Şimdi Ara

PIONEER AV RECEIVERS (433. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.040
Cevap
88
Favori
466.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar cihaz üzerinden internet radyo dinliyorum çok seçenek var 5.1 yayın yapan kanalları biliyorsanız paylaşırmısınız acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar
    bu ürün ve fiyatı hakkında yorumlara ihtiyacım var. 2650 TL
    Pioneer SC-1224-K/-S

Atmos önemli değil benim için.
    HD uydu alıcı, and sony smart tv, egreat MP var.
    hali hazırda evde 4 aylık ikinci el LG dvd li hazır sinema sistemim var 1100 W

Kitabına göre
    Channels: 7
    › Amplification Type: Class D3 (Direct Energy HD)
    › 560 W Multi ch Simultaneous Drive (8 ohms, 1 kHz, THD 1.0 %)
    › 200 W/ch (4 ohms, 1 kHz, THD 1.0 %, 1 ch Driven)
    › 160 W/ch (6 ohms, 1 kHz, THD 1.0 %, 1 ch Driven)
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-pioneer-sc-1224-k-745078988/detay/https://www.pioneer-audiovisual.eu/sites/default/files/datasheets/english/SC-1224.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 31 Aralık 2019; 10:25:23 >

• TiSKE kullanıcısına yanıt
    Bu cihazlar ilk çıktığı zamanlarda alıp kullanan birkaç tanıdığım var forumda, görürlerse kendileri de yazacaktır. Kendisinden önceki modellere göre ses kalitesinde özellikle stereoda ciddi artış olduğunu söylemişlerdi. Bütçenize uyuyorsa cihaz da sorunsuzsa alınabilir diyorum şahsen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TiSKE kullanıcısına yanıt
    D sınıfı çıkış kati olan LX serisinin hemen altında bunularımda bir AVR. Fiyat konusunda bir şey diyemem fakat yeni ses ve görüntü formatları sizin icin çok önemli değilse kesinlikle alınabilir bir amfi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence fiyat yüksek nihayetinde kaç senelik bir avr ve amiral gemi bir avr bile değil sanırım giriş seviyesinin hemen üstü bir yere konumlandırılabilir tabi vakti zamanında
  • Sadece Atmos yok görünüyor
    pek çok film sitesine takip ediyorum Atmos sesli filmler cok yaygın mıdır, bilmiyorum,
    8 sene önce aldığım egreat MP dts ve dolby sesleri veriyor.
    Zaten ev durumu atmos hoparlör takmaya müsait değil
    5 + 1 veya 7 hoparler yeter bana.
    Fiyatı 2000 TL ye bakıyorum
    Çünki Aktif SW da yok. onu da ayrıca almam gerekecek.

Pdf inde aşağıdaki logolar mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 1 Ocak 2020; 16:20:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Sadece Atmos yok görünüyor
    pek çok film sitesine takip ediyorum Atmos sesli filmler cok yaygın mıdır, bilmiyorum,
    8 sene önce aldığım egreat MP dts ve dolby sesleri veriyor.
    Zaten ev durumu atmos hoparlör takmaya müsait değil
    5 + 1 veya 7 hoparler yeter bana.
    Fiyatı 2000 TL ye bakıyorum
    Çünki Aktif SW da yok. onu da ayrıca almam gerekecek.

Pdf inde aşağıdaki logolar mevcut
    Fiyatı hakkında ben de yorum yapmıyorum ancak avr başarılı bir avr gayet keyifle kullanılır tabiki yılı olduğu için tamir olma reset atma durumu yoksa alınabilir. Hoparlör olarak ne kullanıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: General Daimos

Fiyatı hakkında ben de yorum yapmıyorum ancak avr başarılı bir avr gayet keyifle kullanılır tabiki yılı olduğu için tamir olma reset atma durumu yoksa alınabilir. Hoparlör olarak ne kullanıyorsunuz?

