala iyi durumda...

lastik icin ya kumho yada ayni fiyata bridgestone'Un uygun modelini methediyorlar.

pirelli asırı sert, hic tavsiye etmem
  • pirelliyi boşver bridgestone iyidir fiyat farkına değer...
  • lassa nın ürettiği sert bridgestonu boşver
    en son adac testlerinde birinci olan p4 pirelli al
  • Paraya kıyarım dersen, Bridgestone Turanza ER300 tavsiye ederim. B250 den biraz daha pahalıdır. Bütçem sınırlı dersen Bridgestone B250.
  • Bridgestone b330 evo On numara lastik Arkadaşım
  • aracım grande punto
    üzerinde bridgestone B250 ler vardı.
    çok fazla ses yapıyorlar.
    ben ses ten çok muzdaripim.
    kışlık lastiğim olan lassa snowways lar bile daha sessiz düşün artık(genelde kış lastikleri ses yapar, benim kışlıklar ise bridgestone B 250 den bile daha az ses yapıyor yani)
  • lastik aldınız mı bilmiyorum ama ikisi arasında bir tercih yapacaksınız bridgestone alın.
    benim bildiğim B250 gayet düşük sese sahiptir.
  • Pirelli ve Bridgestone arasında tercih yapacaksan Bridgestone derim......

Diğer alternatif markalardan Michelin EnergySaver ve Goodyear DuraGrip da incelemen gereken lastikler diye düşünüyorum...

Şimdiden hayırlı olsun. Keyifli sürüşler
  • 6 aydır bridgestone kullanıyorum. önceki lastikler yokohama idi ve gayet memnundum. aynı lastikleri almaya gittiğimde bridgestone ile aralarında lastik başına 15 tl fazladan fark vardı. ucuz olan bridgestone b250 aldım. ıslak zeminde çok başarılı ama sanki biraz ses yapıyor. yokohama daha başarılıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmethazine -- 18 Ağustos 2009; 17:32:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.