Şimdi Ara

Piranha Quattro Tab 9.7 inç Tablet Pc İnceleme (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
3
Favori
30.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nofear72

quote:

Orijinalden alıntı: merakliturk

nofear72
    4.2.2 ye nasıl güncelledin gerekli dosyaları nereden bulabilirim.

bence şimdilik 4.2.2 geçme, benimki sanki ona geçince bozuldu.

Quatro 4,2,2.img

https://disk.yandex.com.tr/public/?hash=aW7ojF9gRC6PNkhHk%2B12TG1hgV8waGWDXM%2BdD2sKfCI%3D

Quatro 4.1.img

https://disk.yandex.com.tr/public/?hash=haVCn00m/OwHUmDfZ/cMUdfojTP6WHXaCotmGJuHqRA%3D&locale=tr

Verdiğiniz linkteki 4.2.2'yi kurdum bende, 4.1.1 için verdiğiniz linkteki İMG'nin dokunmatiği çalıştı ama 4.2.2'ninki çalışmadı :(

• tablete Mause bağladım çalışıyor ama dokunmatik çalışmıyor 4.2.2'de, kuran arkadaşlar kurduğu linki paylaşırsa çok memnun olurum
  • valla bende bir defa denedim denemez olaydım bozuldu , alltaki yorumlarıda okusaydın keşke .
    destek merkezine yaz onlar göndermişti bana o romu ama bence sorun vardı onda .
    belki düzeltmişlerdir. @TurboCore
  • Hocam desteğe nereden ulaştınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tabletle çok geç şarj oluyor
    ayrıca 3 g bağlantıyı birtürlü kuramadm herşeyi denememe rağmen. aydınlatablcek varsa sevinirim (e177 vınn kullanıorum)

onun dışında tablet her işimi görüyor uygun apps leri yükledikten sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laurent_blanc -- 6 Ocak 2014; 22:21:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

Hocam desteğe nereden ulaştınız?

http://piranha.com.tr/product.php?product_id=398#.UssanLTrKF8

üye ol
  • Bende dokunmatik sorunu olmadı. upgrade etti sistemi. Yarım kalan bir download vardı, o bile devam etti. Sadece pilin cabuk bitme sorunu var.
  • Arkadaşlar tablet AnTuTu Benchmark'da kaç puan alıyor ?
  • Merhaba,

Tableti kullanan arkadaşlar sizde ekrana dokununca, ekranda alt orta kısımda dalgalanma oluyor mu?
  • Arkadaslar merhabasoruyu cihazdan yaziyorum size bu cihazin ram i 2 gb diye aldim ama bellekten baktigimda 0.99 gb yaziyor ben mi yanlis yere baktim yoksa bana yanlis cihaz mi yapistirdilar iade suresini kacirmadan vereyim geri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • okuduklarımda cok kararsız kaldım tablet tam ıstedıgım gıbı ama benım ıcın firma cok onemlı codegen tabletten dılım yandı bu fıyatlara baska ne onerırsınız onlarıda arastırayım
  • yeğenimide de bu tabletten var şu stabilite şikayetleri aynen bu tablette de var. forumdaki mesajlara göre 4.2 çok stabil ama ekran ışığı sıkıntısı yüzünden pil çabuk tükeniyor ama 4.1 de yine iyi herhangi bir sıkıntısı yok. img dosyalarını paylaşan arkadaşa teşekkürler bu arada sitesinde bile img leri yok

sizin öneriniz nedir hangisini kurduğumda ufaklık birdaha başımı ağrıtmaz
  • Arkadaşlar vodafone vodem k3773 modemi tablette çalıştıramadım aranızda kullanan var mı ? Ayrıca tablette 3g modem kullanan varsa sorunsuz söylerse sevinirim.Yeni almayı düşünüyorum da. Bunun dışında arkadaşın verdiği 4.2.2 sürümü güzel çalışıyor. 4.1.1 sürümündeki uygulama durdu yazısını görmüyorum en azından. Sorularımı cevaplandırırsanız sevinirim. İiyi forumlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: grimser

yeğenimide de bu tabletten var şu stabilite şikayetleri aynen bu tablette de var. forumdaki mesajlara göre 4.2 çok stabil ama ekran ışığı sıkıntısı yüzünden pil çabuk tükeniyor ama 4.1 de yine iyi herhangi bir sıkıntısı yok. img dosyalarını paylaşan arkadaşa teşekkürler bu arada sitesinde bile img leri yok

sizin öneriniz nedir hangisini kurduğumda ufaklık birdaha başımı ağrıtmaz

4.2de dokunmatik çalışmıyor, ama çok stabil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.2 dokunmatikte hiçbir sorun yaşamadım ama pil ömrü çok kısa...
  • arkadaşlar bu tableti önerirmisiniz? Piranha Aristo Tab 16GB 9.7"aristo tab 9,7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatu38 -- 3 Mart 2014; 10:47:29 >

• Malesefki aynı tabletten bende de var. Kesinlikle tableti önermiyorum. Elden bir çıkarabilsem keşke....
    4.2 bende kurdum. 4.2 özellikleri:
    Çok hızlandı.Rootsuz oldu.ekran çok parlak,uygulama ile düşürüyorsunuz. Sürekli yüksek cpu hızında çalıştığından şarjı 1 saatde bitiyor. Uyku modunda bile şarjı hızla tükeniyor.

4.1 e geri döndüm.üzerine yaptığım modifiyeler.
    youtube 4 versiyonunu internete bulup yükleyince ozaman sorunsuz izliyorsunuz.a31 işlemcili tüm tabletlerin 4.1 versiyonunda bu sorun var.Youtube güncellemesini engelleyin.
    wifi kopmalarına çözüm olarak playde "wifi fixer" uyglamaını deneyin.
    overclock uygulaması deniyorum bu sıralar.
    bu cihaza uygun başka cihaz romları var mı bildiğiniz?
  • bana rom lazım yardım lütfen
  • en stabil sorunsuz rom hangisidir.
    ve makinayı daha iyi kullanma adına hangi makinanın klonu olduğunu bulsak neler olur neler
  • android 4.2.2 kurdum canavar gibi oldu. dokunmatik çalışıyor. ilk yüklememde format atmadan güncelledim dokunmatik çalışmadı. sonra formatlı güncelledim dokunmatik çalıştı şuan sorun yok. tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.