Şimdi Ara

Piranha Quattro Tab 9.7 inç Tablet Pc İnceleme (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
3
Favori
30.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaqan571

quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben bu tableti almayı düşünüyorum ama karsız kaldım.Ben öğrenci olduğum için bazı okul işlerini yapmak istiyorum fazla oyun oynamam,wifi nasıl internete girerim interneti hızlı mı birde 1-1,5 yıl gitsin istiyorum sorunlarını yazarsan sevinirim

300TL limitin varsa alabileceğin en iyi tablet bu kardeşim Pişman olmazsın

Benim aklımda Dark Evopad R7940 nasıl ben bunun arasında kaldım birde tablet adobe word açıyor mu bilgilendirirsen sevinirim

Her turlu android platformu için adobe uygulaması çalıştırıyor. Dark önermiyorum, kasa kalitesi gerçekten iğrenç

Benim dediğim tabletin kasası aliminyum
    Bana bu tablet 1-1.5 yıl giser mi temiz kullanırsam

Darkı kullandım. Aliminyum falan ama iğrenç. İade ettim ve piranha aldım memnunum. Kullanılmış dark tablet yolladı teknobiyotik. Asla ve asla önermiyorum. Seni rahat 2yıl götürür. Yaklaşık Htc One X gücünde. Rahatlıkla her işlemi yapar yani. Ben nova launcher ile kullanıyorum

Artıları ve eksilerinsen bahsedermisiniz bide ram kaç forumda 1 gb diyolar doğru mu?

Tablet içinde gelen piranha nın kendi özelleştirmeleri olduğu için bilerek fazla ram kullanıyor. Arayuzde vs gezerken daha önce renderlanmış yerlerin görüntülerini kaydediyor direk yansıtıyor yani CPU nun işlemesini beklemeye gerek olmuyor. Oyuna veya ağır yüke girince bu özellik kapanıyor. Normal bir şey yani

Çok teşekkürler çok yardımcı olsunuz Artı ve Eksilerinden bahsedermisin

Rom kurmak her Çin malı tablet gibi işkence. Ucuz etin yahnisi de bir yere kadar yani. İçinde çıkan ürünler tatmin edici, kasa biraz dandik ama çok da önemli değil kanımca, başka bir eksisini göremedim. Ekranı da 1000TL lik Note 10.1 gibi değil yani o kadar beklentin olmasın. Kamerası aşırı dandik. 250TL lik alet yani olsun o kadar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Download moduna geçemiyorum ses açma ve güç düğmesi yazılmış olmuyor.Makina pirhana yazısında takılıyor açılmıyor.
  • pirahna şarj aletini alabileceğim bir yer var mı arkadaşlar. ya şarj aletinden ya da makineden artık şarj olmuyor cihaz..
    makineden ise garanti kapsamında yaparlar mı?
  • 4.2.2 yi kuranlar nasıl yorum yapmışlar anlamıyorum bende kurdum kurunca dokunmatik çalışmadı ne yaptıysam ardından 4.1 e geçtim tekrardan
  • fix_faces kullanıcısına yanıt
    Banada olmuştu rom yükleyebilirim dersen yükle ama riske girme servise vercen 2 haftaya gelir ayrıca benimkide 2 hafta önce oldu yeni sürüm 4.1.1 yüklenmiş performans arttı bataryada aynı 5/5.5 saat gidiyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: knghtmello

Banada olmuştu rom yükleyebilirim dersen yükle ama riske girme servise vercen 2 haftaya gelir ayrıca benimkide 2 hafta önce oldu yeni sürüm 4.1.1 yüklenmiş performans arttı bataryada aynı 5/5.5 saat gidiyo.

