Şimdi Ara

pıoneer DEQ-9200 eko

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
4.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaslar ben DEQ-9200 ekolayzer arıyorum elınde olan satmayı dusunen, yada temın edebılecegım bıryer varsa bana soylersenız cok sevınırım.. tesekkurler.. saygılar..

• ooo çok fazla bir alet o bence.. 2.elde fıyatları ne cıvardaymış araştırdınızmı?
    ben kısa bir sure aracımda kullanmıstım keh-p8400 ile beraber.mukemmel oluyo.
  • evet çok harıka bır cihaz :=) ben kullanmadım ama kulananlar öyle soyluyor, sadece bır arkadasımda duydum sesını , bende almak ıstıyorum ama arastırıyorum şuanda.. ben evdekı sıstemıme baglıycam herseyı hazır yeri falan, bende keh 9700 e baglıycam, fıyatı sanırım 200 ytl cıvarında dıye bılıyorum, varmıdır bıldıgınız bıryerlerde yada birisinde ? saygılar....
  • walla corluda tanıdıgım bır abımde war satmıyor ama ben bır ara cok ısrar etmıstım,400ytl ye verırım demıstı belkı hala verebılır..ama belkıde kullanıyordur.
    talıp olursan sana tel verırım gorusursun kendısıyle..ama bence o kadarda para verılmez o alete sonucta keh-p9700 un ustunde dahılı olarak var deq-9200 un fonksıyonları..
  • abi ekolayzır benim bildiğim 15-20 sene önce kullanırdı, günümüzdeki teypler gelişti artık gerek yok ki... Kalite bi teyp artı amfi olduğunda ekolayzıra gerek yok bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: oligarşi

abi ekolayzır benim bildiğim 15-20 sene önce kullanırdı, günümüzdeki teypler gelişti artık gerek yok ki... Kalite bi teyp artı amfi olduğunda ekolayzıra gerek yok bence

9200 ekolayzırdan hariç olarak bir dijital sinyal işlemcisidir..Çok çok daha fazla fonksiyonları vardır..Sese istediğiniz akustik ayarları yapabilirsiniz...
  • arkadaşım senin söylediğin 9200 sendeki dsp üniteli 9700 teybine fazla bişey kazandırmaz zaten 9700 de 9200 den yıllar snora çıkmış teknoloji ile yapılmış dsp var bence bir işine yaramaz sakın alma..
  • evet bencede dediğin gibi 400ytl çok fazla o cihaza.. ya nebılıyım ben o cıhazı 8400 teyıpte takılı bır sekılde dınlemıstım cok harıkaydı ses. evet 9700 de dsp var, ama bence seste yınede degısıklık olur dıye tahmın edıyorum. çünkü tam olarak ekonun butun ozellılerı yok 9700de, ayrıca egerkı o ekoyu alabılırsem aux çıkışındanda faydalanıcam, şu anda aux dan faydalanamıyorum..
  • kardeş biraz abartılı bir ürün deilmi ?
  • BANA GORE DEGIL. COK ZAMANDIR ISTIYORUM ALMAYIDA DUSUNUYORUM. BENZATEN ESKI MODEL URUNLERE COK MERAKLIYIM YAW. DEDIGIM GIBI AUX CIKISINIDA KULLANMAK ISTIYORUM. AYRICA KABINMDE YERİ BİLE HAZIR EKONUN. SAYGILAR..
  • lınk ıcın sagolun, ama sanırım yurtdısında bır site, yani işimize yaramıyor malesef illaki elinde olan bırısı vardır.. saygılar.
  • ARKADASLAR KIMSEDE YOKMU YA BU CİHAZ (DEQ-9200) HALA ARIYORUM YAW.
  • güncell...
  • bak sinyal işlemcisinin faydalarını benim kadar kimse bilemez.aradığın cihaz süperrrrr.ben iki sene kullandım.ama ikinci ele gerek yok.jbl nin analog xzetec in digital sinyal işlemcileri var zaten.git onlardan al.süperrrr hemde sıfırrrr
  • anladım, ya benım cıhazlarım pıoneer oldugu ıcın bozmıyayım dıyorum takımı, ayrıca kabinimde yerimde hazır deq-p9200e gore yaptırdım, neyse aramaya devam, bırtane buldum elektronıkcıde ama cok para ıstedı, cıhazda cok temızdı gercı, ama bana fıyat fazla.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.