Şimdi Ara

pioneer deh-8350sd (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
0
Favori
30.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kumandası ve şarkı listeleme var 8350sd modelinde
  • 7250,8350 ve 9350 modellerin RDS var mı acaba?Tüm özellikleri aynı bu teyplerin.Bi farkları var mı acaba?9350 yi almayı düşünüyorum ekran ışığı görünüşünden dolayı.
  • 7250 de RDS yok
    8350 de var
    9350 de var mı yok mu bilmiyorum, var yazan yer de gördüm, yok yazan yer de gördüm
  • 9350 kullanıyorum rds de yok logosuda yok. 9300sd resimlerinde rds logosu var ama.
  • 8350sd kullanıyorum merak ediyorum müzik dosyamdaki şarkılra alfabetik olarak tek tek ilerlemek dışında hızlı bir ulaşma yöntemi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginliman

8350sd kullanıyorum merak ediyorum müzik dosyamdaki şarkılra alfabetik olarak tek tek ilerlemek dışında hızlı bir ulaşma yöntemi var mı?

band ın altındaki tuşu kullan
  • arkadaşlar bendeki 8350 teyp bir sene üzerine ilk arızasını verdi . usb den okuyor ama ses çıkmıyor . diğer aux radyo falan sıkıntı yok . İnternetten okudum kimileri usb bellek bozulmuştur başka takınca düzeldi diye söylüyorlar . Problem ise söyle gelişti müzik dinlerken hoporlerden cızırtılar gelmeye başladı dedim hoparlorler gitti yada kablolara birşey oldu sonra temelli ses gitti ama klasorleri şarkıları görüyor oynatıyor . radyo ve aux tan açtığımda ise hçbir problem yok . Sonra bir tesisatçının onunden geçerken uğradım teypi söktü arkasındaki kablolarla oynadı usb belleği biçimlendirdi . Problem düzeldi . Sen başka flash al dedi .şimdi 3 gün geçti yine cızırdamaya başladı hemen belleği çıkardım aynısı olmasın diye sizce problem nerededir ona göre gidip yeni bellekle sd kart alacam .

teyp arkadaki kablolardamı problem var . ondeki usb girişinde mi . yada usb bellektemi bilenlerin bilgisi olanların cevaplamasını rica ediyorum.

• arkadaşlar soruma cevap verecek yokmu?
    bu 8350sd deki kronometre ne işe yarar?
  • Bilseler yazarlardi..
  • arkadaşlar 8350 sd tebimde şu sorun çıktı: usb sd ve cd çalışmıyor yani teyp bunları görmüyor cd yi çıkarmıyor arkadaki elektrik soketini çıkarıp taktığımda 20-30 saniye düzeliyor tekrar tümünü görmüyor ama sadece radyo çalışıyor bilgisi olan varsa yarıdım edebilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginliman

arkadaşlar 8350 sd tebimde şu sorun çıktı: usb sd ve cd çalışmıyor yani teyp bunları görmüyor cd yi çıkarmıyor arkadaki elektrik soketini çıkarıp taktığımda 20-30 saniye düzeliyor tekrar tümünü görmüyor ama sadece radyo çalışıyor bilgisi olan varsa yarıdım edebilir mi ?

mustangGT36 kardeşim sen bu işlerde uzmansın şu soruna bi el atıverir misin?
  • Yeni aldım bende teybi memnunum ama bir sıkıntım var.

Radyo kanallarını ayarlıyorum , kontak kapatıp açtım mı kaydettiğim kanallar siliniyor.

Önce ki teybim'de(orjinal teyp değildi) böyle bir problem yoktu.

Nedir bunun çözümü
  • Teybin güç bağlantılarını yanlış yapmış montajcı
    Zaten 2 kablo bağlamayı bilen montajcı oluyor
  • Problemi halletik bugün,muhtemelen daha önce ki teybin montajından kalan hata.Ki bu taktırdığım yer baya ünlü ve bilindik bir yer sözde :)

Sarı ve kırmızı 2 kablonun yerlerini değiştirdik halloldu.
  • iyi akşamlar arkadaşlar aracımda deh 8350 teyp var cihazdaki subwofer kapatma özelliğini kullanamıyorum sub açıkken yani normal yazarken değiştirip off konumuna getirsem bile wofeer kapanmıyor, daha öncedende bu özelliğini hiç kullanmadıgım için bilmiyorum acaba benim bilmediğim başka bi yerdenmi ayarlanıyor yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speed3x -- 19 Mart 2012; 19:14:55 >
  • Bende de deh 2250 var gayet iyi işimi görüyor.Kısa süre kullandım.Şu an kutusunda bekliyor.

Mustang arkadaşın yardımları da gerçekden çok faydalı,sağolsun...
  • BENDE PİONEER 8350 ALICAM AMA İNTERNETTEN AMA GARANTİSİ VARMIDIR ACABA. VARSA NASIL İŞLER GARANTİSİ?
  • mrb arkadaşlar öncelikle verdiğiniz bilgiler için çok tşkr edrim kararımı bu modelde vermem çok yardımcı oldunuz DEH-8350 SD modelinin Direct Sub Drive diye bir özelliği varmı acaba şimdilik küçük bi bas bağlıcam onun için soruyorum
  • slm beyler ben 8350 aldım ama benim tepte aynı yapıyor kontagı kapayıp açınca kayıtlı kanallar siliniyor ve usb takıp çıkarınca kayıtlı kanallar siliniyor acba nasıl bir çözümü var .?net anlatırmısınız?
  • slm beyler ben 8350 aldım ama benim tepte aynı yapıyor kontagı kapayıp açınca kayıtlı kanallar siliniyor ve usb takıp çıkarınca kayıtlı kanallar siliniyor acba nasıl bir çözümü var .?net anlatırmısınız?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.