Şimdi Ara

^^PİNK FEEL1 CARBON MOD^^

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uzun zamandır ugrastıgım kasamı bir göstereyim dedim yorumlarınızı alayım dedim
    olumlu olumsuz yoruma acıktır

BU ARADA CARBON İSTEYENLER(1 TOP İÇİNDE 2 metre var 15 ytl arkadaşimin elinde 10-20 top civarı var isteyen olursa)

msn: bilalgencal@gmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi owbilo -- 3 Nisan 2007; 0:02:32 >

• 2 top da bana ayarlayabilirmisin :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreams -- 3 Nisan 2007; 0:03:18 >
  • msnden halledelim yukarda msn adresi
  • Bilal karbon kaplama ksalarda gerçekten çok hoş duruyor seninki de bir okadar hoş olmuş.Carbonun fiyatıda oldukça iyiÇok tatlı ve hoş olacak bulursam yollucam sana uv neon yollucam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoman_solider -- 3 Nisan 2007; 0:05:16 >
  • Fena değil Fakat ön pervaneyi komple kırmızı yapman yanlış olmuş. İyi gözükmüyor. Pervaneyi başka bir renk yapmalısın bence. Hem çerçevesi hem fanı kırmızı hoş durmuo. İçi bu resimlerdne çok karanlık duruyor korktum Neon şart veya uv. Ayrıca carbon stickerlrın lafım yok harika üst tarafıda komple açman çok hoş. Ama üst tarafta fan ister
  • sagol şafak abi 2 tane kırmızı neon biri alta biri üste koymayı düşünüüorum sizce ? nasıl olur
  • caner sende sagol yorum için üst tarafa fan koyarsam içi görunmez diye koymak istemedim neon almaya gittim pazar günü acık yer bulamadım bu arada o fanı başka ne reng yapabilrm fikri olan varmı? bidaha gitcem aydınlık haldeki resimleride koyucam yarın sabaha artık..
  • quote:

Orjinalden alıntı: owbilo

sagol şafak abi 2 tane kırmızı neon biri alta biri üste koymayı düşünüüorum sizce ? nasıl olur

Bir tane mavi bir tane uv birde kırmızı koyarsan kasanın tadına varılmaz diye düşünüyorum
  • Msn'e ekledim carbon için. Kasa güzel olmuşta şu ön fanı pembeye boyaman garip olmuş. Arka taraf simsiyah ön panelde fan pembe.
  • O fanı ne reng yapsam fikri olan varmı veya deneyipte güzel olan? bu arada o nun pervaneleriniz kesicem fazladan ses cıkarıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: batuhany

Msn'e ekledim carbon için. Kasa güzel olmuşta şu ön fanı pembeye boyaman garip olmuş. Arka taraf simsiyah ön panelde fan pembe.

+1 ancak güzel ve temiz çalışma olmuş eline sağlık
  • Başta güzel kasa olmuş. Seninle aynı kasaya sahibiz ve bende dün uzun uğraşlarımın sonunda carbon sticker buldum ve kapladım kasayı.
    Yalnız senin kasanda eksik olarak söyleyebileceğim tek şey renk uyumuna dikkat etmemişsin. Onun haricinde iyi çalışma.

Almak isteyenler için carbon sticker BAUHAUS ve KOÇTAŞ'larda var. Fiyatı 4.90 YTL.
  • quote:

Orjinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

Fena değil Fakat ön pervaneyi komple kırmızı yapman yanlış olmuş. İyi gözükmüyor. Pervaneyi başka bir renk yapmalısın bence. Hem çerçevesi hem fanı kırmızı hoş durmuo. İçi bu resimlerdne çok karanlık duruyor korktum Neon şart veya uv. Ayrıca carbon stickerlrın lafım yok harika üst tarafıda komple açman çok hoş. Ama üst tarafta fan ister

+1 ıcerıye neon sart bıde o fanı baska renge boyasan cok guzel olur .

• quote:

teşekkürler yorum için

quote:

+1 ıcerıye neon sart bıde o fanı baska renge boyasan cok guzel olur
    sagol

hocam bahusta var diyorlar bende cok aradım ama bulamadm ayrıca ben deyil arkadaşim satıyor bunları onun yerine söyluyorum ben
  • güzel olmuş eline saglık
  • bilalcim orası bahus deil bauhaus bu arada maymun k.çı rengini de ihmal etmemişsin yine fanda
    quote:

Orjinalden alıntı: owbilo

quote:

teşekkürler yorum için

quote:

+1 ıcerıye neon sart bıde o fanı baska renge boyasan cok guzel olur
    sagol

hocam bahusta var diyorlar bende cok aradım ama bulamadm ayrıca ben deyil arkadaşim satıyor bunları onun yerine söyluyorum ben

• quote:

Orjinalden alıntı: Dexteriyus

Başta güzel kasa olmuş. Seninle aynı kasaya sahibiz ve bende dün uzun uğraşlarımın sonunda carbon sticker buldum ve kapladım kasayı.
    Yalnız senin kasanda eksik olarak söyleyebileceğim tek şey renk uyumuna dikkat etmemişsin. Onun haricinde iyi çalışma.

Almak isteyenler için carbon sticker BAUHAUS ve KOÇTAŞ'larda var. Fiyatı 4.90 YTL.

Hangi Koçtaş'ta hangi Bauhaus'ta ?
  • hem fan hem fanın çercevesi kırmızı olmamış fanın cevresini başka renke boya san iyi olurbence fan kırmızı kalabilir elinesaglık
  • Dün Kozyatağı BAUHAUS'tan aldım ben. Bayrampaşada'da var.
    quote:

Orjinalden alıntı: batuhany

quote:

Orjinalden alıntı: Dexteriyus

Başta güzel kasa olmuş. Seninle aynı kasaya sahibiz ve bende dün uzun uğraşlarımın sonunda carbon sticker buldum ve kapladım kasayı.

Hangi Koçtaş'ta hangi Bauhaus'ta ?
  • Banada yapalım banada
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.