Şimdi Ara

pioneer deh-8350sd (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
0
Favori
30.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Montajcı akü ve kontak kablolarını ters bağlamış
    Bağladıktan sonra zahmet edip kontrol etseydi, farkına varabilirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 54sakaryalı54

slm beyler ben 8350 aldım ama benim tepte aynı yapıyor kontagı kapayıp açınca kayıtlı kanallar siliniyor ve usb takıp çıkarınca kayıtlı kanallar siliniyor acba nasıl bir çözümü var .?net anlatırmısınız?

Basit bir acemi teypçi hatası. Gittiğinizde direk bağlar bu seferde kontağı çıkartınca bile demo modu açık kalır. Dikkat edin.
  • arkadaslar slm ben pionerr 8350 aldım taktırdım teyıpte dıpsplay off yazıyo goruntu tyıp calıyo ama dıpsplay off yazıyo kapanıyo baska dugmeye basınca ekran tekrar acılıyo ıkı sanıye gecmeden yıne kapanıyo bı turlu bulamadım nedenını bı turlu cozemedım nasıl ayar yapıylıyo yardımınıza ıhtıyacım var anımasyonuda nasıl ayarlamamda yardımcı olursanız sevınırım
  • Ön panelde sol üst köşede CLK - DISP OFF yazan tuşa basılı tutun
    Zaten bir tuşta 2 şey yazıyorsa, ikincisi için tuşa basılı tutmak gerekir, tuşa basılı tutunca gerçekleşecek işlemin isminin önünde bir simge olur tuşun üstündeki yazılarda
  • arkadaslar merhaba benım eskı teyıbımde 5150 ydı 6 kanaldı ve ekranda sesı ıstedıgım kapıya verebılıyordum ekran kare seklınde orumcek agı gıbı bısey cıkıyodu karenın en sol ust kosesıne goturunce sadece sol on kapıdan sag en ust koseye goturunce sadece sag kapıdan ses gelme ayarları gıbı ayarlar verdı benım sormak ıstedıgım aynı ekran 8350 de de varmı acaba ,,,
  • arkadaşlar mrb,
    deh-8350 to teybim vardı.arabama hırsız girdi ve teybin kafasını almış.ben bunu nereden bulabilirim aranızda bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.teşkkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali2507

arkadaşlar mrb,
    deh-8350 to teybim vardı.arabama hırsız girdi ve teybin kafasını almış.ben bunu nereden bulabilirim aranızda bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.teşkkürler

Sahibinden.com da satılıyor bazı teyplerin kafası oraya bakabilirsiniz.
  • Arkadaslar merhaba; usbden parca dinlerken klasorler arasinda gecis yapabiliyorum fakat klasorun icindeki parcalara ulasabilmek baya zamanimi aliyor. Alfebetik sira harfini girme ozelligi varmidir? Mesela ilk yerli klasorune girdigimde A harfiyle baslayan sarkilar yer aliyor ama misal ben S harfindeki parcayi dinlemek istiyorum onuda bulabilmek icin bayagi vakit ve dikkat harciyorum. Bunun kisayolu nasildir bilen varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.