Şimdi Ara

Piranha teybi arabaya bağlamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Eski teybi çıkartıp yeni aldığım araba teybini bağlamak istedim. Ancak eskisini çıkarttığımda iki kablo soketi olduğunu gördüm. Oysa benim aldığımda bir soket var. Bir de kablo renkleri uyumlu değil, eskisinde olan bir çok kablo yedisinde yok. Resimleri ekledim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
     Piranha teybi arabaya bağlamak Piranha teybi arabaya bağlamak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aracinizdaki skket iso soket diye gecer.ya isodan sizin teybe donustuucu kablo alacaksiniz yada teyple gelen kabloyu sizin aracin kablolarini siyirarak bağlayacaksiniz.

• Sıyırayım ama hangi kablo hangisine gelecek? Veya dönüştürücü ile daha mı kolay olur, ne dersiniz? Oto elektrikçiye mi gideyim en iyisi?

• quote:

Orijinalden alıntı: zbilici

Sıyırayım ama hangi kablo hangisine gelecek? Veya dönüştürücü ile daha mı kolay olur, ne dersiniz? Oto elektrikçiye mi gideyim en iyisi?

Gri soketten + /-
    diger soketten hoparlör baglantılarını yaparsan çalışır

Bu konulara uzak oldugunu düşünüyorsan bir elektronikçiden yardım alabilirsin
  • Gri soketten kırmızı siyahlı (+) ----> piranhadan kırmızıya
    Gri soketten siyah (-) ----->piranhadan siyaha

Diğer soket hoparlör için piranhadan yeşilleri tut misal diğer soketten hop. uçlarını bul.
    sonra mor olanlarıda diğer kanal için bul tamam
  • Hocam bir tane iso soket dönüştürücü aldım. Dönüştürücüdeki renkler ile teyp ten çıkan soketteki renkler birebir uyuşuyordu. Onları birbirine bağladım. Dönüştürücüde bir tek turuncu kablo açıkta kaldı sanırım toprak olan. Çalıştırdım ve oldu walla. Yardımlarınız Çin çok teşekkürler. Turuncu kablonun açıkta kalması sorun olur mu?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Piranha teybi arabaya bağlamak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.