Saol gönderdim çok kötü bir fima pirhana bidaha uzak durcam.
  • arkadaşlar tüm yorumları okudum almayı düşünüyorum fakat edemiycem
    Inca Enjoy IT-101B 16GB nasıl bu ürünle karşılaştırsanız. hangisini alabilirim tavsiye lütfen. kızım için alıyorum beyaz olması tercih sebebi olabilir şuan.
  • Remilci kardşim o tabletin rami 1gb pırhananınsa 2 gb ben pirahanayı almanı oneririm bende tum konulara baktım pirhananın bu malı guzelmiş bende 2 gune hepsıburadan almayı dusunuyorum
  • Benim merak etgm şu bu tablete 1080 p lik film izlenebilnyormu .d bide bende vodem k3770 var bu tablete kullanabilrmiyim
  • Deadbaby003 cevap için teşekkürler. yorumarda 2 gb ram olsa da 1 gb ı kullanılıyor falan denmiş o kafamı karıştırdı.
  • Remilci kardş hemen açklym ram 2 gb bu tablete ama normal menude gezerken 1gb sini kulanıyor gerekli zamanlarda ornegn oyun oynarken 2 gbsini birdn kulanıyor .d

• Piranha Quattro Tab 9.7 tableti gecen hafta sıparıs ettım elıme gecelı daha 4 gün oldu tabletin güncellemelerını yapmak ıcın quattro romunu buldum netten galıba buldugum ram hatalıydı romu kurdum tablet acılınca dokunmatıgı calısmıyor orjınal romu kendı sıtesınde yok destek hattına mesaj attım bulabılme ımkanımız varmı dokunmatıgın calısmaması acaba bu nedenlemıdır tabletı hazır yenı almısken ıade etsemmı dıyorum edersem hangı urunu tavsıye edersınız max 400 lıra cıvarında ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: knghtmello

quote:

Orijinalden alıntı: -İndependence-

Artes q812 daha iyi bir tercih olur cunku 8 çekirdekli gpu su var

Büyük bi fark yok hatta aynı gibiler(power vr sgx 544ü övüyolar ama bilmem)

quote:

Orijinalden alıntı: burak_70

Benim bir kaç tane sorunum var:
    - Puffin Web Browser'ı çalıştıramıyorum; "Force GPU rendering"i disable etmem gerektiğini söylüyor. Fakat "Ayarlar->Geliştirici Seçenekleri" altında böyle bir seçenek göremedim.
    - MX Player ve Youtube'da ses var görüntü yok.
    - Cihazı 180 derece çevirdiğimde, sol alttaki dokunmatik düğmeler çalışmıyor.
    Bu sorunları sadece ben mi yaşıyorum acaba? Cihazı alalı 2-3 gün oldu. Yapacak bir şey yoksa iade etmeyi düşünüyorum.

Merhaba bende tableti hepsiburada dan aldım ve youtube da ses var görüntü yok bu sorunu nasıl çözeriz ?

Siz nasıl hallettiniz.

• Bu cihaz için stabil ingilizce romları nereden bulabilirim ?
  • Ses+ ile power tuşuna aynı anda basıyorum ama herhangi bir şey olmuyor. Açılmıyor. Ayarlardan Recovery Mode seçtigimde bazı maddeler geliyor. secenekleri aktif etmek için power tusuna bastım bir sey olmadı. Enter tuşunu bulamadım sanırım.

Enter için Select e basın diyor ama select falan yok tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merakliturk -- 5 Ocak 2014; 22:17:48 >
  • Tamam hallettim yanlıs usb porta baglıyormusum :). 4.2 ye gectim. PhoenixSuit kullandım.
    Pil sorunu hemen göze çarpıyor.

Cihazın içindeki kartın ne olduğunu anlayıp yurtdışındaki sitelerden ingilizce rom bakmayı düşünüyorum. Bilgisi olan varsa yurtdışındaki ismini iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merakliturk -- 6 Ocak 2014; 9:20:59 >
  • Hocam öncelikle

1-) PhoneixSuit'ten Firmware kısmında İMG dosyasını seçtim ama upgrade basmadım

2-) Cihazı taktım ve Cihazı sıfırlamak için "yes"e bastım, cihaza rom kuruldu

Ancak dokunmatik çalışmıyor

4.2.2

• merakliturk M kullanıcısına yanıt
    Hocam 4.2yi nasıl kurdunuz ben de phoneixsuit ile Arkadaşın verdiği(nofear) linkten 4.2.2yi indirdim phoneix ile form atlayarak kurdum ama dokunmatik çalışmadı nasıl yaptınız

• İşin ilginç yanı aynı yöntem ile 4.1.1 romunda dokunmatikte problemim yok

Windows 8.1 kullanıyorum, imzasız sürücü yüklemeyi açtım yani phoneix suitin Driver kurulumu tam

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.