Şimdi Ara

pioneer deh-8350sd (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
0
Favori
30.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Doğubank ta dükkanlara bakın, 280 lira ya da daha altında bulabilirsiniz
    Ama ben olsam 7250sd alırdım, o da o kadardır zaten
  • Teşekkürler.. 7250 nin 8350 'ye göre hangi avantrajları var acaba..
  • Ekranı daha büyük ve CD gözü ön panelin arkasında
    CD gözü önde olunca çok toz oluyor orası, teybin içine de toz girer oradan
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustangGT39

Doğubank ta dükkanlara bakın, 280 lira ya da daha altında bulabilirsiniz
    Ama ben olsam 7250sd alırdım, o da o kadardır zaten

selam gecen hafta ıtıbarı ıle dogubanktan 7250sd 320tl ya aldım henuz kurcalama fırsatım pek olmadı ama guzel bır gorunusu var ıkısı arasında cok kararsız kaldım 8350 mı 7250sd mı dıye 15 dk zor karar verdım hayırlısı..bu teyp ıcın dusunceler nasıldır anımasyonlu ekran gayet guzel bu arada teybın radyosu eskı teybımı aratıyor maalesef en ıyı ayarı nasıl yapabılırım.bu arada gecen hafta dogubank fuyatları soyle ıdı.bayagı bır dukkana sordum en ıyı fıyatlar...
    deh 8350=300tl
    deh 7250sd=320tl
    deh 6350=265tl
    deh 4350=240 tl
    sordugum modeller bunlar ıdı
  • Bu modellerden blutut olan varmi? Blututlu 7350 var galiba gg da 340 civari ben iphone 4 le kullanicam aceba sorun yasarmiyim. Blututsuz 9350 hosuma gitmisti sizce hangi teybi almaliyim astra g 2003 aracimda orjinal hoparlorlerle kullanicam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7250 ile 7200 arasında ne fark var.. görünüşleri ve özellikleri aynı ama fiyat farkı var? marketler ve büyük firmalar 7200 satıyor doğubank 7250 satıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert9234 -- 25 Eylül 2011; 0:06:11 >
  • Biri Avrupa modeli diğeri Asya modeli
    Cihazlar hemen hemen aynı
    Avrupa modeli vergiler yüzünden pahalı oluyor
    Asya modelleri daha uygun oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkan38

Bu modellerden blutut olan varmi? Blututlu 7350 var galiba gg da 340 civari ben iphone 4 le kullanicam aceba sorun yasarmiyim. Blututsuz 9350 hosuma gitmisti sizce hangi teybi almaliyim astra g 2003 aracimda orjinal hoparlorlerle kullanicam

Burak'cığım, opeldeki digital ekranın iptal olacak.Kodunu almayı unutma,değiştirirken...

Renolarda da koldan kumandaları iptal oluyor...
  • konuyu açalı 8 ay olmuş.hala 8350sd kullanıyorum,hala sorun yok,hala memnunum...
  • konuyu açalı 8 ay olmuş.hala 8350sd kullanıyorum,hala sorun yok,hala memnunum...
  • @hamza-2828
    maıl atmıssın buradan cavaplayayım 320 tl nakıt aldım dogubank cangızhan tıcaret tel 02125262355 guncel fıyatını sorarsın.
    teybe gelınce beklentılere cevap verıyor 8350 gore artısı daha buyuk ekran ve cd gozu gozukmuyor dıger ozellıkler aynı 7250 de rds yok maalesef profesyonel tesısatlara ıcın uygun bende yok ama standart kolon ıle ıdare edıyoruz ılerıde belkı olur. bu arada joystıck dugmeye alısamadım.yavas yavas alısııyoruz hassas bıraz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceffry -- 7 Ekim 2011; 22:41:20 >
  • benim şahsi fikrim cd gözünün önde olması daha mantıklı cd değişmek için teybin kafasını indir kaldır bana saçma geliyor. bu arada cevapladığın için tşk.
  • cd ye gerek yok sd kart yeterlı mukemmel ses verıyor tercıh sebebı
  • mustang arkadaşım bişey sorcam 9350 sd model teybimin ekranı belli bi süre sonra siyahlar beyaz beyazlarda siyah oluyor bu bi ayar mı yoksa teyp bozuk olduğu için mi olan bi durum
  • O özellik Reverse Mod oluyor
    Yanan pikseller sönüyor, sönük pikseller yanıyor belli aralıklarla
    Bu özelliğin amacı piksellerin zarar görmesini önlemek
    Ayarlardan kapatabilirsiniz isterseniz, teyp kapalıyken Band tuşuna basarak kapatıp açabilirsiniz, Bip diye uyarı sesleri duyulur her basışta, açık ve kapalı konumlarda çıkan Bip seslerinin tonu birbirinden farklıdır
  • bende pioneer 8350sd war ama saatini bi turlu ayarlayamadım bi yardım edersenız sewnırım saatı nasıl ayarlayacam sımdıden tskurler
  • Teyp kapalıyken ses tuşuna basılı tutun
    Açılan menüde ses tuşunu çevirerek ilerleyin, çeşitli ayarlar göreceksiniz
    Ya da kumandadan F (Function) tuşuna teyp kapalıyken basarsanız yine aynı menü açılır
  • Mustang üstadım, 8350de sd kart kullanırken şarkı araması yaparken g harfine gitmek için direk harf seçme gibi bir fonksiyon bulamadım. Ama bildiğim kadarıyla ipod bağlantısında falan baş harf ile arama yapabiliyoruz..Bu konuda bi bilgin var mı?
  • Alfabetik sıralama sadece Music Browser özellikli modellerde yapılabiliyor

7250sd ve 9350sd modellerinde Music Browser özelliği var
    Şarkıları gruplara göre alfabetik olarak listeleyebiliyorsunuz

Artistler
    Albümler
    Parçalar
    Türler

pioneer deh-8350sd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustangGT39 -- 16 Aralık 2011; 10:43:47 >
  • http://www.dogubanktuning.com.tr/?urun-273-PIONEER-DEH-8350SD-CD-MP3-USB-OTO-TEYP.html

Arkadaşlar merhaba bu teybi almak üzereyim fakat birşey soracağım;

1- Kumandası varmı?
    2- Kullanışlı bir teyp mi? Şarkılarımı usb aracılığıyla dinleyeceğim fakat adet olarak çok fazla olduğu için klasörlere böleceğim. Kumanda ile rahatlıkla klasörlere girip çıkıp istediğim şarkıyı açabiliyormuyum?

Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.