Şimdi Ara

Piranha Destek Cevaplıyor (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.123
Cevap
249
Favori
944.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pardus83

selam ben piranha stinger marka navigasyon aldım.ilk defa bilgisayara bağlanıp deneme amaçlı video ve müzik attım.daha sonra cihazı açtığımda navigasyon bölümüne tıkladım ama ''fatal appicilation error'' diye bir uyarı veriyor devamında ''exe has performed an illegal operation and will be shut down'' yazıyor. ama cihazın sadece navigasyon özelliği çalışmıyor.
    nasıl bir sorunla karşı karşıyayım?
    tamiri mümkünmü?
    servise giderse ücret alınırmı? cünkü aleti daha dün aldım ve ilk bağlantıda böyle oldu?

Sayın pardus83,

Video veya müzik yüklerken herhangi bir klasor ismi değiştirdiyseniz böyle birsorunla karşılaşabilirsiniz. Klasor ismi değiştirdiyseniz ve ismini bilmiyorsanız pm den mesaj atın. Cihazı teknik servisimize göndermeyi düşünüyorsanız bu sorun için herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cnraru

quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

quote:

bu soruyu ayrı bir konuda sordum ama bir cevap alamadım ve daha sonra burayı gördüm ve burdan sormak istedim cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.
    2,5 - 3 yıl kadar önce 380 tl ye aldığım piranha leon navigasyon cihazımda sınırlı harita güncelleme vardı ve şu anda belirli bir ücret karşılığında güncelleme yapabiliyoruz ancak şu anda baktığım zaman 150 tlye bile satılan cihazlarda ömür boyu güncelleme var bizler neden bu haktan mahrum ediliyoruz bunun açıklamasını yapacak biri varsa şimdiden teşekkür ederim... Paylaş:

Sayın cnraru,

Piranha navigayon cihazlarımızda ömür boyu güncelleme paketini 01.12.2009 tarihinden itibaren satın alınan cihazlar için hazırladık. Daha önce satılan cihazlarımızın bir kısmı harita versiyonu uyumluluğu nedeniyle sorunsuz güncelleme paketinden yararlanabilir hale getirdik. Cihazınızın seri nosuna göre cihazınızın ömür boyu güncelleme paketinden yararlanıp yararlanmayacagını buradan sık sorulan sorular bölümünden NAV 168 den ögrenebilirsiniz.

öncelikle cevabınız için teşekkür ederim evet benim aldığım zaman iki yıl ücretsiz güncelleme vardı ve dediğiniz tarihten sonra ömür boyu güncelleme oldu buraya kadar herşey çok güzel sadece bu tarihten sonra alınan cihazlara ömür boyu güncelleme olsaydı bende şu anda sizlere burada bu soruyu sorma hakkını kendimde bulmazdım ancak 01.12.2009 tarihinden önce alınan bazı cihazlara ömürboyu güncelleme hakkını verdiniz ve o arkadaşlar harita güncellemelerini yapabiliyorlar bizlerin onlardan ne farkı var bizler piranha müşterisi değilmiyiz bizlerin harita versiyonu neden uymuyor bunuda uyumlu hale getirmenizin elbette bir yolu olmalı piranha olarak bizlerinde ömür boyu ücretsiz güncelleme kapsamına almanızı rica ediyorum.ben şahsen belli bir bedel ödemeye razıyım.cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

Sayın cnraru,

Ömür boyu güncelleme paketini ilk sonduğumuzda tüm müşterilerimizi düşünerek hazırlamaya çalıştık, önerilerinizi dikkate alacağımızdan emin olabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ercan_wrc

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ercan_wrc

quote:

Orijinalden alıntı: sertasdemir

Sayın Piranha Yetkilisi
    Bu hizmet gerçekten başarılı. Devamını kullanıcılar olarak istiyoruz.

Benim cihazım Piranha Leon

sorularım ise :

1- Cihazım arabamın kontağını kapatınca 10 saniye sonra kapatıyor güzel ama kontağı tekrar açınca kendisi açılmıyor. bu özellik yazılım ile halledilebilirmi ?
    2- Speedcam dosyasının içinde kml uzantılı dosyamı olması gerekiyor yoksa txt uzantılı dosyamı olması gerekiyor
    3- cihazımda 2011 Q2 harita güncellemesinden önce yol ayrımı tabelalarını gösteriyordu artık göstermiyor bu özellik kaldırıldımı

Cevaplarsanız çok sevineceğim

bende bunula ilgili sorunlarımı yazdım zaten...

ürünü değiştirdik. bu üründe enazından GPS'e direk girdiğimde bluetooth ile bağlanıyor.( sadece ilk açılışta, bağlantı koptuktan sonra birdaha kendisi bağlanmıyor. )

aynı şekilde 10sn sonra otomatik kapanıyor fakat aynı şekilde kontağı açınca cihaz açılmıyor. açılması için power tuşuna basınca donup kalıyor mecburen kapatıp yeniden açmak gerekiyor

cihazın yazılımında hatalar var. Yetkili arkadaşımız eğer evoque modelinde dediğim iki sorunuda denerse problemleri rahatlıkla görecektir.

