Şimdi Ara

PIONEER DEH-4150SD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
8.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben bu teybi almayı düşünüyorum.Sizce nasıl bir cihaz fikrinizi almak isterim.ön Kapılarda 17cm lik 180w mid takımı arka pandizotta 1 çift pioneer 6992 5 yollu 460w hoparlörlerim var.
    Aslında 1000w lık kabinli subwoofer ve 4x200 lük anfimde vardı ama bu 2sini çaldı hırsız.Bu yüzden aracımın orjinal teybi 6992 lerii kaldırmıyor.Bende
    PIONEER DEH-4150SD almaya karar verdim.300 tl öneri ve cihaz hakkındaki yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurçenli -- 7 Haziran 2009; 12:03:54 >

• güzel teyp sorunsuzca kullanırsınız..

usb ve sd kart özellikli bir pioneer iyi tercih olur
  • 5 veya 6 kanallı bir amfi de gerekicek size
  • quote:

Orjinalden alıntı: audiocu

5 veya 6 kanallı bir amfi de gerekicek size

+1903
    evet mutlaka bir amfi gerekli.Cadence fxa 5100 önerebilirim size 5 kanallı.
  • Eğer bu ürünü almadıysan bizde kargo+KDV Dahil Garantili) 283,00 TL
    BU LİNKTEN ULAŞABİLİRSİN

http://www.magzaci.com/default.asp?git=9&urun=156796#.
  • Arkadaşlar ben Bu teybi aldım çok güzel tavsiye ederim benim bi sorum olacak yardımınz olursa sevinirim Ekranda çalan müzik ismi gözükmüyor klasör içine girdiğim zman gözüküyor.

Not: Bilgisayarda şarkı isimlerini düzelttim gözüksün diye sadece klasör içinde gözüküyor isimler şarkıyı seçtimde altaki resimdeki ekrana benzer yazı tipi çıkıyor.

http://i804.photobucket.com/albums/yy323/automania_photo/pioneerdeh-4150sd1.jpg
  • Winamptan ID değiştirmelisiniz.
    Teypten de Disp tuşuna basarak deneyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustangGT39 -- 23 Aralık 2009; 18:51:11 >
  • Şu an kullandığım eski Sony marka teybim, cd çalarken, en ufak bir kasiste bile kesinti yapıyor. Artık bıktım ve yeni bir cihaz almak istiyorum.

PIONEER DEH-4150SD i gördüm ve beğendim. Ama hiç bir yerde anti şok ( ESP: Elektronik Şok Koruması) özelliği olup olmadığına dair bir bilgi bulamadım.

Kullanan arkadaşlar bu konuda bilgi verirlerse sevinirim.

Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etpalaz -- 23 Aralık 2009; 16:04:46 >
  • Pioneer da sorun yaşayacağınızı sanmıyorum, ufak kasislerde falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustangGT39

Pioneer da sorun yaşayacağınızı sanmıyorum, ufak kasislerde falan.

Yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim.

Daha kesin cevaplar bekleyip emin olmak istiyorum.

PIONEER DEH-4150SD ile PIONEER DEH-4100SD arasında çok fiyat farkı var.

Aradaki farkın nedenini biliyorum da, aşağıdaki linkteki satıcı ürününün garantili ve faturalı olduğunu yazmış.

Sizce bu ne kadar güvenilir.

http://urun.gittigidiyor.com/PIONEER-DEH-4150SD-DEH-4150-SD-USB-CD-MP3-TEYP_W0QQidZZ22803481

• Pioneer Türkiye distribütörü Digicom dur.
    Pioneer servisleri de zaten Digicom a bağlıdır.
    Digicom, xx50 li modelleri TR ye getirip satmıyor.
    O satıcı sabaha kadar garantili desin dursun.
    Pioneer Servisine gidin anlatın durumu, o size garanti geçer mi geçmez mi söyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustangGT39 -- 23 Aralık 2009; 18:52:33 >
  • PIONEER DEH-4150SD Kullanıyorum, Birde 300w Hoporlör aldım sorunsuz iyi çalıyor...

Genelde SD kart kullanıyorum ekranın arkasında olmasıda güzel düşünülmüş, Sade bir sistem yapmak istiyorsanız yeterli...
  • Arkadaşlar benim sizden bir ricam olcak. Benim arabada bu cd çalardan var. Ayrıca ek bir ses sistemi yapmadım ve arabanın orjinal ses sistemini kullanıyorum. Fakat aklıma takılan bir konu var. Bir arkadaş '' tiz sesi çok fazla kulağı rahatsız ediyor '' dedi. Ben bu ayarı nasıl yapmalıyım ? Diğer bir konu PRESET EQUALİZE > CUSTOM olarak ayarlanmış. burada VOCAL / NATUREL / CUSTOM / FLAT / POWERFUL seçenekleri var. Ben bunların hangisini tercih edeyim ki tiz sesi düşük olsun ve kalitesi iyi bir ses olsun ? lLütfen yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lacivertyel

Arkadaşlar benim sizden bir ricam olcak. Benim arabada bu cd çalardan var. Ayrıca ek bir ses sistemi yapmadım ve arabanın orjinal ses sistemini kullanıyorum. Fakat aklıma takılan bir konu var. Bir arkadaş '' tiz sesi çok fazla kulağı rahatsız ediyor '' dedi. Ben bu ayarı nasıl yapmalıyım ? Diğer bir konu PRESET EQUALİZE > CUSTOM olarak ayarlanmış. burada VOCAL / NATUREL / CUSTOM / FLAT / POWERFUL seçenekleri var. Ben bunların hangisini tercih edeyim ki tiz sesi düşük olsun ve kalitesi iyi bir ses olsun ? lLütfen yardımcı olursanız sevinirim.

Bunlar fabrikanın ayarladığı EQ ayarları.
    Sen manuel olarak kendin yap.
  • konuyu yeni gördüm keşke daha önce yardımcı olabilseydim :( bendede 4150sd var we çok memnunum. sistemimde pioneer gm x802 amfi ve yine pioneer 308d4 var ve öttürüyorum hatta bi 308 daha kaldırabilir yani tam bi pioneer sistem kurdum. henüz mid takımm yok ama onlarda pioneer olacak.

ekolayzır ayarlarına gelince bence POWERFULL da kullan en dengeli seçenek o. ayrıca eq 2 ayarları var HI MID LOW seçenekleri var onlarıda bi kurcala istersen hrtzlerini nası hoşuna gidiyosa öyle ayarla ama en sağdakileri 2N yap en sağlıklı öyle oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.