Şimdi Ara

PİRANHA BUSİNESS TAB II 10.1 İNCELEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
6.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 24.11.2012 DE VATAN BİLGİSAYARDA Kİ İNDİRİMDEN
    HERKESİN KAPIŞIP ALDIĞI GİBİ BENDE BİR ADET BU ÜRÜNDEN ALDIM. (FİYATI 305TL)

PİRANHA BUSİNESS TAB II 10.1 İNCELEME :

3 günlük kullanım sonucu tecrübelerim şöyle almak isteyenlere yardımcı olur umarım.

-şarjı internet, face twitter kullanımı ve bikaç basit oyun kullanımı ile wifi sürekli açıkda yaklaşık 6 saat gitti bence bu normal bir süre

-google playden indirip denediğim bazı ücretsiz yarış oyunlarında ( motor, araba yarışı gibi) sensörü yetersiz kaldığı için sağa sola dönüşlerde tepkisi geçti ve oyundan zevk alamadım ama benim gayem bu oyunlar değildi zaten. ancak oyunun akıcılığında bi sorun yok.

- ekranında koruyucu jelatin yokken dokunmatiği gayet kaliteli basmanıza gerek yok parmak ucuyla güzel bir hisse sahip.

-şarjı tamamen boşken yaklaşık 3 saatde doluyor.

-indrilen programlar kendi dahili hafızasına kaydeliliyor (16gb)

-müzik resim film atmak içinse 8gb micro sd alıp bilgisayarımdan doldurdum içinde sürekli takılı duruyor.

- ısınma konusunda arka tarafında küçük bi bölgede oluyor.

- alıcak olunlara büyük ekranı ve uygun fiyatıyla tavsiye ederim 3-4 katı fazla para vermek yerine bozulursa içinize fazla oturmaz üzülmezsiniz. ama ipad yada galaxyde sorun yaşarsanız durumunuz vahim olur.

- daha fazla aklıma gelen şeyler olursa yine yazarım şimdilik böyle.

• Biraz daha teknik ve resmi bilgi verirsen seviniriz.
  • aynı üründen bende aldım şimdilik memnunun ne de olsa 300 TL... Teknik bilgi ve resim isteyen arkadaşım vatan bilgisayar sayfasına veya kendi sitesine bakabilirsin..
  • Hocam tarayıcı performansı nasıl? flash öğe olan sayfalarda kasma var mı? Html 5 testi yapıp puanını yazar mısınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013e geliyoruz hala tek cekirdek

• ben o fiyata kaçırdım, 325 e alacağım şimdi, bu fiyaa bunun özelliklerinde yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

Hocam tarayıcı performansı nasıl? flash öğe olan sayfalarda kasma var mı? Html 5 testi yapıp puanını yazar mısınız.

hocam bi kaç zamandır giremedim siteye şimdi cevap yazıyorum özür dilerim .. en kısa zaman da isteklerinizi yapıp dönmeye çalışacağım..
  • Alan Resim Çekip Atsın Merak Etim
  • Aksesuar nereden alabiliriz. Ben bi kilif aldim ama pek begenmedim arkadaki hoperloru kapatiyor ses boguk geliyor vs.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ben şimdi vatandayım.pdf dosyalarinda sayfada ilerlerken bazen dokunmatik işlemiyor..sizde de böyle bi durum var mı?yoksa buna herkes abandigi için mi böyle?

• quote:

Orijinalden alıntı: TeknoEmir

Alan Resim Çekip Atsın Merak Etim

Aynı davranış şeklini başka başlıkta da okudum sizin tarafınızdan. (HTC One V Ana konu) Neden emir kipiyle konuşmakta ısrar ediyorsunuz?

Amacım polemik yaratmak değil, fakat antipatik duruyor. Ben almış olsam sittin sene fotoğraf çekip de koymam bu yazınız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanos

quote:

Orijinalden alıntı: TeknoEmir

Alan Resim Çekip Atsın Merak Etim

Aynı davranış şeklini başka başlıkta da okudum sizin tarafınızdan. (HTC One V Ana konu) Neden emir kipiyle konuşmakta ısrar ediyorsunuz?

Amacım polemik yaratmak değil, fakat antipatik duruyor. Ben almış olsam sittin sene fotoğraf çekip de koymam bu yazınız için.

Bende Neden Böle Konuşurum Diyordum Ama Adım Emir Olduğundan Emir İsimli Kişi Emir Almaktan Nefret Edermiş Emir Vermek Onun Mutlu Falan Filan ediyormus Böle Karşik Bir Şey Okudum Kadınlara Emir Ünvan Veren Kişi imiş ADIM EMİR OLDUĞUNDAN BÖLE SANIRIM GERÇEK BİR ŞEY

• quote:

Orijinalden alıntı: erdemgtr

24.11.2012 DE VATAN BİLGİSAYARDA Kİ İNDİRİMDEN

PİRANHA BUSİNESS TAB II 10.1 İNCELEME :

3 günlük kullanım sonucu tecrübelerim şöyle almak isteyenlere yardımcı olur umarım.

-şarjı internet, face twitter kullanımı ve bikaç basit oyun kullanımı ile wifi sürekli açıkda yaklaşık 6 saat gitti bence bu normal bir süre

-google playden indirip denediğim bazı ücretsiz yarış oyunlarında ( motor, araba yarışı gibi) sensörü yetersiz kaldığı için sağa sola dönüşlerde tepkisi geçti ve oyundan zevk alamadım ama benim gayem bu oyunlar değildi zaten. ancak oyunun akıcılığında bi sorun yok.

- ekranında koruyucu jelatin yokken dokunmatiği gayet kaliteli basmanıza gerek yok parmak ucuyla güzel bir hisse sahip.

-şarjı tamamen boşken yaklaşık 3 saatde doluyor.

-indrilen programlar kendi dahili hafızasına kaydeliliyor (16gb)

-müzik resim film atmak içinse 8gb micro sd alıp bilgisayarımdan doldurdum içinde sürekli takılı duruyor.

- ısınma konusunda arka tarafında küçük bi bölgede oluyor.

- alıcak olunlara büyük ekranı ve uygun fiyatıyla tavsiye ederim 3-4 katı fazla para vermek yerine bozulursa içinize fazla oturmaz üzülmezsiniz. ama ipad yada galaxyde sorun yaşarsanız durumunuz vahim olur.

- daha fazla aklıma gelen şeyler olursa yine yazarım şimdilik böyle.

kötü bir haberim var hocam çağrı market var bilirmisn? oraya geldi bugün 199 TL.

• quote:

Orijinalden alıntı: byelektronik

quote:

kötü bir haberim var hocam çağrı market var bilirmisn? oraya geldi bugün 199 TL.

7" olan modeli olmasın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KS717

quote:

Orijinalden alıntı: byelektronik

quote:

7" olan modeli olmasın ?

doğru özür dilerim.

• ilk aldığında 7 saat sarja tak dediler sen takıtın mı bn 4 saat felan taktım sonra cıkartım suan sarjda bı problem var sankı 4 saat gıbı doluyo sarjı %0 ken
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.