Şimdi Ara

pioneer 6050ub kapanma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar pioneer 6050ub bazen kendi kendine kilitlenip acılmıyor soketini cikarıp takıyorum düzeliyor
    bazende reset tusuna basılı tutuyorum sora acılıyor 5gun sorunsuz calısıyor sora kafayı takıyorum acılmıyor elektırıgı kesip yenıden verdımmı acılıyor bazen fonksiyonlar calısmıyor kafayı oynatıyorum duzelıyor acaba filmi kopmus olabılırmı soket tırnaklarını temizledim onla alakalı degil neden olabılır?

• kafanın kasaya bağlandığı kontakların temizlenmesi gerkebilir. benzer olay başıma gelmişti.
  • audiocu dostum onları kac kere temizledim kafanın ve kasanın kontaklarını gene yapıyor ara ara..
    aklıma filmi geliyor kafa filmi onuda buldum ondansa alıp hemen degiştiricem
  • ya fılmde ya o tırnakların ordakı pinlerde gevseklık var ugrasarak bulmanız laızm burdan bısey dememız dogru olmaz pek bırde elektrık kablolarını kontrol edın soketınıde arkadakı bıyerde temassızlık var kesınlıkle
  • Aynı problem benim pioneer de de vardı. Arkasında bir sigorta var. onun oksitlendiğini farkettim. Temizledim. Yaklaşık 6 aydır kapanmaz oldu. Ondan diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.