Alıntıları Göster
    LG-HT1200TA DVD sistemi hazır sistem.
    4 ay önce arkadaş kullanmadığı için bana verdi.
    5 x 180 W ön ve arka
    200 W / SW

AVR ye gecmek hedefim var.https://www.hepsiburada.com/lg-ht1200ta-usb-hdmi-1100w-tallboy-5-1-ev-sinema-sistemi-pm-evlght1200ta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 1 Ocak 2020; 17:45:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

LG-HT1200TA DVD sistemi hazır sistem.
    4 ay önce arkadaş kullanmadığı için bana verdi.
    5 x 180 W ön ve arka
    200 W / SW

AVR ye gecmek hedefim var.https://www.hepsiburada.com/lg-ht1200ta-usb-hdmi-1100w-tallboy-5-1-ev-sinema-sistemi-pm-evlght1200ta

Alıntıları Göster
    Hocam o avr ile bu plastikleri sürersen yazık edersin avrne

• quote:

Orijinalden alıntı: General Daimos

Hocam o avr ile bu plastikleri sürersen yazık edersin avrne

Alıntıları Göster
    Haklısın da , onun için sırayla gidiyorum
    Memnun olmadığım için de Önce AVR yi alalım sonra diğerlerine sıra gelecek.
    Kolay değil böyle özel hobylere binler vermek..[
    Eldeki de hediye olunca idare ediyoruz simdilik../b]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 1 Ocak 2020; 20:2:47 >
  • cypresshilltr kullanıcısına yanıt
    Kardeşim merhaba,bende benzer birşey soracağım eski bir technics amfi var 5.1 D.Digital ve DTS ses veriyor sadece,ben netten bluray remux film indiriyorum hep ama son zamanlarda orijinal ses dolby atmos olduğundan ses alamıyorum.
    Almayı düşündüğüm sony xg 9505 tv atmos çözüyor tv'den optik kablo ile amfiye ilettiğimde bir şeklde ses alabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergin967

Kardeşim merhaba,bende benzer birşey soracağım eski bir technics amfi var 5.1 D.Digital ve DTS ses veriyor sadece,ben netten bluray remux film indiriyorum hep ama son zamanlarda orijinal ses dolby atmos olduğundan ses alamıyorum.
    Almayı düşündüğüm sony xg 9505 tv atmos çözüyor tv'den optik kablo ile amfiye ilettiğimde bir şeklde ses alabilirmiyim?
    Avr'nin de Atmos destekli olması lazım. Optik kablo ile ses alabilirsiniz ama Atmos vb. güncel formatların iletilebilmesi için HDMI şart, optik kablo olmuyor maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 1 Ocak 2020; 23:20:54 >
  • Merhaba, Pioneer vsx lx304 kullanan var mı? Sinemada ses rengi hangi markaya yakın nasıl?

• Arkadaşlar merhaba

Biraz eski bir seri olan VSX-416 cihazını kullanıyorum
    Bugün cihaz çalışır halde iken ön paneldeki tuşlar çalışmamaya başladı
    ilk açılışta butonlar çok kısa bir süreliğine çalışıyor fakat bu sürede reset atamıyorum
    Son kullandığım ayarlarda kaldı. Ses geliyor fakat başka hiç birşey yapamıyorum

Ne yapabilirim sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgnkrhn -- 13 Ocak 2020; 0:36:34 >

• SC 1224 kullanıyorum , LX serisinin muadilidir , D sınıfı AMP kullanır , daha düşük kaliteli kaynakları 4K ya falan upscale falan da yapar. Ben şahsen o paraya satmazdım.
    Tavsiye ederim
  • Arkadaşlar selam pioneer sinema anfim bozuldu hem arkadaki hdmi girişi bozuldu hemde yazılımsal sorunu var sanırsam UE-22 kodu yanıp yanıp sönüyor neyse anadolu yakasında güvelinir bu işlerle uğraşan tamirci var mı tanıdığınız yoksa direkt servise mi yönleneyim?

• Arkadaşlar merhaba, pioneer vsx 934 hakkında nedir düşünceleriniz.

Sony str dh 770 den geçeceğim. Sıfır alacağım. Avr değiştirmek isteğimin asıl sebebi çift HDMI çıkışı.

Olmuşken Dolby Atmos da olsun dedim. İlerisi için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Devian

Arkadaşlar selam pioneer sinema anfim bozuldu hem arkadaki hdmi girişi bozuldu hemde yazılımsal sorunu var sanırsam UE-22 kodu yanıp yanıp sönüyor neyse anadolu yakasında güvelinir bu işlerle uğraşan tamirci var mı tanıdığınız yoksa direkt servise mi yönleneyim?
    Ataşehir de TAYF AUDIO var, güvenebilirsiniz.
    http://www.tayfelektronik.com/index.php/onarim/
  • Merhaba arkadaşlar,
    Bende Pioneer vsx-lx504 alarak aranıza katıldım ürünüm nasipse pazartesi elime geçecek en son kullandığım ürün Sony STR DH 790 dı inşallah sinemada beni üzmez bilgileri paylaşacağım

• Cihaz elime ulaştı yakın zamanda belki yeni bir başlıkta yorumlarımı yazarım

• 
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.