Sayın ercan bey,

Grekli incelemeleri yapılıp tarafınıza geri dönülecektir.

Sy Rıdvan bey hala 2 problem hakkında bir geri dönüş sağlamadınız ama? sizden haber bekliyorum.

Sayın ercan_wrc,

Cihazınızın arka yüzünde P... ile başlayan seri nosunu pm den yazabilirmisiniz. Otomatik kapanma güvenlik amaşlıdır kapatmayı unutmaya karşı. Yalnız kontagı açtığınızda otomatik olarak açılmaz.

• quote:

Sayın ercan_wrc,

Cihazınızın arka yüzünde P... ile başlayan seri nosunu pm den yazabilirmisiniz. Otomatik kapanma güvenlik amaşlıdır kapatmayı unutmaya karşı. Yalnız kontagı açtığınızda otomatik olarak açılmaz.

Merhaba;

cihaz numarasını akşam PM ile göndereceğim. cihazın otomatik kapanması güzel bir özellik. geri açılmamasıda çok önemli değil fakat ben el ile power tuşuna bastığımda cihaz açılıyor fakat donup kalmış oluyor. yeniden kapatıp açmak gerekiyor.
  • hayır klasör ismi değiştirmedim sadece video yükledim.ama siz yinede klasör adını yazın bide öyle deneyelim.ama burdan yazın pm atamıyorum çünkü.
    her ihtimale karşı oraya gönderdiğimde tamir edilebilirmi acaba.
  • Sayın Yetkili;

Stinger modeli için sitenizde bulunan destek sayfasından piranhaextra isimli uygulamayı yüklemek istediğimde aradığınız web sitesi henüz kullanımda değil ibaresi var.Stinger modeli navigasyon cihazımı bilgisayara yedekleyip ses güncellemesi yapmak istiyorum, bu program olmadan nasıl yapacağım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugarbaro

Sayın Yetkili;

Stinger modeli için sitenizde bulunan destek sayfasından piranhaextra isimli uygulamayı yüklemek istediğimde aradığınız web sitesi henüz kullanımda değil ibaresi var.Stinger modeli navigasyon cihazımı bilgisayara yedekleyip ses güncellemesi yapmak istiyorum, bu program olmadan nasıl yapacağım?

Sayın sugarbaro,

Piranhaextra programının güncel sürümü ve Navteq Q4 haritası önümüzdeki hafta içerisinde yayınlanacaktır. Güncelleme nedeniyle şu an programı indiremiyorsunuz.
  • quote:

hayır klasör ismi değiştirmedim sadece video yükledim.ama siz yinede klasör adını yazın bide öyle deneyelim.ama burdan yazın pm atamıyorum çünkü.

Sayın pardus83,

Cihazın çıkarılabilir disk bölümünde 3 ana kalasor olması gerekli, isim olarak; 1. __MACOSX 2. MobileNavigator 3. Piranha Bu klasor isimleri değiştirildiğinde hartiada sorun yaşarsınız. Pc nizde virüs olma olasılığıda mevcuttur. Bu dosya içerikleri virüslü bilgilerden etkilenebilir. Onarımı teknik servis tarafından ücretsiz yapılmaktadır.
  • quote:

quote:

Sayın Yetkili;

Sayın sugarbaro,

Piranhaextra programının güncel sürümü ve Navteq Q4 haritası önümüzdeki hafta içerisinde yayınlanacaktır. Güncelleme nedeniyle şu an programı indiremiyorsunuz.

Cevap için teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim...

• quote:

quote:

quote:

Sayın Yetkili;

Sayın sugarbaro,

Cevap için teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim...

Sayın sugarbaro,

Rica eder iyi günler dileriz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

bu soruyu ayrı bir konuda sordum ama bir cevap alamadım ve daha sonra burayı gördüm ve burdan sormak istedim cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.
    2,5 - 3 yıl kadar önce 380 tl ye aldığım piranha leon navigasyon cihazımda sınırlı harita güncelleme vardı ve şu anda belirli bir ücret karşılığında güncelleme yapabiliyoruz ancak şu anda baktığım zaman 150 tlye bile satılan cihazlarda ömür boyu güncelleme var bizler neden bu haktan mahrum ediliyoruz bunun açıklamasını yapacak biri varsa şimdiden teşekkür ederim... Paylaş:

Sayın cnraru,

Piranha navigayon cihazlarımızda ömür boyu güncelleme paketini 01.12.2009 tarihinden itibaren satın alınan cihazlar için hazırladık. Daha önce satılan cihazlarımızın bir kısmı harita versiyonu uyumluluğu nedeniyle sorunsuz güncelleme paketinden yararlanabilir hale getirdik. Cihazınızın seri nosuna göre cihazınızın ömür boyu güncelleme paketinden yararlanıp yararlanmayacagını buradan sık sorulan sorular bölümünden NAV 168 den ögrenebilirsiniz.

