Şimdi Ara

pıoneer a 757

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar benim pıoneer a 656 anfim var.bunu pıoneer a 757 le takas etmek istiyorum.
    ama seste bir iyileşme olup olmayacağını bilemiyorum.deneyimli arkadaşların fikirlerini
    bekliyorum.

• saliih S kullanıcısına yanıt
    ustalar yokmu bir akıl veren değerlı fikirlerinizi bekliyorum alırsam 300 tl üstüne verip alıcam
    değermi yoksa bu işe hiç girmeyeyimmi ?ben 656 dan memnunum ama bir kere hastalık
    girmiş artık rahat batıyor ikinci el macera işi ne olduğu belli değil fazla bilgimde yok ama
    yinede rahat duramıyoruz ileride lambalı almak gibi bir fikrim var bu işin nirvanası lambalı
    zannediyorum.
  • ustune 300 vereceksen al. değer. temizse şayet. hoparlörlerin nedir? kısaca sistem ney bilmediğim arabaya nitto lastik takmak gibi olmasın. farz-ı misal.
  • the_cantan kullanıcısına yanıt
    bende hpm 60 var anfisi olan arkadaş temiz diyor ama tabi bakmak lazım
  • Boşa paranı verme eski seri bir sx bul sonu 50 ile biten 750 , 850 vs.. müzik dinlerken bas tiz açmaktan kurtulursun. O seri anfilerin hepsi tabiri caizse soğuk çalar. Hpm serisinede uymaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hikaye
  • Eski bir A-676 ve daha sonra A-858 kullanmış birisi olarak, iki model arasında ses farının olmadığını söylemek isterim. Referens amfiler güzeldir fakat sesi yarıdan sonra açınca Loudness ve Ekolayzer katını otomatik olarak iptal edip Direct modunda çalması beni gıcık etmişti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.