Şimdi Ara

Pioneer AppRadio 3 (SPH-DA110 / 210 v.b) Almayı Düşünenler ve Kullanıcıları Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
337
Cevap
17
Favori
21.824
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Ses ve Görüntü Sistemleri >> Pioneer AppRadio 3 (SPH-DA110 / 210 v.b) Almayı Düşünenler ve Kullanıcıları Kulübü
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    23 Mesaj
    Supersu programını açtığımda Su binary occupied hatası veriyor...videolardan baktim ama bi türlü sotun düzelmedi...Sorunsuz nasıl kurabilirim supersu programını...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Supersu bedava sürümü ile kullanılması lazım. Sizin cihazda rootlu olduğundan emin misiniz ?

Supersu programının başka sürümlerinde deneyin APK şeklinde bularak. Belki düzelir.

Az kaldı ins basaracaksiniz.

|
    |
    yasin_m kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

|
    |

Bu aşamada kalıyor ilerlemiyor hic...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin_m -- 15 Kasım 2017; 15:28:9 >

Netten araştırin, olmadı yeni yazılım atin. Supersu cihaz rootlu değilse çalışmaz bildigim kadariyla.

Cihazın fotoğrafını atarmisiniz modelini vs tam bilelim, ozellikle rootlu yazılım bulmanız gerekiyor.

Reset olarak ise iğne ile basılı tutulan reset boşluğu olması gerekiyor biliyorum. Cihazinizin fotoları o atin varmı bakalım.

|
    |

Cihaz MK809IV android stick...android 5.1.1...
    cihazı ekrana bağladığımda içerisine giremiyorum yukarıdakı resimdeki bölümde kalıyor...Yeni yazılım yükleme nasıl olabilir cihazın içine girmeyince pc ye de bağlayamıyorum...cihazın sağ tarafında bir delik var oraya 10sn kadar basılı tuttum fakat cihaz yine sıfırlanmadı maalesef...

Orijinalden alıntı: yasin_m

Cihaz MK809IV android stick...android 5.1.1...
    cihazı ekrana bağladığımda içerisine giremiyorum yukarıdakı resimdeki bölümde kalıyor...Yeni yazılım yükleme nasıl olabilir cihazın içine girmeyince pc ye de bağlayamıyorum...cihazın sağ tarafında bir delik var oraya 10sn kadar basılı tuttum fakat cihaz yine sıfırlanmadı maalesef...

Yazılım konusunda yabancı kaynaklarda birçok bilgi mevcut, cihazınızın wifi cipini öğrenip ona göre yazılım bulmanız gerekiyor. Özellikle rootlu varsa daha güzel olur.

Yazılım atmak için gerekli programı indirip, yazılımı bulup cihazı PC ye bağlanmanız ve o iğne deliğinden basılı tutup yazılımın cihazı görmesini sagliyorsunuz. Sonrasında ise yüklenmesi bir kaç dk da bitiyor zaten.

Yabancı kaynakları Chrome vasıtası ile inceleyip ayrıntılı bilgi alabilirsin. Ama wifi cipini öğren ki yanlış yazılım atma yoksa wifi çalışmıyor. Gerekirse cihazı açıp üzerindeki yazan yazılardan da ogrenebilirsin.

Kolay gelsin.

|
    |

• Onbaşı
    23 Mesaj
    Üstat teşekkür ederim yardimlarin için fakat bunlar cok anladigim işler değil...bi kere bulaşmış bulunduk bu cihaza...sizden rica etsem hangi programla yazılımı sifirlayacaksam direk link ya da program ismi verebilir misiniz...

Cihazi tv yada baska bir ekrana baglayamadigim için wifi cipini de ogrenemiyorum...

Eski mesajları okuyun konudaki,

Bende zamanında içini açıp wifi cipini öğrendikten sonra Chrome yardımı ile yabancı forumlarda araştırıp yazılım bulduktan sonra yazılımı yuklemistim. Sizinde yapabileceğiniz birşey korkmayın.

Wifi cipini öğrenmek size kalmış, bilsek yazılım araştırmak daha kolay. Öncelikle wifi cipini öğrenin, daha önceki yazılarımızda olması gerekiyor.

|
    |

Cihazin içini açtım wifi chipi hangisi oluyor acaba...

|
    |

Cihazin içini açtım wifi chipi hangisi oluyor acaba...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin_m -- 16 Kasım 2017; 20:18:11 >
    |
    |

cihazı gittigidiyordan almıştım oradaki resimde sanki yazıyor wif cipi...RK3188 Cortex sanırım...android sürümü 5.1.1
    https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/android-5-1-smart-tv-box-2gb-ram-8-gb-hafiza-4-cekirdek-mk809-iv-309145031

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin_m -- 16 Kasım 2017; 21:32:13 >
    |
    |
    virtue28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O dediğiniz işlemci oluyor. Bunun ortasındaki yan duran plaka nin altında olabilir mi acaba çıkıyor mu o?

Normalde yazar üzerinde, alttaki siyah cip gibi birşey olmalı. Ama ona benzer birşey gözükmüyor.

|
    |

Arka kısmını görebiliyordum, çıkıyor mu yuvasından çok zorlamadan ? Belki arka kısımda direk diyecegim ama emin olamadım. Normalde hepsi bu yuzunde olması gerekiyor, biraz daha arastiralim bakalim.

Ekleme: resimden sanki o üzeri folyo ile kapatılmış yerdeki sağ üst ucunda siyah gözüken cip olabilir gibi. Üçünü biraz kaldırma şansınız var mı zarar vermeden. Bı deneyin üzerine ne yazıyor görelim eğer olursa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue28 -- 17 Kasım 2017; 10:41:20 >
    |
    |
    Herkeze merhabalar yaklaşık on gündür 15 sayfa olan yazı içimde dönüp duruyorum işi gücü bıraktım bu lanet teyple uğraşıyorum.öncelikle konuyu yazan arkadaşa çok Teşekkür ederim ve paylaşımda bulunan diğer arkadaşaları süreçte başıma herşey geldiği için en son tüm aşamaların videosunu paylaşıcam millet uğraşmasın benm geldiğim son aşamada söyle bi sorun cihaza android stick bağladığımda aynızmamda telefon görüşmeleri için telwfonumu bağlamal istwdiğimde ya telefon bağlanmıyo yada cihazın bağlantısı koptuğu için cihaz ekranın dokunmatiği kayboluyor bu cihaza aynı anda iki cihaz bluetutla balanamıyormu .?

Cihaz 3 ayrı cihaza bağlanabiliyor diye biliyorum.

Dediğinizi denemedim pek. Telefonla bir kaç kez teyp üzerinden gorussemde dediğiniz gibi sorun yaşadım mı hatirlamiyorum.

|
    |
    cem_yilmaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben cihazda ayarlar kısmında iphone diye seçince ne görüşmede nede blutot üzerinden müzik dilerken hiç bir sorun yaşamıyorum hatta rehberime kadar ulaşıyorum ancak android için ayarlardan bağlantı türünü diğer yapıp bağlanınca bu sefer tel gidiyor

|
    |
    virtue28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bluetooth üzerinden müzik dinleme ve telefondaki internet üzerinden çalışan radyo programını teybe yansıtıp oradan dinleyebilir miyim...

Reklamlar
haberler
SEO
üniversite
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.