öncelikle cevabınız için teşekkür ederim evet benim aldığım zaman iki yıl ücretsiz güncelleme vardı ve dediğiniz tarihten sonra ömür boyu güncelleme oldu buraya kadar herşey çok güzel sadece bu tarihten sonra alınan cihazlara ömür boyu güncelleme olsaydı bende şu anda sizlere burada bu soruyu sorma hakkını kendimde bulmazdım ancak 01.12.2009 tarihinden önce alınan bazı cihazlara ömürboyu güncelleme hakkını verdiniz ve o arkadaşlar harita güncellemelerini yapabiliyorlar bizlerin onlardan ne farkı var bizler piranha müşterisi değilmiyiz bizlerin harita versiyonu neden uymuyor bunuda uyumlu hale getirmenizin elbette bir yolu olmalı piranha olarak bizlerinde ömür boyu ücretsiz güncelleme kapsamına almanızı rica ediyorum.ben şahsen belli bir bedel ödemeye razıyım.cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

Sayın cnraru,

Ömür boyu güncelleme paketini ilk sonduğumuzda tüm müşterilerimizi düşünerek hazırlamaya çalıştık, önerilerinizi dikkate alacağımızdan emin olabilirsiniz.

cevabınız için teşekkür ediyorum umarım bizlerde bu hakka sahip oluruz.

• quote:

quote:

hayır klasör ismi değiştirmedim sadece video yükledim.ama siz yinede klasör adını yazın bide öyle deneyelim.ama burdan yazın pm atamıyorum çünkü.

Sayın pardus83,

Cihazın çıkarılabilir disk bölümünde 3 ana kalasor olması gerekli, isim olarak; 1. __MACOSX 2. MobileNavigator 3. Piranha Bu klasor isimleri değiştirildiğinde hartiada sorun yaşarsınız. Pc nizde virüs olma olasılığıda mevcuttur. Bu dosya içerikleri virüslü bilgilerden etkilenebilir. Onarımı teknik servis tarafından ücretsiz yapılmaktadır.

ilginiz ve cevaplarınız için teşekkür ederim.cihazı servise yolladım 2 güne kadar geçer elinize.artık orda ilgilenirsiniz.

• merhabalar. piranha avatar navigasyon cihazıma kıbrıs ve türkiye hız kameraları uyarısı almak istiyorum bu konuda bilgi sahibi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmam74100

merhabalar. piranha avatar navigasyon cihazıma kıbrıs ve türkiye hız kameraları uyarısı almak istiyorum bu konuda bilgi sahibi olan varmı?

Sayın yılmam,

Piranha navigasyon cihazınıza eds hız kamerası dsoyalarını sitemizin destek bölümünde yer alan sık sorulan sorlar bölümünden bulabilirsiniz. Kıbrıs için naviextras toolbox programı üzrinden satın alamanız gerekecektir.
  • iyi günler,
    piranha encore volkswagen polo araca uyar mı? teşekkürler..
  • kıbrıs haritasını yükledim ancak kıbrıs ve yunanistan haritası beraber olarak geldi bi de ülkeyi kıbrıs seçince güney kıbrıs rum kesiminde şehirleri buluyor kktc de şehir bulamıyor.bu sorunu nasıl düzeltebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UFO123

iyi günler,
    piranha encore volkswagen polo araca uyar mı? teşekkürler..

Sayın UFO123,

Piranha Encore modelimizin ölçüleri duoble din standartlarındadır. Aracınıza montajı yetkili sevisinde yaptırınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmam74100

kıbrıs haritasını yükledim ancak kıbrıs ve yunanistan haritası beraber olarak geldi bi de ülkeyi kıbrıs seçince güney kıbrıs rum kesiminde şehirleri buluyor kktc de şehir bulamıyor.bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Sayın yılmam,

www.naviextras.com sitesi üzerinden konuyla ilgili mail atarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bende konu hakkında gerekli incelemeleri yapacağım.
  • Rıdvan Bey

4.3 inç (00039-326-598-785 x11-15302) Voyager kullanıcısıyım harita güncellemesini nasıl yapabilirim? Ömür boyu harita güncellemesinden yaralanmak mümkün mü ? Mümkün ise bu hizmetinizin ücreti nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMICAN -- 7 Aralık 2011; 9:33:14 >
  • Piranha evoque kullanıcısıyım.... kendi sitesinden indirdiğim gps yazılım dosyasını tarife uygun olarak kurmama rağmen cihazım windows embeded ile açılıyor.... yazılım dosyanızda hata olduğunu düşünüyorum ki bu markaya format atan arkadaşlarda aynı şikayet içerisindeler.... cihazımı garantiye göndermeden yapabileceklerimi ayrıntılı bi şekilde yazarsanız sevinirim.... cihazın yedek dosyalarını cihazı ilk aldığımda yedeklemiştim fakat bu dosyalar hangileri derseniz
    NNG klasörü
    gpspara0.bin
    gpspara1.bin
    gpspara2.bin
    gpspara3.bin
    SHELL.INI dosyaları.... eksiklik olsa cihazın navigasyon bölümüne girmemesi gerek ancak piranhanın asıl programı yani ayarlar gps vs.. arayüzü çalışmıyor.... yardım bekliyorum.... gerekirse cihazın seri nosunu da verebilirim.... yeterki bir çözüm bulunsun....şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.