Şimdi Ara

pio S-Esr2 ne kadara satılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kasım ayında, media markttan almış olduğum garantisi hala devam eden pioneer S-ESR hoparlör takımını kullanıyıorum. Aşağıda teknosada satış linkini ekliyorum.(ben daha uyguna almıştım :)

Daha yeni olmasına rağmen, ufak da olsa yeni hoparlör alasım geldi. Öncelikle center ve surroundları değiştirmeyi düşünüyorum. Muhtemelen 2-3 aylık dönemde de ön hoparlör de değişecek.

Sizler piyasayı yakından takip ettiğiniz için, ve de ben satarken de makul, karşı tarafta alıcı için de makul olan fiyat seviyesi sizce nedir? danışmak istedim. İki şekilde fiyat verirseniz çok sevinirim. Ona göre ilan çıkacağım. ne başkasına yüksek fiyat olsun, kazıklamayım ne de benim ürünlerim çöp fiyatına gitsin :)

1) Sadece center + surround lar satılık
    2) Komple satılık( center+2 kule+2 sorround

Şimdiden teşekkür

Teknosa güncel satış :http://www.teknosa.com/urunler/119966864/pioneer-s-esr2-hoparlor-seti

Edit: ilk verdiğim linkte subwoofer vardı, yüksek fiyatlı..benim setim ucuz olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyeanil -- 28 Ocak 2016; 21:43:55 >

• uyeanil U kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam s-es3tb set vardı bende center ve surround yetersiz geldiği için ilk olarak center değişimine gittim ama center ayrı olunca takıma ayak uyduramadı neyse fiyatlara gelelim gerçi ben satalı bayağı oluyor ama en azından fikir veriri

centerı 70-80 arası bir rakama verdim surround 60 subwoofer 200 s-es3tb kule ise 450 ye gitti ben 1000 e almıştım subwoofer hariç bence seti komple satın sonra daha iyi bir set alın diğer türlü center ayrı surround ayrı alayım uğraşmayın
  • des_955 kullanıcısına yanıt
    Yorum için teşekkürler,
    Eğer komple set satıp yeni alcak olursam, ozaman muhtemelen 2 ay beklemem gerekir. Gerçi acelemiz yok. Anladığım kadarıyla da sizin center sorund toplamı 200 civarı bir rakama gitti...

Bakalım başka yorum olacak mı, tekrar teşekkür

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 450 TL ye satabilirseniz sevinirim açıkcası. bu setin içinde avr amplisi yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_cantan

450 TL ye satabilirseniz sevinirim açıkcası. bu setin içinde avr amplisi yok mu?

Ben harman kardon 151 kullanıyorum. Ama onu değiştirmeyi düşünmüyorum şu an için.

Sizin belirttiğini 450 TL rakam hangi alternatif için? Komple set için belirttiniz sanırım yoksa sadece center+sorround çifti için mi?
  • komple set...
  • Bilgi için teşekkürler, bakalım başka yorum olacak mı...eğer bu fiyat seviyeleri olursa ben muhtemelen Bahar'ı beklerim o Zaman düzgün bir set alırım...büyük ihtimal o donem gene tavsiyelerinizi isteyecegim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.